Kallos

Ár:   235 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bigsista, az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kényeztető tusfürdő, melynek lágy habja puhává, hidratálttá és bársonyossá varázsolja bőrt.

Kiszerelés: 200ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

demeterne

2019. november 27.

Ez nem fürdésre való. Finom az illata, de ennyi. Nem táplálja a bőrt, sőt mintha inkább kiszárítaná. Soha nem venném meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

AnnaR

2018. május 3.

Nekem tetszik :) Most találtam és meglepődtem. Géles állaga van ezért nem vártam tőle nagy habzást. Az illata sem tolakodó viszont nagyon kellemes. 250 forintért kész csoda, a többi , leginkább drogériában kapható hasonló árú termékhez képest. Ez legalább nem folyik túl, tényleg annyit használok, amennyi kell és a tubusos kiszerelése is nagyon tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

brbara

2017. november 21.

jajj ez egy kakii:D nem habzik, büdös, szárít, semmire sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

jajj ez egy kakii:D nem habzik, büdös, szárít, semmire sem jó.

Kerekmoni

2017. szeptember 12.

Szeretem a kallos termékeket, de ez sajnos maximum kézmosásra volt jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Szeretem a kallos termékeket, de ez sajnos maximum kézmosásra volt jó.

Klettika

2016. február 25.

Szerintem ez egy raklap sz*r, műanyag illattal....:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Szerintem ez egy raklap sz*r, műanyag illattal....:/

joren

2015. augusztus 19.

Nagyon finom, tartós illata van. Nem szárítja a bőrömet, jól habzik, tehát minden feladatot ellát, amit egy tusfürdőnek tudnia kell... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

auberginecat

2015. május 20.

hát kérem, ha valami, akkor ez teljes pénzkidobás számomra. rossz a szaga, nem habzik, folyik ki az ember kezéből, botrány. párszor (2-3x) használtam, de annyira utáltam, hogy egy része dühből a lefolyóban végezte, a maradék meg be lett fogva mosdótakarításra, arra még úgy-ahogy jó volt. ha fizetnének érte, akkor sem használnám. viszont szerencsére olcsó, szóval nem is értem, hogy miért háborított fel annyira, hogy nem működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

silvike

2015. május 19.

Nagyon fini illata van, furdes utan meg orakkal is erezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Nagyon fini illata van, furdes utan meg orakkal is erezni lehet.

LauraDorina

2015. május 6.

Egyszer megvettem az ára és illata miatt, egyből kettőt. Rágógumi illatú. :) Ennyi pozitívat tudok írni róla. Amúgy nekem fürdőpamaccsal sem habzik annyira és engem inkább sikosítóra emlékeztet minden tulajdonságával, mint tusfürdőre. Azóta nem vettem, emlékszem egyet nagyon nehezen elhasználtam a másikat meg egy gyerekjátékba töltöttem bele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 6.

pannababo

2015. január 28.

Nagyon szerettem, Olcsó kellemes, nincs színezve , ez számomra előny, kellemes az illata , praktikus a csomagolás. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin