Kallos

Ár:   300 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bigsista, az összetevőket feltöltötte: Morna, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hajszerkezet erősítő, hidratáló, regeneráló sampon normál, száraz, törékeny hajra. Dús habja gyengéden tisztít és ápol, a hajat fényessé és rugalmassá varázsolja.

Kiszerelés: 200ml

Szandika12

2019. február 22.

Egyelőre tetszik! Már hetek óta azon gondolkodtam meg veszem ezt a Kallos terméket, leginkább az olcsósága és a nagyon vidám csomagolása miatt, amit imádok :). Meg emlékeztem, hogy Erdélyben pont ezt a sampont használtam, mert a barátnőmnek ilyen samponja volt én meg nem vittem magammal, és nagyon tetszett nekem a hatása. Most is nagyon szép volt a hajam megszárítás után, másnap is most van a 3. nap és leheletnyit zsírosnak láttam de még nem annyira zsírosnak, így egy minimális szárazsamponnal gyorsan orvosoltam a problémát :). Szerintem nekem elegendő lesz így suliba ez a fajta sampon, szépnek láttam tőle a hajam, igazából a pantene samponnal is max plusz egy napot bír ki a hajam, tehát 3-at, úgyhogy akkora különbség nincs közöttük. Ja és nagyon imádom az illatát :), emlékszem nagymamámnak volt ilyen Kallosos frissítő tusfürdője azt is szivesen kipróbálnám, meg a többi Kallos terméket is.
+ Magyar termék, ezt is imádom benne :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

+ Magyar termék, ezt is imádom benne :).

eszter1234

2018. november 22.

nem tudom nekem miért, de nagyon bevált!! szép, selymes lesz a hajam, miután megmosom vele (több kallos terméket használtam már, ez nagyon olcsó volt, gondoltam, hogy nem lőhetek nagyon mellé). Egy próbát mindenesetre megér, főleg azért, mert fillérekbe kerüll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Adrika

2017. február 8.

Sok terméket használtam már a kallostól és eddig mindegyikkel meg voltam elégedve. Azt gondoltam, ez a sampon is biztos jó lesz, Hát nagyot csalódtam. Annyira kiszárította a hajamat, hogy úgy nézett ki, mint egy vattacukor, össze vissza szállt... Hiába raktam rá pakolást, olajat, nem segített. Dobom is ki a kukába!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

MsKors

2017. január 22.

Iszonyúan szárít, egy használat után továbbadtam. Szörnyű volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Iszonyúan szárít, egy használat után továbbadtam. Szörnyű volt.

Arya

2016. augusztus 14.

Tökéletes :) nagyon olcsó, puha és selymes lett tőle az alapból száraz, festett hajam. Biztosan újra fogom venni, a samponjával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

hannika9

2016. március 13.

Puha lett tőle a hajam és olcsó. ennyi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 13.

Puha lett tőle a hajam és olcsó. ennyi :)

faatama

2016. január 3.

Ez a sampon 1 forintot sem ér... én kaptam (hál' Istennek nem vettem), nem akartam kidobni, ezért elhasználtam. Nagy hiba volt. Alapból hullámos, sötét, és erős szálú hajam van. Annyira kiszárította, hogy teljesen szálkássá vált. Ami még negatívum (bár esetemben most pozitívum volt), hogy nagyon gyorsan fogy, elég híg állaga van, ezért az én hajamra kb 3-4 használatra volt elég. Annyit lehet a javára írni, hogy tényleg NAGYON olcsó (már azt is tudom miért:)), illetve, hogy jó illata van. Viszont mivel sampont nem az illata miatt vásárol az ember (legalábbis én nem), ezért ezt a terméket egy nagy nullára értékelném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Amphitrite

2015. szeptember 19.

Ez egy átlagos sampon. Egyszerű sampon illata van, normálisan tisztít dupla samponozás mellett. A száraz hajamat nem teszi helyre, sőt, inkább mondanám, hogy szárít... a mézes hajpakolással meg aztán főleg. Ha a kettőt együtt használom, borzalmasan száraz lesz a hajam. Nem tudom, hogy ez főként melyiknek a hibája, de külön-külön sem tudnék túl sok jót elmondani egyik termékről sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

ludmilla

2015. augusztus 4.

Nem tisztít rendesen, ráadásul a fél tubust rá kell öntenem a fejemre, hogy felhabozzon, + szárít...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Diaaa

2015. július 8.

én 120 ft ért vettem nagykerben, az árhoz képest túl jó, de rendszeresen nem használom...csak vésztartalék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol