Kallos

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pilard, Módosítva: 2021. február 1.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kallos Haj Pro-tox Kannabisz Sampon Kendermagolajja, Keratinnal és Vitamin komplex-szel. Speciális Haj Pro-tox formula ötvözve az egyedi tulajdonságokkal bíró Kerndermagolajjal. A Kendermagolaj tartalmú sampon lágyan tisztít miközben javítja a haj állapotát elősegíti a Keratin képződését, amitől a hajszálak erősebbek és egészségesebbek lesznek. A Keratin növeli a hajszál rugalmasságát, volumenét és ragyogását, miközben a Vitamin komplex lágyítja és regenerálja a hajszálakat.

Szofi28

2021. szeptember 19.

Az illatát imádom, 4 hónapig elég nekem (100cm hajón), sűrű állagú, könnyen felvihető, 2szeri felvitel után már nem zsíros a haj, az illata akár 1 hétig érezhető, apró negatívum, hogy lehetne pumpás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Stella1993

2021. szeptember 17.

szeptember 17:
Jöttem lepontozni, de észrevettem hogy egyszer már véleményeztem a terméket. Akkor 3 csillagot kapott, most levonok ebből kettőt. Szóval samponom általában mindig legalább 2 féle van itthon amiket váltogatok, viszont pár hete az egyik elfogyott és ebből a Kallosos "csodából" amúgyis nagy kiszerelést vettem, gondoltam használgatom csak ezt egy darabig... Nem jöttem rá, mitől viszket a fejbőröm már hetek óta és miért korpásodik a hajmosás másnapján, amíg tegnap egy DM-es samponnál nem olvastam, hogy többeknek is hasonló problémáik voltak.. Nem gondoltam volna, hogy egy sampon ilyen tüneteket okozhat... Nagy csalódás, mint ahogy a többi Kallos pakolás és a sz*rrá istenített Lab35 hajvégápoló is. Többet soha semmit nem veszek meg ettől a márkától.

június 29:
Egy átlagos olcsó sampon, ronda összetevőkkel, semmi extra. Nem vettem észre, hogy bármennyit is javított volna a hajam állapotán, bár nem is rontott rajt (egyelőre). Elhasználom, de újravenni nem fogom, nem vagyok megelégedve a Kallos termékeivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

szeptember 17:

június 29:

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.