Best of Beauty 2019

Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Monaa20, Módosítva: 2012. április 24.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajformázók

leila0803

2014. augusztus 18.

Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Borzalmas.

kriszti.07

2013. február 24.

Minősíthetetlenül rossz. Kiszárítja a hajam, semmi tartása nincs tőle, de mégis keményre szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

JoyBlond

2012. október 5.

Fú, én ezt egyszer véletlenül vettem meg, nem is tudom miért...talán mert 300 Ft körül volt az ára, ez pár éve volt. Amellett, hogy büdös (szerintem öreglány szaga van), nem tart, sprőd és száraz lesz tőle a haj. Akkor mire való? Őszintén nem tudom, hogy mi ez :D Csak azért merem leírni, hogy bizony egyszer ezt megvettem, hogy óva intsek mindenkit tőle! Neeeeee vegyétek meg, soha! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Monaa20

2012. április 12.

A hajemelő hatása megvan, viszont nekem nagyon szárazzá teszi a hajam.
Az illata kellemes. :)
Ezt már kivonták a forgalomból, új csomagolással jelent meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

A hajemelő hatása megvan, viszont nekem nagyon szárazzá teszi a hajam.
Az illata kellemes. :)
Ezt már kivonták a forgalomból, új csomagolással jelent meg!

Emulgeálószerek: Ceteareth-25, Cocamide DEA
Tisztítószerek: Ceteareth-25, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol