Kallos

Ár:   450 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Haborgotejberizs, Módosítva: 2012. szeptember 14.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Egyszerű, biztonságos, gyors és kényelmes hajkiegyenesítést a hajsimítóvas illetve a hajszárítóhasználatakor. Megvédi a hajszálakat a káros hőhatásoktól.

Audrey80

2021. október 23.

Borzasztóan ragadt tőle még a hajvasaló is. Jó áron van, de nem veszem újra, ennyit tud másik spray is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 23.

irisz25

2021. március 26.

Nagyon szeretem ezt a terméket, mert kiegyenesíti a hajam, és csillogóvá, egészségessé teszi látványában sokat javít. Nekem nem marad ragacsos, mert nem kell belőle annyira sokat felvinni. Hanem kevesebbet kell fújni és nem egy helyre hanem szanaszét a hajba. Én száradása közben 1x - 2x belefésülöm még, ezáltal szép egyenes is lesz illetve jobban bele igazgatom a sprayt nem marad egy helyen. Csodaszernek nevezem mert annyira egészségesnek hat a hajam ha rá kerül , pedig nekem töredezett és fakó hajam van nélküle. Véd a nap sugaraitól is és a hajszárítótól is. Nekem egyenes alapból a hajam enyhe hullámocskák előfordulnak benne , ezeket egyenesíti ki a termék, mellette nem kell hajvasalót használnom. Mellette nem használok hajkondícionálót sem csakis egy gyenge Nivea sampont. Mivel nem festem a hajam, így csak hetente 1x elég mellette egy hajpakolás. Meg kell tanulni használni ennyi a titka, nem csak belefujkálni gyorsan és várni a csodát. Titokban megsúgom : hajszárìtót is nagyon ritkán használok én a nap káros hatásai miatt vettem illetve a kis hullámosság miatt meg persze azért, hogy csillogóvá tegye a hajam. Ezt meg is teszi. Elégedett vagyok! :) kicsit hosszúra sikeredett de köszönöm ha elolvastad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

UjvariOlimpia

2020. december 26.

Nagyon jó,kenterbe verte nálam a Syosst! Sokkal egyenesebb a hajam tőle,tartósabb az egyenesség,nekem abszolult nem ragad tőle! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

Esztii78

2020. március 20.

Az illata elmegy, egy baja van, hogy ragacsos kissé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Az illata elmegy, egy baja van, hogy ragacsos kissé.

Mia0602

2019. november 14.

Nekem nem vált be. Durva, ragacsos a használatától a hajam és hiába használtam nem hosszabbította meg a hajam egyenességének az időtartamát. A hőhatások ellen talán véd, de nem ezért vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 14.

vkata96

2019. július 27.

Sok hasonló terméket használtam már, mert a vállig érő hajam vasalás után állandóan kipöndörödik. Ez elég vegyesen teljesített, volt, hogy tényleg egyenes maradt másnap is, de többnyire inkább nem használt. Őszintén ennyi pénzért nem éreztem pénzkidobásnak, mert végülis a hajamat védi a hőtől és kezelhetővé is teszi. De mivel a célt nem éri el, és csúnyák az összetevői, így kap egy 3-ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

kivike

Korcsoport: >54
2019. július 1.

Impulzív vásárlás volt, mert megláttam a fodrászkellékesben, és úgy gondoltam, kipróbálom. Nem 450 Ft-ért vettem, hanem 790-ért, gondolom, az évek alatt kúszott fel ilyen szépen az ára. De még mindig nem tartottam olyan drágának, hogyha esetleg mellé nyúlok, akkor bánkódjak miatta. Nagy hajegyenesítő hatást nem tapasztaltam, kb. annyit, mint a Gliss Kur spray-eivel, úgyhogy az eredeti funkcióját nem látta el nálam. Az illata kellemes, olyan fodrászüzletes, semmi extra. Elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 1.

melindafabinyi

2018. november 22.

Rendezett tőle a hajam, ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

Rendezett tőle a hajam, ár-érték arányban tökéletes.

timcsike12

2018. augusztus 26.

Már a 2. flakont használom, nyilván önmagában használva nem lesz tőle sem egyenes a haj, de szépen ki tudom vasalni ezzel. Akkor is használom, ha göndören hagyom a hajam, a hullámaim rendezettebbnek tűnnek. Az ár-érték aránya nagyon jó, a sokkal drágább hajegyenesítő szerek sem tudnak többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Fanni0714

2018. április 19.

Semmilyen hatást nem tapasztaltam, várom, hogy elfogyjon az a kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Semmilyen hatást nem tapasztaltam, várom, hogy elfogyjon az a kevés.

Hidratálók: Propylene Glycol