Kallos

Ár:   450 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Haborgotejberizs, Módosítva: 2012. szeptember 14.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Egyszerű, biztonságos, gyors és kényelmes hajkiegyenesítést a hajsimítóvas illetve a hajszárítóhasználatakor. Megvédi a hajszálakat a káros hőhatásoktól.

melindafabinyi

2018. november 22.

Rendezett tőle a hajam, ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

Rendezett tőle a hajam, ár-érték arányban tökéletes.

timcsike12

2018. augusztus 26.

Már a 2. flakont használom, nyilván önmagában használva nem lesz tőle sem egyenes a haj, de szépen ki tudom vasalni ezzel. Akkor is használom, ha göndören hagyom a hajam, a hullámaim rendezettebbnek tűnnek. Az ár-érték aránya nagyon jó, a sokkal drágább hajegyenesítő szerek sem tudnak többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Fanni0714

2018. április 19.

Semmilyen hatást nem tapasztaltam, várom, hogy elfogyjon az a kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Semmilyen hatást nem tapasztaltam, várom, hogy elfogyjon az a kevés.

zsolyomi.dora

2017. december 6.

Remek ár-érték arány, nedves hajra fújom szárítás előtt, aztán szárazon is befújom és ha felszívódott, akkor vasalom. Meglepő módon két alvást is kibírt, kb 90%-os a frissen vasalthoz viszonyítva. Nagyon ajánlom, szép selymes és könnyen kezelhető hajat eredményez. Önmagában nem fog semmit tenni a hajatokkal, ne várjátok. Ez egy hővédő, amitől a hajkorona hosszabb ideig marad egyenes, és nem károsodik a hajvasalás során.
Akinek ragacsos hajat eredményezett, az csak kicsit eltúlozta a mennyiséget. Nem kell, hogy ázzon a haj tőle, én vagy 30 centire tartom a fejemtől a flakont és ki is szoktam fésülni, amikor száraz hajra fújom, mindenhova kerül belőle és így sosem ragad össze.
Tuti újraveszem.🌟🌟🌟🌟🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Tuti újraveszem.🌟🌟🌟🌟🌟

Buci

2017. május 6.

De szeretem az illatát:) egyenesít és az a durva, hogy másnap se kuncorodik vissza a hajam, viszont egy baj van vele, hogy nagyon szárítja a hajvéget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

szandra0125

2017. január 27.

Nekem semmit nem használt! Törölközőszáraz hajra fújtam, majd kifésültem és megszárítottam. Az eredmény pontosan ugyanolyan, mint nélküle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

chililamp

2016. november 9.

Nagy kedvenc, ha elfogy, tuti újraveszem. Ennyiért maximálisan megéri, és nálam működik. Hajmosás után, törülköző száraz hajra fújom, előtte a Glis Kur kifésüléskönnyítőjével. Szépen eloszlatom, és száradás után sokkal egyenesebb a hajam. Ami alapból nem egy szívderítő látvány, mivel rengeteg (de komolyan, két embernek elég) vastagszálú hajam van. Tudom, örüljek neki (örülök). De ezzel együtt van egy hullámos kis léte, amitől úgy nézek ki, mint az elhanyagolt rackajuh.
Ezzel a spricnivel viszont egységes, egyenes, könnyen vasalható hajat kapok, ami (ha vigyázok rá, és nem tekerem,csavarom összevissza), akkor napokig elfogadható, max rá kell igazítani vasalóval. Remélem sose hagyják abba a gyártását :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

creamandfashion

2016. október 12.

Nagyon szeretem. Hajmosás után befújom a hajam, és láthatóan egyenesebb hajszárítás után, mint általában. Én hajvasalás előtt is szoktam egy keveset fújni a hajamra, így könnyebb vasalni, és fésülni is. Ezzel csak az a probléma, hogy hetente egyszer vizes ruhával át kell törölnöm a hajvasalót, másképp nagyon büdös lesz a sok ráégett folyadéktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

kisviktoria

2016. szeptember 1.

Alapvetően elég egyenes a hajam, de a hajkiegyenesítő balzsammal együtt használva vasalás nélkül, csak hajszárítót használva is vasaltnak tűnik a hajam. Olcsó, baja meg biztos nem lesz a sérómnak tőle, én elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

szsofia

2016. június 24.

Miután megszárad a hajam, befújom vele, és úgy vasalom ki. Kicsit könnyebb tőle kivasalni, és sokkal puhább lesz tőle. Minden hajmosás után használom, és ezentúl is fogom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!