Kallos

Ár:   450 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Haborgotejberizs, Módosítva: 2012. szeptember 14.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Egyszerű, biztonságos, gyors és kényelmes hajkiegyenesítést a hajsimítóvas illetve a hajszárítóhasználatakor. Megvédi a hajszálakat a káros hőhatásoktól.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 20.

Az illata elmegy, egy baja van, hogy ragacsos kissé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 20.

Az illata elmegy, egy baja van, hogy ragacsos kissé.

Mia0602

2019. november 14.

Nekem nem vált be. Durva, ragacsos a használatától a hajam és hiába használtam nem hosszabbította meg a hajam egyenességének az időtartamát. A hőhatások ellen talán véd, de nem ezért vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 14.

vkata96

2019. július 27.

Sok hasonló terméket használtam már, mert a vállig érő hajam vasalás után állandóan kipöndörödik. Ez elég vegyesen teljesített, volt, hogy tényleg egyenes maradt másnap is, de többnyire inkább nem használt. Őszintén ennyi pénzért nem éreztem pénzkidobásnak, mert végülis a hajamat védi a hőtől és kezelhetővé is teszi. De mivel a célt nem éri el, és csúnyák az összetevői, így kap egy 3-ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 27.

kivike

2019. július 1.

Impulzív vásárlás volt, mert megláttam a fodrászkellékesben, és úgy gondoltam, kipróbálom. Nem 450 Ft-ért vettem, hanem 790-ért, gondolom, az évek alatt kúszott fel ilyen szépen az ára. De még mindig nem tartottam olyan drágának, hogyha esetleg mellé nyúlok, akkor bánkódjak miatta. Nagy hajegyenesítő hatást nem tapasztaltam, kb. annyit, mint a Gliss Kur spray-eivel, úgyhogy az eredeti funkcióját nem látta el nálam. Az illata kellemes, olyan fodrászüzletes, semmi extra. Elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

melindafabinyi

2018. november 22.

Rendezett tőle a hajam, ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

Rendezett tőle a hajam, ár-érték arányban tökéletes.

timcsike12

2018. augusztus 26.

Már a 2. flakont használom, nyilván önmagában használva nem lesz tőle sem egyenes a haj, de szépen ki tudom vasalni ezzel. Akkor is használom, ha göndören hagyom a hajam, a hullámaim rendezettebbnek tűnnek. Az ár-érték aránya nagyon jó, a sokkal drágább hajegyenesítő szerek sem tudnak többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Fanni0714

2018. április 19.

Semmilyen hatást nem tapasztaltam, várom, hogy elfogyjon az a kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Semmilyen hatást nem tapasztaltam, várom, hogy elfogyjon az a kevés.

zsolyomi.dora

2017. december 6.

Remek ár-érték arány, nedves hajra fújom szárítás előtt, aztán szárazon is befújom és ha felszívódott, akkor vasalom. Meglepő módon két alvást is kibírt, kb 90%-os a frissen vasalthoz viszonyítva. Nagyon ajánlom, szép selymes és könnyen kezelhető hajat eredményez. Önmagában nem fog semmit tenni a hajatokkal, ne várjátok. Ez egy hővédő, amitől a hajkorona hosszabb ideig marad egyenes, és nem károsodik a hajvasalás során.
Akinek ragacsos hajat eredményezett, az csak kicsit eltúlozta a mennyiséget. Nem kell, hogy ázzon a haj tőle, én vagy 30 centire tartom a fejemtől a flakont és ki is szoktam fésülni, amikor száraz hajra fújom, mindenhova kerül belőle és így sosem ragad össze.
Tuti újraveszem.🌟🌟🌟🌟🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Tuti újraveszem.🌟🌟🌟🌟🌟

Buci

2017. május 6.

De szeretem az illatát:) egyenesít és az a durva, hogy másnap se kuncorodik vissza a hajam, viszont egy baj van vele, hogy nagyon szárítja a hajvéget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

szandra0125

2017. január 27.

Nekem semmit nem használt! Törölközőszáraz hajra fújtam, majd kifésültem és megszárítottam. Az eredmény pontosan ugyanolyan, mint nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Hidratálók: Propylene Glycol