Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Ditta, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Lágy hajápoló sampon, mely megerősíti a száraz, töredezett, roncsolt hajszálakat. A haj könnyen kifésülhető, selymes és csillogó lesz.

Kiszerelés: 1000 ml

Alexandra186

2018. augusztus 10.

Nagyon szárít, pénzkidobás volt ez a sampon, én is kézmosóvá fokoztam le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nagyon szárít, pénzkidobás volt ez a sampon, én is kézmosóvá fokoztam le.

Viki9727

2018. április 23.

Jó illata van, bár nekem nem jázminra hasonlít. Gyorsan zsírosodó hajam van, de szerencsére nem zsírosítja jobban. Szép csillogó lesz tőle a hajkoronám, a hozzá való balzsammal együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

bubilany

2017. augusztus 24.

Elég átlagos az illata és a hatásfoka is. Ahhoz képes ,hogy a többi Kallos terméket mennyire szeretem ez most kicsit csalódás volt. Az rendkívül jó ára miatt egy stabil 3*-ot.
Ja és nem utolsó sorban a Kallos márka állatkísérlet mentes!!!! :) <3 ezért kap egy nagy PLUSZT!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Luckuska

2017. január 1.

Hogy én mennyire megutáltam ezt a sampont. Elég szárazak és sérülékenyek a hajvégeim, s mivel a balzsamja remekül bevált, gondoltam miért ne tennék a samponnal is egy próbát. Hát nagy kár volt. Félig használtam csak el, de lefokozom kézmosószappanná. Nagyon kiszárította a hajam, brutál mód töredeznek a hajvégeim, akármivel is ápolom. Eleinte nem rá gyanakodtam, meg sem fordult a fejemben, hogy egy sampon ilyet idézhet elő, de mára semmi kétségem, hogy ő az aki tönkre vágta a hajam hosszát. Mind emellett pedig rettentően zsírosított. Két napot nem bírt ki a hajam, a 2. nap végére már össze kellett copfoznom, mert csatakosan lógott csak a fejemen. Gáz.Többet nem veszem meg, és el sem fogom használni. (Egyébként habzik, jó illata van, szépen eltünteti a szennyeződést a hajból, na de milyen áron!?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Boombapple

2016. november 13.

2 hétig tudtam használni ezt a sampont, és persze, hogy én balga a legnagyobbat vettem meg belőle.
Az első pár használattal még nem volt gond, majd a második hétre elkezdett kisebesedni a fejbőröm tőle. Először azt hittem, hogy még szoknia kell a sampont a hajamnak, majd amikor újra megmostam, másnapra arra keltem, hogy iszonyúan viszket a fejbőröm. De nem csak egy helyen, hanem az egész fejbőröm minden kis pontja, szúrós, égő, viszkető volt. Majdnem elsírtam magam, mert majd belebolondultam, annyira fájt és viszketett. Később elkezdtem nézelődni a neten, hogy mégis mi ez. Kiderült, hogy az SLS és a Cocamide DEA okoz ilyen durva irritációt. Teljesen kiszáradt a fejbőröm és száraz korpám lett tőle. Ráadásul a hajamat is nagyon kiszárította. Soha többé Kallos sampon! Ha lehetne, nulla pontot adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

gzsofi94

2016. január 23.

Szeretem a KALLOS-os cuccokat, így ebből a fajtából is rendeltem hajbalzsammal együtt és a pakolással együtt használtam. Nagyon rossz illata van ami szerencsére nem maradt meg sokáig a hajamba., borzalmasan szárította a hajamat, ragacsos maradt tőle. Ráadásul nagyon hamar zsírosodott tőle a hajam. Örülök, hogy elfogyott. Nem venném újra. Olcsó húsnak híg a leve... Erre a termékre nagyon is igaz!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

snowyfairy

2015. április 18.

Ahogyan előttem írták, valóban egy átlagos sampon. Mivel nekem nagyon száraz a hajam (értsd: a hajtövek is) folyton keresem a nekem való samponokat. De sajnos ez sem vált be. Ez inkább egy normál hajra való sampon amit akár mindennap lehet használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

tina.orosz

2014. augusztus 15.

Az ár és a mennyiség utánozhatatlan, de arra sajnos nem jó amire kitalálták. Az én hajamat is szárította, mondjuk a pakolás mindig visszaállította a szintet, de egy töredezésre való samponnak nem ezt kellene tudnia. Az illata tényleg nagyon erős, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Maryetta

2013. május 29.

Nem tudok róla pozitívat mondani, még jobban kiszárította a hajam , fakó, érdes tapintású lett , de folyékony szappan helyett bevállt ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

heno

2013. március 15.

Sok jót nem mondhatok róla, de sok rosszat se...egy átlagos sampon...nagyon-nagyon átlagos!!! Az illatát a tubus vége felé már halálra untam, nagyon mű illata van.:((( :))) :///

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 15.

Vitaminok: Panthenol