Kallos

Ár:   710 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: bigsista, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Keratinnal és tejproteinnel száraz, töredezett és kémiailag kezelt hajra

RakocziNiki

2017. július 15.

Borzalom ez a sampon!Megvettem a sampont is meg a balzsamot is.Míg a balszam csodát művelne a hajammal, addig a sampon nagyon durván kiszárítja.így sajnos a balzsamnak csak annyi hatása van hogy próbálja helyrehozni amit a sampon elrontott...soha többé nem veszem újra:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

nocika113

2017. január 9.

Kallos hajpakoláson kívül én mást nem is vagyok hajlandó használni, imádom, álom tőlük a hajam. Gondoltam tehát kipróbálom a sampont is hozzá. kezdetben jól megvoltunk, szerettük egymást, de utána jött a fekete leves. a fejbőröm zsírosodott, korpás lett. Rájöttem azonban pár hajmosás után, hogy ez nem túlreakció, egyszerűen nem tisztít. Próbálom heti 1 hajmosással túlélni a heteket, hogy a hajam kicsit helyrejöjjön, ezért elkezdtem elseve sampon után használni. Így egész türhető a helyzet, de nem gondolom, hogy qkkora csoda ez mint a pakolása. Nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

gombolya

2016. november 20.

Borzalmas ez a sampon,nincs hosszú hajam ( el sem tudom képzelni azzal mit művelne), rövid hajamat is képes összegubancolni mosás közben,tapad, ragad,rémálom vele a hajmosás,kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 20.

Clara

2016. augusztus 31.

2ftot nem ér, kb, mintha szappannal mosnék hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

2ftot nem ér, kb, mintha szappannal mosnék hajat.

viireich

2016. május 9.

Párszor újravettem, egyáltalán nem volt rossz, talán csak annyi, hogy az én hajamat szárította kicsit

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

lia007

2016. május 4.

Elég változó véleményeket olvastam róla, mégis megvettem mert amit kinéztem az nem volt kapható az üzletbe. Még nem volt kallos samponom, de mindenképp ki szerettem volna próbálni. Azt hiszem azért döntöttem ez mellett, mert a pakolásáról nagyon sok jót olvastam és mivel az sem volt a boltban így tettem egy próbát a samponjával. Egyébként miután olvastam itt a véleményeket félve próbáltam meg.. de hál ég nekem nagyon tetszett.. igaz a jasmine pakolással együtt próbáltam. Olyan szép fénye lett a hajamnak, hogy csak na. Sötét vastagszálú szerkezetének kifejezetten kellemes meglepetést okozott. :) a fejbőröm elég érzékeny, de szerencsére nem viszket tőle és nem irritálja, úgyhogy nekem tetszik. :) remélem a véleményem fennáll az utolsó cseppjéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Kila

2016. január 26.

Ez a sampon egy borzalom!!!Abszolút nem ápol,sőt! A hajas sokkal szárazabb ráadásul még korpás is lett tőle!!Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Csirip74

2016. január 15.

Nyáron vettem, július közepe óta használom, még mindig van benne. Hetente kb. háromszor vagy négyszer mosok hajat. Jól tisztít, jó az illata, megéri az árát. Kell hozzá a balzsamja, mert sprőd lesz a hajam ha csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 15.

merchajnalka

2015. október 27.

Tejproteines végre nem pedig olajos! Azokkal valahogy nincs jóban a fejbőröm. Ráadásul az illata is ezerszer jobb, mint a sima MILK verziónak. Mégis a MILKkel vagyok kénytelen megbarátkozni. Mert bár rendesen teszi a dolgát ez a sampon és a balzsam együtt, oly nagyon elnehezítette a hajam, hogy 2 nap után kénytelen voltam újra hajatmosni. Pedig általában hetente szoktam 2-szer. De aki arra vágyik, hogy tökéletesen sima legyen a haja, és nem bánja, ha rálapul a fejére, akkor bátran próbálja ki ezt a sampon-balzsam kombót. Szerintem nagyon rendben van, és sajnálom, hogy nekem nem vált be a sörényemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

dorika11

2015. október 19.

kicsit szárít, de teljesen jó, bőven hozza azt a szintet amit a több ezres társai

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!