Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Haborgotejberizs, Módosítva: 2012. szeptember 14.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajformázók

Erős hatású formázó és fixáló hajlakk hajtógáz és alkohol nélkül.

Laura06

2018. február 20.

Nekem göndör hajra sem használt túl sokat, egyenesre pedig szörnyű.
Viszont mióta vèkony szálú lett a hajam a festèstől, gyakran "száll", így arra használtam el hogy ráfújtam fèsűre, aztán áthúztam a hajamon párszor vasalás után ès lelapogatta elèg jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Nekem göndör hajra sem használt túl sokat, egyenesre pedig szörnyű.

juhaszeszter

2016. augusztus 22.

én a babahajam lelapítására használom csak (szögegyenes hajra) és tökéletesen bevált, nem ragad össze tőle a hajam és abszolút nem is látszik, hogy befújtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

kisluca

2016. január 14.

Nekem sajnos nem ért semmit. Olyan volt, mintha vizet fújkodtam volna a hajamra...ami még szárította is....:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

adri97323

2015. június 14.

A kivasalt hajamat akartam fixálni vele, de behullámosította. Utána rávasaltam még egyszer, úgy már egyenes maradt, de nem éri meg, ha közben teljesen összetöri a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.

vajdicsek

2014. december 20.

Ma reggel sikerült tesztelnem a terméket, este hajszárítás előtt a copfomat összetekertem majd begumiztam, így reggelre hullámos lett a hajam vége, erre hajvasalóval rágöndörítettem, majd befújtam a végét. Valóban vizes hatású lett elsőre, a hullámokat szépen fixálta.
Előnye: nem ragad a hajam egy csomóba hullámosítás után, szépen természetesen meghagyja a loknikat, puhán, ruganyosan.
Hátrány: Kb. 2 órája fújtam be velem a hajam, de kezdi kilógni magát, ezért - 1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

viktórija

2014. január 14.

Hullámos hajra tökéletes, jó az illata, nem drága. Egyenes hajon viszont túl vizes, lassan szárad és tönkre teszi az egyenesített hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 14.

masnis

2013. november 7.

Egyetértek Gwendoline-nal, göndör hajra tökéletes! Unokatesóm ajándéka volt, kicsit féltem, hogy esetleg nem fogom igazán kihasználni, mert sajnos frizurákat nem nagyon lehet csinálni a hajamból, annyira önálló életet él. Viszont hajmosás után nedves hajra fújva nagyon szépen fixálja a loknikat, és két napig olyan igazi 'frissen mosott' kinézetük van- hajhabbal ez max egy volt. Ezen kívül érdekes módon nem keményíti be, ennek módfelett örülök, hiszen már amúgy is túl száraz hajszerkezetéből adódóan a loboncom. Jó illata van, nem tolakodó, nem nyomja el a hajbalzsamomat és az, hogy hajtógáz nélküli, már csak hab a tortán. A panthenolnak is örülök benne, úgyhogy jó szívvel adom meg neki a maximális értékelést. Hihetetlenül gazdaságos, de ha majd egyszer elfogy, egészen biztosan újravevős, ebből kell mindig. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Gwendoline

2013. október 24.

UPDATE 2: A sima hajamnak nem nagyon ad tartást, plusz vizes lesz, ami utána nagyon nehezen szárad formára... ráadásul ha egy helyre több megy, akkor ott hajzselé szerűen szárad meg, ami a szép friss hajat zsíros hatásúvá teszi (pl. a frufrummal így jártam :( ). Szóval el lesz használva lassan-lassan, de nem lett kedvenc. Viszont göndör hajra jó, eltekintve a szárazságtól...

UPDATE: Még mindig csak göndör hajon tesztelve, de szárít sajna, eléggé...

Jelenleg be van göndörítve a hajam, arra fújtam rá, és bekeményedtek tőle a loknik... Nedves lesz tőle a haj. Illata nekem tetszik, "fodrásztól jöttem ki" illat. Igazából egyenes hajon derül majd ki milyen tartást ad, 4 pontról indul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

UPDATE: Még mindig csak göndör hajon tesztelve, de szárít sajna, eléggé...

Haborgotejberizs

2012. október 16.

Hajtógázmentes. Ez nálam plusz pont. Nem egy erős, összeragasztós hajlakk, de nekem ez jobban tetszik, mint amikor összeragad a hajam a nagyon erős lakkoktól. Nem csodaszer, de nekem megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

huncutka

2012. szeptember 19.

Hajmosás után még vizes hajra fújok egy keveset, ez után következik a hajszárító.
Nem száll a hajam, az illata hát nem kedvenc, de nem igazán érzem miután megszárad a hajam. Jó termék, de tudnék nélküle élni :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol