Kallos

Ár:   770 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DianaS, az összetevőket feltöltötte: takotimea, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajformázók

Speciális haj pro-tox formulája - Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval - tökéletesen beépül a haj teljes szerkezetébe, egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékonyszálú, száraz és töredezett hajszálakat. Normál- erős tartást, volument és ragyogó fényt biztosít a hajnak, ragadós érzet nélkül. Könnyen kifésülhető a hajból. Hatása hosszan tart.

Gigike

2020. január 10.

Nekem ez egy kis csodaszer esküszöm :)
Az illata mennyei!! Tartása kb közepesnek mondható, vagy még picit gyengébb, de nekem pont ez kellett. Csak akkor használok hajlakkot, ha felfogom a hajam, nah azt jönnek a baba hajak a fülemből, számból... Azokat simítgatom picit el vele. Ami még nekem csoda, hogy ha este kiengedem a hajam és kifésülöm, nem tépi, nem ragadt össze és nem is hagyott nyomot a hajamban. 10 pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Nekem ez egy kis csodaszer esküszöm :)

Verena

2019. február 5.

Furcsa illata van, nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem. :D Ilyen sem volt még korábban :D Erőssége/tartása inkább közepes. Viszont baráti áron nagy mennyiséget kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Neniko

2018. október 26.

Illata jó, tényleg nem szárítja ki a hajam, de nem is tartja meg :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Illata jó, tényleg nem szárítja ki a hajam, de nem is tartja meg :D

ivor

2018. augusztus 6.

Szerintem is jó termék, minimálisan szárít csak, igaz, nem is ad olyan betonkemény tartást, de valamit valamiért. Elviselhető illat, jó nagy kiszerelés, szerintem ár-érték arányban is megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

bogczi

2017. július 6.

Na ez tényleg NEM RAGAD! :)
Az első olyan hajlakk, ami egyáltalán nem ragad, nem tapad, nem lesz tőle vattacukor a haj. Mintha ott sem lenne, mégis tart. Nem mondom, hogy extra erős a tartása, de nem is szeretem az olyat. Nem keményedik be tőle a haj és nem is szárad ki, én sose gondoltam volna, hogy lesz olyan hajlakk, ami kicsit sem tapad. Jó tapintású marad tőle a hajam, tényleg mintha ott sem lenne. Ja, és messze nem olyan büdi, mint a többi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Na ez tényleg NEM RAGAD! :)

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL