Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: cutecurly, Módosítva: 2013. szeptember 6.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Tusfürdők

Dús habja kíméletes tisztítást eredményez. Hatóanyagai ápoló, hidratáló hatásúak, megakadályozzák a bőr kiszáradását. Használatával a bőr selymes, puha, bársonyos tapintású lesz. Támogatja a bőr természetes védekező képességét.

Kiszerelés: 200ml/500ml/1000ml

koxy001

2016. augusztus 11.

Krémes, jól habzik, jól tisztít, finom (bár megunható) illata van, és nagyon jó a pumpás kiszerelés. Ezen az áron megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Marcsus

2014. november 11.

Anno felbuzdulva az óriási kiszerelésen és az árán, megvettem, de nem gondoltam bele abba, hogy az ekcémás karomra nem használhatom. Kézmosóként végezte, annak pont kapóra jött. Így használva kellőképpen habosodik, tisztít, nyilván nem ápol. Az illata nagyon műanyag és unalmas, már most ráuntam, pedig még csak a negyedét használtam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

katica131

2014. június 8.

550-ért vettem a literes változatot :) Nekem nagyon bejön! Kellemes illata van, nem szárította a bőröm, és nagyon tetszik, hogy pumpás :) Ötöst nem adok rá, mert más tusik jobban meggyőztek, de a négyest simán megérdemli!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

cutecurly

2013. augusztus 15.

Magamtól sose vettem volna, mert ami azt illeti nem rajongok a Kallos termékekért, amelyeket közülök próbáltam, sose nyűgöztek le... Sajnos szerintem ezekre a termékekre igaz, hogy olcsó húsnak... Fodrászkellékesben a vásárlás mellé kaptam ajándékba, kipróbáltam... szárít, az illata egyáltalán nem jó, iszonyatosan mű. Hozta tehát a szokásos Kallos "minőséget" :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Wiwike

2013. július 14.

100-asban találam rá. 599Ft-ért elcsábított a literes kiszerelése. Hidratáló hatásával is meg vagyok elégedve,annyira nem habzik de jól tisztít. Adagoló pumpás megoldás pedig nagyon szuper. Megkapja az 5 pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

doee77

2012. július 11.

Bár a Kallos termékek ára nagyon kedvező, erre a tusfürdőre sajnos nem igazán tudok 3 csillagnál többet adni. A (továbbra is) nagyon pozitív hajápoló-élményeken, árakon és a "hazai" címkén felbátorodva vettem meg, a képen láthatónál jóval kisebb kiszerelésben-szerencsére. A flakonból szaglászott kellemes illat a bőrön nekem elég sok - túl édes, túl mű. Dús habról egyáltalán nem beszélhetünk. Kissé szárítja is a bőröm. A kedvem nem vette el, nyáron úgyis sok tusfürdő fogy, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.