Kallos

Ár:   710 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kittiana1, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló és hidratáló hatású keratin és tejprotein hatóanyag tartalmának köszönhetően kíméletesen tisztít, miközben újjáépíti a haj természetes szerkezetét, feltölti a haj külső rétegén esett sérüléseket. Táplálja, védi és megerősíti a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, lágy tapintású és ragyogó lesz.

dorye

2020. május 18.

Használom egy ideje még félig van, nem is tudom, hogy milyen, nekem az illata nem annyira tetszik, nagyon folyós állag, nehezen habzik, átlagos sampon szerintem, semmit nem épít újra, én hennával festem a hajam és hajszínező sanponokkal néha, hátközépig érő vékonyszálú hajam van ami zsírosodik is gyorsan, de viszonylag jó állapotú, a vége kicsit szárazabb ezért vettem ezt a sampnt, hogy hátha. Nekem nem szárít, igaz hajpakolást teszek a hajvégekre, de talán a zsírosodást egy nappal kitolja. Frissen megmosva szép tőle a hajam, de ezt más sampon is garantálja. Közepes nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Gigike

2020. január 10.

Jöttem lepontozni.. Ez valami borzadáj... A hajamat kb mintha hipoval mostam volna meg, úgy kiszívta az életet belőle... Rendes hallottam ahogy a hajam sikítozik...
Én kidobtam..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Én kidobtam..

zsofi207

2019. augusztus 17.

Vacilláltam a 4* és az 5* között, végül oké megadom az ötöt.
Nekem nagyon szárítja a hajamat, nem is szoktam csak a tövemre rakni a hajvégeket meg "lemossa" mikor öblítem, viszont! 4napot ezekben a kánikulás időszakokban kibírt zsírosodás nélkül. 5.napon se az a brutál vállalhatatlan lett, szárazsamponnal átvészeltem volna, de inkább hajat mosok.
Samponozás után vagy 3-4fajta balzsamot összekeverek egy tálkába és azt kenem fel egy fél órára-órára, mikor mennyi időm van. Így hatásos.
Összességében jól tisztít, végül is ez a feladata, de szárít..viszont balzsamozni egyébként is szoktam és legalább később zsírosodik a tövem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Vacilláltam a 4* és az 5* között, végül oké megadom az ötöt.

Annacska22

2019. július 25.

A hajpakolásával együtt tökéletesen működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

A hajpakolásával együtt tökéletesen működik.

tothgyongyi92

2019. június 17.

Hajpakolásával együtt használom, imádom az igénybevett puha tincseimet 🤩😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Hajpakolásával együtt használom, imádom az igénybevett puha tincseimet 🤩😍

dimavery99

2019. március 27.

Én nagyon szeretem ezt a sampont, sokkal puhábbá és fényesebbé teszi a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Én nagyon szeretem ezt a sampont, sokkal puhábbá és fényesebbé teszi a hajamat.

Frufruska

2019. március 15.

Sokáig gondolkoztam, hogy mi is a véleményem erről a samponról:
-szárít, nehezen habzik, korpásodott tőle a fejem
-kitolható a hajmosás vele
-alapos öblítés után megszűnt a korpásodás, de ez volt az első sampon, amitől előjött
-a fejemen lévő sebeket eltüntette
-sokáig elég, jó az ára

4 pontot kap, mert sok pénzt nem dobtam ki vele, de nem rendelem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Sokáig gondolkoztam, hogy mi is a véleményem erről a samponról:
-szárít, nehezen habzik, korpásodott tőle a fejem
-kitolható a hajmosás vele
-a fejemen lévő sebeket eltüntette
-sokáig elég, jó az ára

4 pontot kap, mert sok pénzt nem dobtam ki vele, de nem rendelem újra

balazskrisztii

2018. december 14.

Sokáig elég, semleges az illata, kellően tisztít, számomra nincs extra hatása. Szívesen használom, de mással is fogok kísérletezni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

fruzsi911

2018. december 6.

Második kedvencem a csokis pakolás után, sokáig elég és olcsó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Második kedvencem a csokis pakolás után, sokáig elég és olcsó. :)

nikiam97488

2018. november 15.

A literes mennyiséget hónapokig használom annak ellenére hogy hátközépig ér a hajam. Ez talán eddigi samponjaim közül az egyetlen amivel lehetett játszani a hajmosások kitolása között. Az illata olyan semmilyen , de a hajmosás után szép és fényes tőle a hajam. Évek óta ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin