Kallos

Ár:   590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia, az összetevőket feltöltötte: niki994, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Hajban maradó kétfázisú regeneráló hajbalzsam normál és száraz hajra keratinnal, selyem proteinnel és B5-provitaminnal. Különleges hatóanyag tartalmának köszönhetően hidratálja, táplálja és erősíti a haj belső szerkezetét és a töredezett hajvégeket. Könnyű textúrája nem nehezíti el a hajat, a haj fényessé, selymes tapintásúvá és könnyen kifésülhetővé válik. Használat előtt jól rázza fel, hogy a két fázis összekeveredjen, majd permetezze a megmosott, törölközőszáraz hajra. Ne öblítse ki!

farkaskitcso

2016. március 29.

Akkor vettem, mikor pothajam volt. Olyankor minden ejszaka befujtam a hajamat, majd befontam es ugy aludtam, reggelre pihe-puha hajam volt mindig. Azota megszabadultam a pothajtol, de a termektol nem. Most mar csak hajmosas utan hasznalom, miutan megtoroltem es ha jot tesz a hajnak, ha nem, en vizes hajjal fekszem es reggelre megszarad. A puhasagat elvezem igy is, ha esetleg vasalni akarom a hajam, ami amugy gondor, konnyen tudom fesulni. Nekem semmivel nem zsirosodik jobban, mint amugy. Az illataval semmi problemam, eleinte talan furcsa volt, de nem megszokhatatlan. Osszessegeben szeretem, s szerintem az arat is megeri, hiszen sokaig tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

kamkam

2015. december 11.

Szerintem nem jó semmire. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Szerintem nem jó semmire. :/

sejla94

2015. június 10.

Nagyon jól hidratál, csak kicsit elnehezíti a hajat. Ha nincs másra időm akkor teljesen jó megoldás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

kesha420

2015. április 5.

Szeretem a Kallos termékeit, de ez valami borzalom. A szaga, az valami rettenet, fuldoklom tőle, ha a hajamra fújom, ráadásul ez a bűz tartósan meg is marad. Elviselném valahogy, ha lenne valami hatása, de nincs. 1 éven át próbálkoztam vele, végül a kukában landolt, mert nem bírtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

trudee

2015. március 29.

Hatékony és praktikus termék. Régebben is kísérleteztem ilyen öblítést nem igénylő kétfázisú hajápoló spray-kkel és meg voltam velük elégedve. Ez a termék is beáll a sorba, gyors segítség reggelente az egészséges kinézetű hajhoz, a hatása hosszan tart, puhává és hidratálttá teszi a hajat. Az egyetlen hátulütője, hogy talán egy picit elnehezít a szilikontartalma miatt, de amúgy ezért a pénzért összességében nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

peto.kittus

2014. november 2.

Ár-érték arányban kiváló, de..
Hajmosás után , törölköző száraz hajon használom (felül szőke,alul csoki barna, száraz, vékony szálú hajam van) , de a felül szőke hajam kifésülésére sajnos ez sem elég. Ki kell egészítenem egy kis hajvégápolóval és akkor tudom rendesen kifésülni. Ezek ellenére - és a borzalmas szaga ellenére amit gyorsan meglehet szokni - jó kis termék és hajszárítás után puha és fényes a hajam. Vastagabb szálú hajra szerintem első osztályú lehet, de vékony szálúra kicsit kevés..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Ár-érték arányban kiváló, de..

dorottyaw

2014. szeptember 18.

Az illata valóban kicsit ,,szúnyogírtószagú" elsőre, de én már azt is megszerettem. Nagyon könnyen fésülhető a hajam, nem nehezíti el egyáltalán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

ronavolgyifanni

2014. március 18.

Nagyon-nagyon olcsó, és már régóta hallok jókat a Kallos termékeiről, gondoltam ideje tenni egy próbát! Az illata nem valami meggyőző, nem erőteljes, viszont kissé kellemetlen, de végtére mindegy is, nem marad meg a hajban. Puha és könnyen kezelhető lett tőle a hajam, tuti, hogy újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

Đóri

2013. december 1.

Tényleg puha lesz tőle a hajam és fényes, na de az illata amikor befújom vele a hajam, hát az valami irdatlan. Még jó, hogy nem marad meg benne különben már az első használat után kidobtam volna. Viszont ettől eltekintve szerintem jó kis spray, főleg, hogy csak 600ft körül van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

trixipixike

2013. november 13.

Én a Kallos Mélytisztító Samponnal együtt használom (korábban nem próbáltam ilyen kétfázisú készítményt) de azt kell, hogy mondjam együtt a kettő tökéletes párost alkot. Bartán ajánlom száraz hajvégekre. Nem nehezíti el a hajat. Friss, puha és ragyogó fényű lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Butyloctanol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.