Kallos

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: honeymii, Módosítva: 2012. május 13.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Száraz, töredezett hajra ajánlott. Hatóanyagainak köszönhetően erősíti, regenerálja a hajszálakat. Kondicionáló hatású anyagai javítják a haj kifésülhetőségét.

Kiszerelés: 200 ml / 500 ml / 1000 ml

szilvia.bano

2020. április 23.

A Kallos professzionális szalonsamponnal együtt használtam- a fodrászomnál szokták ezekkel mosni a hajam, ezért gondoltam, hogy kipróbálom. Kellemes illata van, nem nehezít el, de nem igazán táplálja a hajam. Nem azt várom, hogy brutálisan hidratáljon, de mikor ezt használom, alig lehet észrevenni, hogy használtam balzsamot. Nem rossz, de nem is annyira jó. Ár-érték arányban viszont nagyon jó. 3,5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Karmilla

2017. szeptember 12.

Hozzá való samponnal együtt használva, nagyon jó és könnyen formázható vele a haj de szerintem kell még hozzá egy pakolás, önmagában hosszútávon kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

DDorina90

2017. március 26.

Ár érték arányban jó. Az 500 ml-s kiszerelés nekem nagyon sokáig elég volt, kb. másfél év, de nem tetszett már a vége felé. Még a kifésülést sem könnyítette meg, így leváltottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Aylawitch

2016. május 21.

Tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Sokszor abbahagytam a használatát, hogy kipróbáljak más termékeket is, de mindig visszatértem ehhez a hajápolóhoz. Végül úgy döntöttem, marketing ide vagy oda, ami jó és bevált, azt nem kell lecserélni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 21.

AppleMaple

2016. május 16.

A kiszerelése miatt vettem meg, mert úgy gondoltam nem foglal sok helyet, mivel ilyen hosszúkás. A pumpáját meg kellett szokni, mert messzire céloz és hiába tartottam alatta a kezem. Szerintem átlagos balzsam, talán kicsit hig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Izabellaa

2015. július 8.

Mindig jókat hallottam a Kallos termékekről és mikor kifogyott a balzsamom úgy döntöttem adok egy esélyt ennek a híres Kallosnak. Nagyon nagyon kedvező az ára és szerintem sosem fog elfogyni olyan sok. Őszintén szólva ahoz képest milyen népszerű nem nagy durranás de nem is rossz. Teszi amit kell. Puhább lesz tőle a hajam de nem jobb mint az eddigi balzsamok amiket használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

hermelinke7

2015. április 14.

Nagyon meeehh, nem igazán csinál semmit, a pumpás kiszerelés miatt vettem meg, ha elfogyasztom, akkor inkább a hajmaszkokból töltöm újra (reméljük nem lesz túl sűrű a pumpának). Nem győzött meg sem az illata, sem a hatása, pedig szeretem a Kallos termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

PinkBelleLab

2014. április 22.

Elég olcsó és a mennyiség is oké. Ennyiért ki várja el hogy csodákat tegyen a hajával?:D Hát igen. Az illata nem volt rossz kissé mű,picit folyós az állaga is, a kinézete tetszett, puhábbá és kifésülhetőbbé tette a hajamat.:) Lehet újra veszem hisz ennyiért belefér.:)
3 csillagot adok azért,mert a leírásban olyanokat ígér,amit nem valósít meg. De azt teljesíti ,amit minden drágább vagy olcsóbb balzsam,többet az ilyenektől nem is kell elvárni.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 1.

Nekem nincs bajom az illatával és a hatásával sem. Egy átlagos, jó ár-érték arányú balzsam. Semmi különös, de hát nem is elvárás, hogy be is szárítsa mosás közben a hajam :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 1.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Megvettem,mert gondoltam jó lesz. Az illata elmegy... Csak annyira volt jó ez a termék,hogy hajmosás után puhábbnak éreztem a hajam.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3