Kallos

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: godori, Módosítva: 2012. április 1.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Kallos korpásodás elleni hajerősítő sampon. Normál és zsírosodásra hajlamos hajra ajánlott. Eltűnteti a korpát és megakadályozza annak újraképződését. Természetes összetevői révén a haj egészén fejti ki erősíti hatását, így a hajszálak belseje erősebbé, felszíne ragyogóbbá válik. Első használattól hat a korpa ellen!

bleauwsy

2020. december 8.

Azonnal megszünteti a korpát 1 mosás után is, de amúgy eléggé szárít, így gyorsabban zsírosodik tőle a fejem. Nem használom rendszeresen, csak ha problémám akad. Aránylag sokat használok belőle, így gyorsabban fogy az 1 liter is. Árban-mennyiségben verhetetlen! Kicsit mentás illata van, az egész fürdőszoba illatozik tőle. Nekem tökéletesen bevált arra amire kell, pontlevonás csak a zsírosodás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 8.

gre05

2018. szeptember 13.

Nekem szinte ez az egyetlen sampon ami megszüntette a korpásodást. Az illata is eléggé rendben van. Tényleg nehezen habzik fel. Viszonylag hamar zsírosodik a hajam, amin ez a sampon sem változtatott, nem tudtam vele kihúzni a hajmosást, de a korpásodást megszüntette, így néhai használat belefér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

timine

2017. november 20.

Korpa ellen szereztem be, és arra nekem tökéletes! Zsírosodás ügyében nem nagyon tudok nyilatkozni, szerintem ugyanolyan mint előtte, ugyanúgy heti 2x mosom. Előtte használhattam bármilyen drága vackot, a korpán nem segített semmi (még a gyógyszertárban kikevert szerek is csak időlegesen), ez viszont csodaszer! Mióta ezt használom nem viszket a fejbőröm és a hajam se 'havazik' ha elöl megrázom. Egyetlen hátránya, hogy tényleg többet kell belőle nyomni az általam megfelelőnek gondolt adagnál, és még úgyis alig habzik, de a korpa eltüntetéséért ezt simán elnézem neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

VeraTala

2015. május 21.

A barátom hajára eddig ez a legjobb sampon, minden mástól korpás lesz. Az illata okés, a habzása kicsit gyenge, így ha én használom, jó sok kell belőle, őt ez sem zavarja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

boglarka.varga97

2015. január 24.

háááát. Régóta ezt használom, nincs korpám szerencsére, de a zsírosodáson nem segített. Én 2x samponozok, és nem használok balzsamot sem a zsírosodás miatt, de az első samponozásnál vagy 7-8 pumpányi kellett, és az is kevés volt, míg a következőnél 2-3. Emiatt hamar elfogyott az 1 literes kiszerelés. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 24.

bartaldora

2014. október 20.

Mivel én nem szárítom sokszor a hajam, ezért nekem ez a sampon is bevált. A korpásodást ez is megszüntette.
Az illata semleges, olyan semmilyen, de a hatása az jó. Akinek korpás a haja, annak ezt a sampont is ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 20.

Csoffi

2014. október 7.

A korpásodáson lehet segít, de a 2. napon már tiszta zsír a hajam tőle. Fúj nagyon utálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Edit87

2014. január 9.

2014.01.03.
Most mostam vele először hajat! 650Ft 500 ml! Nem igazán habzik fel elsőre és másodikra se.
Majd még írok róla!

4X !!!! Kell egymás után megmosnom hogy habozzon rendesen, szétszárítja a hajam!
UTÁLOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

2014.01.03.
Majd még írok róla!

UTÁLOM!

timilla

2013. április 26.

Hirtelen ötlettől vezéreltetve vettem meg, inkább a zsírosodást csökkentő hatása miatt, korpásodással nem küzdök szerencsére. Átlátszó sampon, semmi ápoló anyag nincs szinte benne, szilikon sem. Erősen tisztít, annyira, hogy szinte szénaboglya-jellegű tőle a hajam, miután megszárítom, pedig használok hővédő krémet. Érdekes módon nem szárítja a fejbőröm, pedig azt vártam az erős tisztítás miatt. A zsírosodást mintha tényleg csökkentené, bár ebben nem vagyok megbízható forrás, mivel általában 2 naponta hajat mosok. Szóval nem is tudom, olyan 3 csillag ez a sampon, nem rossz, de nem is igazán jó, többet biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

norci

2012. október 2.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de végül csalódtam. Se a korpán, se a zsírosodáson nem segített. Két jó dolog volt benne: a pumpás kiszerelés és az ára. Viszont mint sampon, számomra nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Hidratálók: Butylene Glycol