Kallos

Ár:   930 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajformázók

Az "épp most jöttem a tengerpartról megjelenés" eléréséhez. Gazdag, tápláló formulája ceramiddal, alga kivonattal, tengeri sóval, ásványi anyagokkal, olívaolajjal és kókuszolajjal hidratálja és védi a hajszálakat. Erőssé, azonnal dússá és fényessé varázsolja a hajat, miközben finom tartást biztosít a hajszálaknak. A haj különlegesen egészséges, dús és texturált lesz.

jituszka

2017. június 20.

Nagyon tetszett, hogy van végre egy olyan termék, amitől nem ragad össze a (hullámos) hajam, és nem nézek ki úgy, mintha raszta fejem lenne már két használat után. Szóval a hatása ötös, viszont van benne egy összetevő (2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol) ami a leírásban nem szerepel, ellenben a flakonon igen. Kis utánanézés után láttam, hogy ez sajnos elég veszélyes, főleg ilyen aerosolos formában, úgyhogy bár a hatása jó, emiatt nem tudok több csillagot adni. Ha a gyártó ezt az egyet kijavítaná, abszolút a kedvencem lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

ezustbarack

2017. május 7.

Nekem tetszik ez a termék, hullámos hajam van, ami hajszárítás után nem látszik, ezzel befújva hajmosás után viszont egészen hasonlít a hajam az eredeti állpotához hajszárítással is : ) Az illatát nem nevezném kellemesnek, de szerintem nem erős, így egyáltalán nem zavar. Eddig Gliss Kurt használtam, annál mindenképpen jobb, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Lilla90

(!)
2016. június 21.

Nagyon tetszik! Imádom az illatát olyan kellemes, vizes hajra fújtam és diffúzerrel szárítottam a hajam, alapvetően nagyon hullámos hajam de ez a termék még szárításkor segít is elérni a kívánt végeredményt. Viszont a tartása egyenlő a nullával, szerintem ez elsősorban inkább hajápolónak a legjobb aki tartósan hullámos hatást szeretne elérni ez arra önmagában kevés!!! Annak azt tudom javasolni, hogy más megoldást keressen. Ideig óráig szépen tartja a hullámokat de csodát nem kell tőle várni. Az én hajamon könnyű volt produkálni a laza hullámokat mivel eleve olyan, használat után a hajam érezhetően lágyabb tapintatú és fényes lett nagyon hidratált szóval elégedett vagyok vele. 750Ft-ért 300ml kiszerelés és cserébe jó összetevők illetve kellemes illat, maximálisan megérte! Nevetségesen olcsó és ahhoz képest kiválóan teljesített nálam,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

DianaS

2016. június 17.

Az illata kicsit erős, első pár használatkor még tetszett is és nem zavart de a későbbiekben borzasztó nyomasztó szag kezdett lenni, olyan fejfájós. Tény, hogy nagyon sokáig kitart egyszer elég volt kipróbálni, de azért elhasználom. Nekem nem nagyon könnyítette meg a kifésülést, arra mást használok, és mást sem nagyon vettem észre a hajamon, kivéve, hogy kissé kiszárította volna, talán a só tartalma miatt. Összességében egy fölösleges terméknek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Sheila

2016. február 3.

Alapból egyenes vastag szálú hajam van, amiben max vizesen van egy minimális hullámszerűség (ami aztán szárítás és kifésülés hatására el is tűnik), úgyhogy az életem állandó vágy a lágy, természetes hullámok, de legalábbis a fent említett "épp most jöttem a tengerpartról" stílusú laza hullámok után...Értelemszerűen szinte az összes hasonló tengeri sós cuccot kipróbáltam, és bár volt köztük, amely hosszabb-rövidebb ideig produkálta a vágyott hatást, az viszont közös volt bennük, hogy mindtől ragacsos és sprőd lett a hajam.
Ezek után ez a termék nagyon kellemes csalódást okozott, tavaly egész nyáron ezt használtam. Gyönyörűen hozta a tengerparti hullámokat, a hajam nem ragadt, simán ki lehetett fésülni, nem volt muszáj utána rögtön hajat most mert nem lett sem sprőd, sem zsíros, sőt, mosáskor érezhetően puhább is volt. (ez gondolom a benne lévő panthenolnak, kókuszolajnak, stb köszönhető) Az illata is kellemes. Meglepően jó termék, újra fogom venni, ennyi pénzért pedig ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 3.

Dea

2016. január 19.

Update: Nagyon sokat használom, szerintem hasznos, és sokáig elég is, a koleszos társaimat és megfertőztem ezzel a termékkel, és ők is nagyon szeretik :DD

Segít a hullámos haj elérésében,de önmagában kevés.Jó illata van,újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

Segít a hullámos haj elérésében,de önmagában kevés.Jó illata van,újravenném :)

incifinci28

2015. november 28.

hajmosás utáni kifélüléshez ajánlották a fodrászkellékesben, meg is vettem aztán fújom fújom de nem tudom... ilyen glisskur spréknél jobb de sokat nem segít a gubancokon, elhasználom de újra nem veszem, nekem ez semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Hester

2015. szeptember 4.

Nem volt túl drága, ezért nem sírok, hogy "tengerparti érzésem" nem volt. :)
Az illata sem tetszik.
A hajam egyébként puha és jó tapintású tőle. Az illata miatt nem venném meg ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Nem volt túl drága, ezért nem sírok, hogy "tengerparti érzésem" nem volt. :)
Az illata sem tetszik.

cintia995

2015. június 18.

Hm érdekes kis termék.
Igaz hogy nekem alapból egyenes hajam van, igy nem is vártam hogy csak úgy jön a "most jöttem a tengerpartról érzés", de ha behullámositom/befonom és ezzel befújom, nagyon szép, kicsit textúrált lesz a hajam. A szaga vagy illata, először nekem is furcsa volt, kifejezetten irritált, de most már, kb 50 ml elhasználása után kellemesnek érzem. Hajtőemelésre nekem jobban bevált egyébként, főleg ha hagyom magától megszáradni a hajam. A vásárlását abszolút nem bántam meg, nem mondom hogy csodát tesz, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Hm érdekes kis termék.

nsaranna

2015. június 5.

Mikor kifújom az adagolóból nagyon furcsa szaga van, de a hatása viszont nagyon kellemes. Szép fényes lesz a hajam tőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butyloctanol
Vitaminok: Panthenol

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.

Lásd még: algakivonat.