Kallos

Ár:   680 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miri77, az összetevőket feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2018. május 13.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Simává, selymessé és ragyogóan fényessé varázsolja a hajszálak felszínét és regenerálja a roncsolt hajvégeket. Azonnal felszívódik, nem kelt zsíros érzést. Az innovatív Keratrix formula védő filmréteget képez a hajszálakon.

Klayura

2020. szeptember 13.

Pénzkidobás.
Borzasztóan összetapasztja a hajam. Ha nem vagyok elég alapos még egy hajmosás sem szedi ki a hajvégeimből ezt a borzalmat. Én nem vettem észre, hogy bármit is csinált volna. Az állaga nagyon mézszerű, számomra túlságosan is.
Viszont úgy is ki fogom próbálni, hogy balzsamba keverem, hátha akkor megszelídűl és könnyebben elosztható lesz...
Majd uppolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Pénzkidobás.
Majd uppolok.

Miruska

2020. augusztus 24.

Valóban sűrű az állaga. Én törülköző száraz hajra teszem szárítás előtt, s szépen beszívodik, még akkor is, ha picit több jut egy tincsre. Tettem már száraz hajra is hajmosás előtt, extra ápolás képpen. Érdekes illata van, de nekem tetszik. Selymes tőle a hajam. Én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

snowyfairy

2020. július 16.

Enyhén nedves hajra kenem, a szőkített végekre. Nekem nagyon jól hidratálja a hajamat, mintha valóban a nedvességet bezárná. Ennyi pénzért megéri. Igaz az állaga olyan mézszerű ahogy előttem is említették. Tetszik ez selymes érzet a hajamon mintha a fodrásztól jöttem volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

VVivienKlaudia

2020. június 13.

Sziasztok Egyszerűen gyűlölöm én is és a hajam is. Ragacsos, összeáll tőle a hajam, nem tudok annyira keveset rakni rá hogy ne álljon össze. Szerintem még a szaga is borzalmas. Főleg ha mondjuk másnap be szeretnéd sütni.
Már régóta szenvedek vele hogy fogyjon már el. Még az is jobb ha inkább semmit se használsz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

andreazsofia

2020. április 9.

Ennyi erővel mézzel is kenegethetném...szörnyű! Mint egy hajléktalan olyan hajam lett tőle,csimbókos....én forgalomba sem engeném..Az illata jó ,ennyi a pozitívum.A pumpája nem hibás csak elkell forgatni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Annacska22

2019. július 25.

Nagyon ragadós, én nem vettem észre, hogy valamit javított volna a hajvégeimen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Nagyon ragadós, én nem vettem észre, hogy valamit javított volna a hajvégeimen.

TiszaSzandi96

2019. május 22.

Az egyik legrosszabb hajvégápoló, amit valaha használtam. Nekem is ragadt tőle a kezem, a hajam, és fel sem szívódott:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

zfruzsi

2019. április 8.

Csatlakozok ahhoz, hogy ragacsos, ami miatt utáltam és emellett semmi tápláló hatását nem éreztem. Ez volt az első hajvégápoló egyébként amit használtam, így mindaddig míg ezt használtam próbáltam elnézni neki ezeket a zavaró tulajdonságokat, hiszen azt gondoltam ennek ilyennek kell biztos lennie. De azóta már nem egy, nem két hajvégápolón vagyok túl és mára tudom, hogy ez egy rossz termék, amit én senkinek sem tudnék emiatt ajánlani. Hiába olcsó, ha semmit sem ér - az még nagyobb pénzkidobás, mint a kicsit drágább, ami legalább hatásos és jó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Vikcsim

2019. január 3.

Egyszerűen szörnyű!!! A legrosszabb hajolaj, amivel valaha is találkoztam. Sokáig használtam a sárga társát, amivel ár-érték arányban maximálisan meg voltam elégedve. Mivel nem volt a fodrászkellékben, így ezt a verziót választottam. Hát nagy hiba volt. Nem, hogy jót tett volna a hajamnak; épp az ellenkezője..úgy kiszárította, mintha leszívták volna szőkítőporral. Azonnal meg is kellett mosni, hatalmas csalódás. Soha többé!!! Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Norcuss

2018. december 3.

Hát ez nem ér semmit... az illata számomra zavaró és az állaga sem jó :S egyáltalán nem kezdett semmit a hajammal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butyloctanol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.