Kallos

Ár:   1065 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Moncica, az összetevőket feltöltötte: Dalmaa_, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Természetes Keratin tartalmának köszönhetően a haj erős és rugalmas lesz. Antioxidánsokban gazdag A-, D- és E vitamint tartalmazó Olívaolaj tartalma újjáépíti a haj szerkezetét és vitalizálja a meggyengült hajszálakat. Kókuszolaj tartalma ápolja a fejbőrt. Az innovatív Keratrix formula védő filmréteget képez a hajszálakon.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nikolm

2022. január 20.

Második hajmosáson vagyok túl, de már most szebb volt a hajam. Persze a Lab 35 tej és a banános hajpakolás is hozzájárulhat. Könnyebb volt kifésülni, fényesebb, simábbnak érzem a hajam. Az illata tényleg klassz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Audrey80

2021. március 23.

Nekem inkább szárítja a hajamat, 4-5 napig teljesen jó a hajam, ha ezzel mosom. Jó sok balzsamot használok utána. Nem drága, szép a csomagolás. Volt már rosszabb samponom is, szóval ez ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

Vyollon

2021. január 25.

Az eddigi legjobb samponom. Nagyjából 1-szer kell hetente hajat mosnom vele. Tartós puhaságot, fényt és frissességet ad a hajamnak. Nem tudok rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Doori61

2020. július 8.

A napokban valamiért beugrott a Kallos, mint valami rég elfeledett emlék, így kíváncsiságból rákerestem, mik változtak a régi mandulás és tojásos samponos korszakhoz képest a márkán belül. Nagyon meglepődtem, ez a dizájn elég menő, de az ára még inkább. Nem akartam elhinni, hogy ~8-10 év alatt is tartósan alacsonyan tartották. Akkoriban anyukám mindig a mandulásat használta, illetve a jázminos (?) hajpakolást. Mindkettőnek szerettem az illatat, de nosztalgiázás helyett inkább úgy döntöttem, kipróbálom az újabb termékeket is.

Első tesztalanyom lett ő, ez a csodás “fodrászillatos” sampon. A kialakítás, a pumpás adagoló, a minimalista dizájn, a hatalmas mennyiség csillagos 5-ös! Persze egy sampon ennél többről szól, de a külsejével totálisan megnyertek.

Mell alá érő, erős szálú, sűrű, ám száraz hajam van, ami durván hullik is. A fejbőröm a kétnaponta történő hajmosás miatt viszonylag gyorsan zsírosodik. Lényeg a lényeg, a vélemények alapján nagy reményeket fűztem hozzá.
A hajmosásom nagyjából így nézett ki Vele:
Meglepett, mennyire kevés mennyiséget adagol. Nem mondanám negatívumnak, sokkal könnyebb így adagolni. Az első samponozásnál kicsit se habzott, még 5 pumpálás után sem, de meglepően “frissítőnek” éreztem a fejbőrömön. Nem tudom ez minek köszönhető, de éreztem, ahogy nem csak a hajam, de a fejbőröm is tisztult. Kiöblítettem, majd újra samponoztam. 3 pumpálás bőőőven elég volt. :D De tényleg, tiszta hab lett minden.
Ezt követően nem szárítottam, nem formáztam, éjszakára békén hagytam. Furcsán reagált rá a hajam, laposabb végeredményre számítottam. Meglepően dús hatása lett, mindeközben kevesebb töredezést véltem felfedezni a hajvégeimen. Az illata mesés, de a nap végére nem igazán érződött.

Egyelőre mindent pozitívumnak tudhatok be, teszi amit ígért, de tesztelés alatt áll. Mindenképpen fogok updatelni, hisz a következő félévre csak rá hagyatkozhatok, akkora mennyiség. :D Remélem, beválik.

UPDATE #1 2020.07.08.
Huh, eltelt egy pár nap, az tuti. A véleményem nem sokat változott, talán egy icipicit szárít tartós használat mellett, de heti 1 hajpakolás mellett szerintem kibírható, nem teszi tönkre a hajat. Tetszik, elhasználom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

A hajmosásom nagyjából így nézett ki Vele:

UPDATE #1 2020.07.08.

culinnan

2019. szeptember 3.

Vékonyszálú, töredezett végű hajamra még nem találtam meg az ideális sampont. Így gondoltam kipróbálom ezt a sampont is. (Kb 1 éve használom.) Az átlagtól mindenképpen jobbnak találtam.

Pozitívum: Néha ha kevés időm van, önmagában használom SOS hajmosásra. Balzsam nélkül is ki lehet fésülni a hajam tőle és pár napot kibír így. A pumpás adagolófej nagyon praktikus, a csomagolás kifogástalan! És személy szerint nagyon szeretem az intenzív, édes, parfümös illatát (egyetlen sampon illata sem marad meg a hajamon fél napnál tovább a KALLOS samponokat leszámítva)

Negatívum: Hosszú távon nem vált be önmagában. Más samponnal szoktam kombinálni, mert ha egyedül ezt használom akkor a töredezettség 1-2 hét után visszajön. Általában ezzel mosok először, mert jól tisztít, de aztán más samponnal folytatom a hajmosást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

hambi

2019. május 17.

Régebben próbáltam, tetszett a csomagolás, adagolás, illata. De semmi extra. Inkább ´természetesebb´ samponokhoz nyúlok, mint pl a Shauma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

Kitsyke

2019. május 16.

az illata valami isteni finom! en szinvedovel, es masodjara ezzel mosom, nincs semmi negativuma..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Panni21

2019. január 25.

Olyan boldog lettem volna, ha bevállik :(
Sajnos alapból száraz a hajam, de miután ezzel mostam, sajnos a kedvenc pakolásom és jó adag olaj után is konkrétan recsegtek a havégeim, ha végihúztam köztük a kezem.
Annyira tetszett az egész koncepció, a csomagolás, az ár....
A márka pakolásait imádom, de sampont többet nem fogok venni tőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Olyan boldog lettem volna, ha bevállik :(
Annyira tetszett az egész koncepció, a csomagolás, az ár....
A márka pakolásait imádom, de sampont többet nem fogok venni tőlük.

fannix

2018. szeptember 15.

Eddig a kallos samponjai hatalmas csalódások voltak számomra, viszont ez valami csoda, még 3-4 nappal hajmosás után is puha és sima tőle az agyon szőkített hajam, mindenképp újra vásárlós termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

sailorluna

2018. szeptember 7.

a balzsamjával együtt használtam, hónapokig tartott, mire elfogytak. jól tisztított, puhává, fényessé, könnyen kifésülhetővé tette a hajamat, nem lett tőle hamarabb zsíros. nem csak szilikonokat, hanem ápoló olajokat is tartalmaz. az illata isteni, muszáj megemlítenem a szép csomagolását is, és ár-érték arányban is nagyon jó. mostanában nem találom ott, ahol vettem, de újra be kell szereznem, mert nagyon szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Butyloctanol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.