Kallos

Ár:   1320 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Hajban maradó, kifésülést könnyítő regeneráló hajkondícionáló Keratinnal, Selyem proteinnel és Vitamin komplex-szel. Különleges hatóanyag tartalmának köszönhetően hidratálja, táplálja és erősíti a haj belső szerkezetét és a töredezett hajvégeket. Fényessé, selymes tapintásúvá, egészségessé, rugalmassá és könnyen kifésülhetővé varázsolja a hajszálakat. Könnyű textúrája nem nehezíti el a hajat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Kinga023

2021. november 15.

Nagyon-nagyon jó! Teljesen megéri megvenni, nem mintha drága lenne. Az én hajam alapból nagyon hajlamos a kócolódásra, kifésülni nagyon nehezen lehet de ezzel ha befújom percek alatt kész vagyok. Imádom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 15.

CsVGabi

2020. november 26.

Mint a legtöbb Kallos termék, amit próbáltam, ez is nagyszerű ár/érték aránnyal bír. Az illata is finom, és fésülködni is könnyebb lesz a segítségével.
Ha elszalad velem a ló, és kicsit többet fújok a kelleténél, akkor viszont elnehezíti a hajamat, ezért csínján kell vele bánni :)

Egy kicsit viszont lelombozott, mikor megláttam, hogy szilikonokat tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Egy kicsit viszont lelombozott, mikor megláttam, hogy szilikonokat tartalmaz.

hszandi24

2020. november 20.

Balzsamozás helyett kerestem valamit vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajamra. Nagyon jó kis cucc, én szeretem az illatát és tényleg sokkal könnyebben ki lehet fésülni a hajam. A zsírosodás megmaradt sajna ugyanúgy, de ez lehet a sampon hibája is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Miruska

2020. szeptember 25.

Ez is egy jó Kallos termék. Az illata nekem kifejezetten tetszik. Nem zsírosít, hozza amit kell, szépen ki lehet fésülni a vizes hajat. A végredmény fényes, puha, selymes haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

PotaSaci

2020. április 7.

Egy Azúr drogériában akadtam rá először véletlenül. Mivel sokkal olcsóbb volt, mint a Gliss Kur fésüléskönnyítőm, amit addig használtam, gondoltam kipróbálom. Jobban nem is dönthettem volna. Már másfél éve csak ezt használom. Az első flakon kb. háromnegyed évig elég volt, pedig jó sűrű, hosszú hajam van, és fújok is belőle rendesen. Elképesztően jó illata van és egy álom utána kifésülni az amúgy gubancolódásra hajlamos hajamat. Szárítás után pedig eszméletlenül fényes és puha tőle. Imádom. Ennyi pénzért meg egy ekkora kiszerelés szinte ingyen van. Ha lehetne 6 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

bia93

2019. július 25.

Teljesen összezavar ez a termék. A hatása jó, szeretem, hogy könnyen kifésülhetővé teszi a hajam és puhává. De a szaga! A flakonból szagolva nagyszerű, de ha a hajamra fújom avas, dohos szaga lesz a hajamnak tőle. Nem tudom mitől lehet ez, de így nem tudom használni, pedig a termék maga jó. Így nem is tudom hány csillagot adjak... Adok négyet mert a hatása jó, csak az illat velem nem kompatibilis. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

francais

2019. április 28.

Mindig zsíros hajra való samponokkal mosok hajat, balzsamot, hajpakolást ritkán használok. Érezhetően puhítja a hajat, nem nehezíti el, ami az én vékonyszálú hajamnál nagyon fontos. Szórófeje nagyon szépen porít, az illata nagyon finom és sokáig megmarad a hajban. Hatalmas mennyiség potom árért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Eszti8908

2018. november 14.

Finom illata van és biztosan ápolna is rendesen, de nem szabad sokat fújni belőle, mert igenis elnehezíti a hajat. Viszont olcsó és sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

szabinka90

2018. március 29.

Tavaly augusztusi nyaralásomra szerettem volna valamit, amivel könnyebben kifésülhető lesz a hajam a tengervíz után, fodrászkellékesben ezt ajánlották. Ott szuperül teljesített, barátnőim is használták, mindenkinek a haján működött, az illata is nagyon finom. Teljesen beépült itthon is a hajmosási rutinomba, szárítás előtt fújkodom be vele a hajam és nagyon szép fényes, puha lesz tőle, azonban azt hogy VALÓJÁBAN mennyire megkönnyíti a kifésülést csak most konstatáltam, mikor nem otthon mostam hajat és nem tudtam utána használni. Sokkal kócosabb a hajam, fájdalmasabb a kifésülés enélkül. Úgyhogy használni fogom továbbra is! ja és nekem is még több, mint a fele megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

detti23

2018. február 12.

Fodrászomtól lestem el, hogy ezt használja. Bő fél éve vettem meg, heti 1-2 használattal is még több, mint félig van az üveg szóval rendkívül gazdaságos. Én totálisan megkapok mindent ettől a terméktől, amit ígér, hozzáteszem alapvetően elég szép és egészséges hajam van, semmi bajom nincs vele, csak szerettem volna egy kis plusz ápolást adni neki. Fantasztikusan puha és selymes tőle a hajam, sokkal könnyebben kifésülhető, én még az illatát is szeretem. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Butyloctanol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.