Kallos

Ár:   1320 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Hajban maradó, kifésülést könnyítő regeneráló hajkondícionáló Keratinnal, Selyem proteinnel és Vitamin komplex-szel. Különleges hatóanyag tartalmának köszönhetően hidratálja, táplálja és erősíti a haj belső szerkezetét és a töredezett hajvégeket. Fényessé, selymes tapintásúvá, egészségessé, rugalmassá és könnyen kifésülhetővé varázsolja a hajszálakat. Könnyű textúrája nem nehezíti el a hajat.

bia93

2019. július 25.

Teljesen összezavar ez a termék. A hatása jó, szeretem, hogy könnyen kifésülhetővé teszi a hajam és puhává. De a szaga! A flakonból szagolva nagyszerű, de ha a hajamra fújom avas, dohos szaga lesz a hajamnak tőle. Nem tudom mitől lehet ez, de így nem tudom használni, pedig a termék maga jó. Így nem is tudom hány csillagot adjak... Adok négyet mert a hatása jó, csak az illat velem nem kompatibilis. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

francais

2019. április 28.

Mindig zsíros hajra való samponokkal mosok hajat, balzsamot, hajpakolást ritkán használok. Érezhetően puhítja a hajat, nem nehezíti el, ami az én vékonyszálú hajamnál nagyon fontos. Szórófeje nagyon szépen porít, az illata nagyon finom és sokáig megmarad a hajban. Hatalmas mennyiség potom árért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Eszti8908

2018. november 14.

Finom illata van és biztosan ápolna is rendesen, de nem szabad sokat fújni belőle, mert igenis elnehezíti a hajat. Viszont olcsó és sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

szabinka90

2018. március 29.

Tavaly augusztusi nyaralásomra szerettem volna valamit, amivel könnyebben kifésülhető lesz a hajam a tengervíz után, fodrászkellékesben ezt ajánlották. Ott szuperül teljesített, barátnőim is használták, mindenkinek a haján működött, az illata is nagyon finom. Teljesen beépült itthon is a hajmosási rutinomba, szárítás előtt fújkodom be vele a hajam és nagyon szép fényes, puha lesz tőle, azonban azt hogy VALÓJÁBAN mennyire megkönnyíti a kifésülést csak most konstatáltam, mikor nem otthon mostam hajat és nem tudtam utána használni. Sokkal kócosabb a hajam, fájdalmasabb a kifésülés enélkül. Úgyhogy használni fogom továbbra is! ja és nekem is még több, mint a fele megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

detti23

2018. február 12.

Fodrászomtól lestem el, hogy ezt használja. Bő fél éve vettem meg, heti 1-2 használattal is még több, mint félig van az üveg szóval rendkívül gazdaságos. Én totálisan megkapok mindent ettől a terméktől, amit ígér, hozzáteszem alapvetően elég szép és egészséges hajam van, semmi bajom nincs vele, csak szerettem volna egy kis plusz ápolást adni neki. Fantasztikusan puha és selymes tőle a hajam, sokkal könnyebben kifésülhető, én még az illatát is szeretem. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Buklika

2018. január 31.

''Fényessé, selymes tapintásúvá, egészségessé, rugalmassá és könnyen kifésülhetővé varázsolja a hajszálakat.''
Nagyon sokat kell egyszerre használni ahhoz hogy jól fésülhető legyen, a többi ígéret pedig csak üres duma, kész átverés!!!
Gliss Kur spay-ket használtam eddig, gondoltam most kipróbálok mást, erre esett a választásom a fodrászkellékesben, és az eredmény: hatalmas csalódás. Nagy pech, hogy ilyen hatalmas kiszerelést vettem. Tanulópénz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Sugicka

2017. június 18.

Maradjunk annyiban, hogy minimálisan segít kócos hajam kifésülésében, bár fényes és puha lesz tőle a hajam, a hajvégeim erősen drótszerűek lettek...és de, nehezíti a hajat, viszont isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Pinky9508

2017. április 19.

Vastagszálú, elég kezelhetetlen hajam új barátra talált :) bár most volt épp vágva a hajamból és az is sokat hozzásegít a dologhoz, de amióta használom nem tépem ki a felét fésülködés közbe, sokkal fényesebb és selymesebb tőle a hajam. használom hajmosás után vizesen is, és reggelente is fújok rá egy kicsit. nem nehezítette el a hajam, és még egy plusz pont hogy az illata is kellemes. nagy kiszerelés, de ha elfogy akkor valószínűleg újravevős lesz. remélem tartja magát az eddigiekhez, megelőlegezem neki az 5 csillagot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Hopi

2017. január 26.

Fodraszkellekesben kerestem még masfel éve valami "profibb" kifésülést könnyítő sprayt.
Mivel nem volt túl nagy választék éppen, ezért végül erre esett a választásom, mert jókat ígért és minden hajtipusra használható.
Nagyon nagy kiszerelés, még mindig van belőle egy kicsi (bár használtam közben más sprayeket is, különben nem tartott volna ki másfél évig)
ar/érték aranyban tényleg verhetetlen, ennyi pénzért egyik másik márka sem ad ekkora kiszerelést.
Az illata nem rossz, számomra inkább semleges, de végül is nem ez volt a vásárlási szempont.
A fésülést valóban könnyíti, nem nehezíti el a hajat, a tápláló hatásáról viszont nem tudok nyilatkozni, mert ápoló balzsamot és pakolást is használok, ezért nehéz lenne megtippelni melyik milyen aranyban járul hozza a puhasághoz.
Ez csupán szőrszálhasogatás, de az első néhány hétben/hónapban negatívumként éltem meg azt, hogy sokkal nagyobb, mint az átlagos fújós kondicionálók.
Mérete miatt, mikor még tele volt/alig fogyott belőle valami, nagyon nehéz volt a flakon és nem bírtam egy kézzel tartva fújni belőle. Amint elkezdett kiürülni, ez a probléma megoldódott.
Ezért nem vonnék le csillagot, ha másokat is zavar a nehézsége, egy régebbi, kiürült flakonba át lehet önteni egy részét, így megoldódik a "probléma".
Összességében csak ajánlani tudom bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Összességében csak ajánlani tudom bárkinek.

Erike

2017. január 24.

Egyszerűen imádom! Kicsit félve vettem meg a kevés vélemény miatt, de nem okozott csalódást. Szép fényes és puha tőle a hajam, elég sokat fújok rá és nem kelt zsíros hatást így sem. Az illata is nagyon tetszik, sokáig érezhető a hajamon. Az ár-érték aránya is szuper, biztosan elég lesz egy jó ideg, ennyiért nagyon jó vétel volt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Butyloctanol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.