Kallos

Ár:   850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manulka, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kényeztető hajerősítőv tej száraz, töredezett hajra

hambi

2019. május 17.

Nem volt rossz, elég erös illata van szerintem. Elfujkáltam a hajamra, de azóta már inkább olajakat veszek és kenek a hajamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

marlu

2019. március 10.

Jó az illata és nem zsírosítja a hajamat, viszont nem is ad semmi pluszt. A kifésülhetőséggel eddig sem volt gondom, szerettem volna, ha egy kicsit puhábbá teszi a hajamat, de nem tapasztaltam ilyen hatást. Bár mikor hajmosás közben, a balzsam után alkalmazom, úgy hogy jól befújom vele a hajamat,majd lemosom, úgy talán puhábbá teszi a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

AnnaR

2019. február 8.

Tetszik, kíváncsi vagyok mi lesz a hosszútávú hatás.

2018.05: Gondoltam megosztom, hogy mi történik ha nem csak száraz hajra használom. És a hatása valami elképesztő a számomra., aért mert azonnali és látványos volt. Nem csak puha lett, hanem könnyen ki is tudtam fésülni a hajam (vékonyszálú és töredezett az alja) és gyakorlatilag nem tört le belőle semennyi!
Ha tartani tudja ezt a hatást a termék, akkor még biztosan veszek belőle.

Végül nem vettem újra és nem is tervezem, mert egy samponnal ki tudom ütni, így feleslegessé vált a hajápolásomnál :) De nem volt rossz, jó tudni, hogy ilyen is van, amikor pedig használtam, akkor valóban azt nyújtotta, ami a hajamnak kellett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Tetszik, kíváncsi vagyok mi lesz a hosszútávú hatás.

Ha tartani tudja ezt a hatást a termék, akkor még biztosan veszek belőle.

melindafabinyi

2018. november 22.

Finom illata van a hatásával is meg vagyok elégedve, szép fényes lesz a hajam tőle:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

sailorluna

2018. szeptember 10.

kifésülő spray-nek használtam, csak az alsóbb részekre. puha, fényes, nem zsírosította vagy nehezítette el a hajamat. szerencsére nem csak szilikonokat, hanem ápoló olajokat is tartalmaz. az illatával nem voltam kibékülve, sajnos van benne valami mellékillat, ami kellemetlenné tette. ár-érték arányban viszont nagyon jó, és hónapokig kitartott ez a flakon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

hahota

2018. március 27.

Nekem festett ősz hajam van, s mint olyan, sajnos sprőd, fénytelen és száraz is. Amióta ezt a terméket használom hajmosás után és hajbalzsam helyett, megszűnt a hajam szálkássága, egészségesebb kinézetű, puhább és fényesebb. Az illata intenzív ugyan, de nekem nem zavaróan. Nálam 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Luckuska

2018. január 22.

Kifésülő spraynek vettem, de rettenetesen zsírosítja a hajam, pedig csak a hosszára fújok kevés mennyiséget. Ápolóhatása számomra minimális, attól függetlenül, hogy zsírosítja a hajam, sem puhábbnak, sem kezelhetőbbnek nem érzem. Hajmosás előtt hajpakolásként használom, (csak, hogy elfogyjon, és ne a kukában végezze) de még így is alig fogyott belőle, pedig már egy jó ideje meg van .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Cuncievi

2017. november 22.

Első benyomásom a termékről,hogy a száraz törékeny hajam érezhetően puhává tette.Az illata nekem nagyon tetszik!Ajánlom mindenkinek!😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

birdnerd

2017. október 2.

Nagyon jó illata van és sokáig elég. A fodrászomnál találkoztam vele és annyira megtetszett, hogy beszereztem magamnak egyet. Már majdnem egy éve használom és alig 2-3 centi fogyott belőle. Ad egy kis fényt a hajamnak, de ezen kívül semmi extra. Az illata az, ami nagyon megfogott. Számomra olyan termék ez is, hogy jól van, most van ilyenem, de ha nem lenne, nem hiányozna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

FrauNika

2017. április 26.

A fodrászom ajánlására vettem meg. Eleinte jó volt de utána semmi extra. Alig vártam, hogy elfogyjon. Nekem Gliss Kur spray-s balzsamja jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butyloctanol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.