Kallos

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sztykee, Módosítva: 2015. július 9.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Kímélő, hajszínvédő sampon normál és festett hajra. Bambusz kivonatot és Argán olajat tartalmazó gazdag habja védi és megerősíti az érzékeny hajszálakat és hajszínt. Speciális szulfátmentes formulája Vitaminokkal dúsítva ápolja a fejbőrt, miközben kíméletesen tisztítja a törékeny hajat. Egészségessé, dússá, selymes tapintásúvá és ragyogóvá varázsolja a hajszálakat.

heather

2019. november 15.

Mivel szulfátmentes, nyilván nem is habzik, ez rendben is van.Egyenesített hajra vettem, állítólag ezzel tartósabb.
Ez valami iszonyat.
Csikorgós, száraz szalmát csinál a hajból, amit még pakolás sem hoz rendbe.
Kb.2 nap múlva viszont tiszta zsír a hajam.
3x használtam,nem kap több esélyt, kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Ez valami iszonyat.
Csikorgós, száraz szalmát csinál a hajból, amit még pakolás sem hoz rendbe.
Kb.2 nap múlva viszont tiszta zsír a hajam.
3x használtam,nem kap több esélyt, kuka.

TiimeaT

2018. június 15.

Extra száraz és göndör a hajam, a fodrászkellék üzletben ezt ajánlották. Nem gondoltam, hogy lehet ennél szárazabb, de már mosás közben éreztem, hogy szalmává változtatja a hajamat. Odaadtam a barátnőmnek, akinek zsíros a haja, neki viszont elnehezítette és még zsírosabbá tette. Igazi kettő az egyben élmény, arra mentek rá, hogy minden típusú hajat tönkretegyen, és zseniálisan szerepeltek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Viki986

2018. február 19.

Fodrászkellék üzletben vettem meg, mert gondoltam a száraz, göndör töredezett hajamra ez az argán olajos bambusz kivonatos sampon megfelelő lesz... Óriási csalódás volt...A száraz hajam extra szárazzá vált... Ráadásul 500ml kidobni sajnálom, mert fájna a szívem a 2000ft-ért amiért megvettem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

ndorisz1996

2018. február 8.

Nem vált be. Sajnos nem habzik. Egy hajmosás során kétszer samponozok, csak a másodikra kezd el habzani valamennyire. Az illata nem nagy extra, sampon illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

lucintaa

2017. december 14.

Igaz, nekem nincs festve a hajam, se dauer-olva, se semmi ilyennek kitéve, a néhai hajvasaláson kívül. De valahogy mégis megfogott ez a szulfátmentes dolog, mert alapból a fejbőröm nagyon érzékeny. Így gondoltam, kipróbálom.
Rászoktam mostanában a kétszeri samponozásra mosás közben, őt használom mindig elsőnek. Habzani valóban nem habzik olyan jól, és elég nehezen tudom kinyerni a pumpával a sampont. Majdnem derékig érő hosszú hajam van, azért kell rá anyag, pláne ebből, hogy érezzek is valamit. Az illatával kapcsolatban semmi extra, nem zavaró. Jól kiöblíthető, nekem teljesen alkalmas arra, hogy a szennyeződéseket feloldassam vele.
Nem mondom azt, hogy jó, de azt sem, hogy rossz. Teljesen átlagos sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Nem mondom azt, hogy jó, de azt sem, hogy rossz. Teljesen átlagos sampon.

fayless

2017. november 27.

Fuh csajok nekem sajnos nem vált be. Natura keratinos hajegyenesítésen voltam és ezt ajánlotta a fodrász. Ahogyan Gingerian01 írta, nekem is sikított a hajam, hogy "Nehogy rakjál rám még ebből, mert különben rasztába megyek!". A hajam már alig várta a balzsamozást, mert éreztem, hogy totál kiszáradt ettől a sampontól.
Nekem 2 csillag.
Akinek bevált, eladnám a megmaradt samponomat 800-ért, 2 hajmosásnyi hiányzik belőle. Bpen átvehető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Nekem 2 csillag.

tothgyongyi92

2017. január 6.

Karácsonyra kaptam, mert rengeteget volt festve a hajam, és most szeretném lenöveszteni az eredeti színemre. Kicsit kiszárított 2 használattal, ezért nem minden hajmosáskor fogom bevetni. De egyébként meg vagyok vele elégedve, mert nem kopik az utolsó festésem színe tőle. Nehezen habzik nekem, de ez legyen a legkisebb probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Gingerian01

2016. november 2.

Hajmosás közben érzem, ahogy sikít a hajam hogy neee, kérlek, ne száríts kiiii....:D semmi habja, igaz, az a szulfátmentességnek tudható be, de valamiért reflex-szerűen többet kezdek el belőle kenni magamra. TTartós hajegyenesítésen voltam, és ott ajánlották, hogy ezt használjam, akkor megmarad az egyenesség - nos, 3. hajmosás után kijött...nem tudom, hogy ettől e, de ha nem használtam volna hozzá a Kallos hairprotox hajpakolást és avonos hajvégápolót, akkor valószínűleg búcsút vehetek a hajam alsó 15-20 cm-étől....tehát maradt volna 5 cm hajam :D ára jó lenne, de értékben....nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

szaboszilvia28

2016. augusztus 12.

A festett vörös hajamra vettem, hogy hátha ez nem koptatja annyira. Talán úgy tűnik, tényleg nem. De önmagában nem lehet használni csak balzsammal együtt, mert ha simán csak ezzel mosok hajat, ki sem bírom fésülni... Olyan lett mint egy száraz fűcsomó...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Makk Zsuzsó

2016. május 10.

Katasztrófa! Borzalmasan szárítja a fejbőrt és a hajat is. A fejbőröm el is kezdett korpásodni, a hajam pedig olyan, mint a szénaboglya. Már mosás után is érezni, hogy szinte egy csomóba összeáll, és még a balzsamozás is csak arra elég, hogy ki tudjam bontani, szárítás után valami rettenetesen sprőd és csontszáraz. Most úgy próbálok kármenteni, hogy minden este bekenem a hajam kókuszolajjal. Hihetetlen, de kb. egy evőkanálnyit simán beszív a vállig érő hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butyloctanol, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL