Kallos

Ár:   680 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illusia, az összetevőket feltöltötte: Dioka, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Kallos Latte Hajsampon Tejprotein kivonattal. Száraz, töredezett, kémiailag kezelt hajra ajánlott. Ápoló tejprotein tartalmának köszönhetően erősíti a haj szerkezetét. Használatával a haj visszanyeri selymességét, fényét és vitalitását.

Kiszerelés: 1000 ml

shalomevivienhajasmakeup

2017. január 4.

A kallos latte hajpakolást nagyon szeretem de ez valami borzasztó! Össze tapasztotta a hajam! Ki is dobtam! Anyukámnál sem használt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Az illata nekem nem tetszik,ettől függetlenül nagyon szépen ápolja a hajat és nagyon gazdaságos.Többször is újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

gzsofi94

2016. január 24.

Nagyon szerettem az illatát és nekem teljesen jól bevált. Sokáig éreztem az illatát a hajamban. Nem szárította a hajam és nagyon jól tisztított. Ez volt az első KALLOS samponom és mivel ez nagyon bevállt, azóta csak ezt a márkát használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

bugosgizi

2015. október 24.

Én még sosem használtam ezt a terméket. Viszont anyukám igen. Egy pár hónapig használta a hajára ám a termék mostanra vissza avanzsált olyan szintre hogy csupán kezet mos vele ha előtte pl a kertben tevékenykedett.Szóval szerintem nem sokat érhet mint sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

t.greti

2015. szeptember 3.

2013.nov.6. elsőre valahogy nem győzött meg, talán majd későbbiekben. de jól habzik, finom illatú.
valahogy ez a burogatós dolog nem tetszik.

2015.máj. azóta csak ezt vagyok hajlandó használni. Próbálgattam mást is, de ezt érzem a legjobban tisztító samponnak. Nekem minden sampon szárítja a fejbőröm és a hajvégeimet, ez ami még nem annyira.
A burogatást megoldottam, 400 ml-s flakont töltögetek fel vele. De ilyenkor veszem észre, hogy milyen gyorsan fogy...

2015.szept.3. Le kell pontozzam, mert iszonyúan szárítja a fejbőrömet, nagyon viszket, és még a hajam is sprőd tőle. azt hiszem, megválok tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

valahogy ez a burogatós dolog nem tetszik.

midnightsun

2015. április 25.

Az illata olyan szinten émelyítő, hogy még elajándékozni sem merem, pedig a literes kiszerelést vettem belőle és hát na... nem tudom hol fog kikötni :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 25.

adrika0417

2015. január 30.

Hát én kb 3 hétig használtam,mert olyan szinten száritotta a hajamat,vizesen is kb 1 tenyérnyi kellett hozzá h habosodjon fel,aztán megmostam és már az öblitésnél éreztem,h begumbancolódik....a kifésülés-Gliss Kur kifésülő spray-el is rémálom volt,mert kb 1 kilo kellett abból is,h ki tudjam fésülni. Hajszáritás után persze selymes meg puha lett a hajam,de ezt inkább a kifésülőnek tulajdonitom mint ennek a "samponnak' .Másnapra persze már olyan volt a hajam mint a szalma,száraz és csunya... Nem szokásom leszólni a Kallos termékeit,de ez tényleg nem jó..:/ A hajpakolása Latte mindent megér,de a sampon az nagy mellényúlás!!! Szóval ha valaki ezt akarja megvenni,nem ajánlom. A saját haja érdekében. :$

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

PanPls

2014. november 16.

Ha higítatlan állapotban van a kezemen, romlott tej szaga van, a vendégeim egy része utálja, másik része szereti a szagát. Allergizáló, ekcémás vendégem haját mikor vele mosta, kihozta a betegségét. Puhává varázsolja a hajat és nem marja ki a festett haj színét. Az üveg kialakítása borzalmas, én inkább átöntöttem egy másik flakonba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Mossyka

2014. július 1.

Az első 2-3 mosásnál még azt mondtam volna, hogy szuper, de utána rettenetesen kiszárította a hajamat. Még kivasalni se lehetett rendesen olyan szinten önálló életet élt. Tesómnak meg a fejbőre viszketett tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Dioka

2014. április 8.

Gondoltam teszek vele egy próbát az ára és a nagy kiszerelése miatt, mert ha beválik akkor tök jó. Hát nem így lett. Az első pár használatkor még nem volt vele problémám, de utána teljesen kiszárította a hajam, rengeteg balzsamot kellett használnom, hogy ne olyan legyen mint a seprű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!