Kallos

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1 liter   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maszala, Módosítva: 2016. október 10.

Kiszerelés:   1 liter
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Különleges formulája zsurló, citromfű és csalán hatóanyagok kivonatával, piroctone olamine-nal mélyen tisztítja, vitalizálja és frissíti a zsíros, korpás hajat és fejbőrt. Rendszeres használata helyreállítja a fejbőr túlzott faggyútermelését, eltávolítja a nemkívánatos korpát. Megszünteti a hámlást és a kellemetlen viszkető érzést. A haj tiszta és egészségesen ragyogó lesz.

Parfuwoman

2018. június 10.

Az illata almás ,kellemes ,s ennyi a pozitívum ,amit tudok mondani róla.
Szerencse ,hogy nagyon kedvező áron vettem ,így nem bánt annyira a dolog. 3. Használat után vettem észre ,hogy 2-3 nap után a hajam úgy nézett ki,mintha bekentem volna zsírral és a biztonság kedvéért még olajat is ontottem volna rá. Pedig én hetente szoktam hajat mosni ,nyáron 5 naponta és az utolsó nap se szokott így kinézni ,mint amikor ezzel mostam. Így most takarításhoz használom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

Az illata almás ,kellemes ,s ennyi a pozitívum ,amit tudok mondani róla.

gilda007

2016. október 27.

Kollégáktól kaptam ajándékba, az új csomagolás miatt azt hittem, hogy a külső mellett a belső is valtozik, és nem az a rossz Kallos minőség. Sajnos de, nagyon rossz minőség. Nagyon sok benne az illatanyag, nagyon irritált és szárít.
Sajnos csak kipróbálás után olvastam el az INCI listát, ahol az összetevők csökkenő koncentracióban vannak, így kitűnik, hogy több parfüm van benne, mint értékes hatóanyag. Érződik. Durva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol