Kallos

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Dido86, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Különleges formulája Zsurló, Citromfű és Csalán hatóanyagok kivonatával mélyen tisztítja és vitalizálja a zsíros hajat és fejbőrt. Rendszeres használata helyreállítja a fejbőr túlzott faggyú termelését.

Kiszerelés: 500 ml

JucaliaGW

2024. január 16.

Nem csodaszer, de most úgy néz ki, hogy egy nappal ki tudom tolni a hajmosást. Az tény, hogy jól tisztít, emiatt is plusz pont. Én szeretem az illatát is. Szóval összességében egy jó termék szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 16.

Mummy

2023. március 16.

Egyenlőre jól bírja a "kényes" fejbőröm. Szépen tisztít. Elég sokat kell belőle pumpálnom sajnos, és sokszor még azt is kevésnek érzem. Nem igazán habzik. Első mosásnál használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 16.

csvik

2021. február 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de csak csalódást okozott. Nem segített a hajam zsírosságán és egy kicsit szárította is. Az 1 literes kiszerelést vettem meg, még mindig van belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

kamillaanemeth

2020. december 9.

nekem bevált zsírosodás ellen, az illatát is szerettem, de a hajvégeimet szárította, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Sziszikee58

2020. november 27.

Zsíros hajtőre nekem bevált, viszont a hajvégemet nagyon szárítja, így ha ezzel mosok hajat, akkor mindenképp kell balzsamot is használnom mellé. Illetve mivel már elég hosszú a hajam, így elég sok is kell belőle. Az illatát egyáltalán nem szeretem. Lényegében nem rossz sampon, de ha elfogy, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

Blackxentric

2020. május 12.

Egy másik samponnal együtt használom, először ezzel mosom meg a hajam, utána a másikkal. Mikor csak ezt használtam azt vettem észre, hogy szárítja a hajam. Így viszont nincs ilyen problémám. Valóban jól tisztít, illata nem túl erős. Viszonylag sok kell belőle. Tetszik, hogy pumpás, bár egy nyomásra adagolhatna többet is. A zsírosodást nem lassította sajnos.
Mindent összevetve nem rossz sampon, de ha elfogy nem veszem azonnal újra, inkább kipróbálok mást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Tsummer

2019. június 4.

Valóban mélytisztító, elég szépen szárítja a hajat, ezért utána eléggé kell rá a pakolás.
Nekem igazából eddig egyetlen zsírosodás elleni sampon sem vált be, ahogy ez sem.
Árban még mindig jobban jár vele az ember, hisz az EGY LITER kerül 1290-ben, míg a drogériákban a 250 milis 800-900 ft.....csak ezért kap 3 csillagot. Plusz még annyi, hogy finom illata van.
De ugyanúgy 2 naponta mosom a hajam sajnos, szóval ez a része nem vállt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

De ugyanúgy 2 naponta mosom a hajam sajnos, szóval ez a része nem vállt be.

LilyS

2019. május 15.

Eddig ez volt az egyetlen sampon, ami kitolta a hajmosásokat 2 napról 3 napra. Az illatát nem szerettem, túl gyógynövényes számmomra, de mégis évekig használtam. Mostanában vettem észre, hogy hozzászokott a hajam, és vissza kellett állnom a gyakoribb használatra. Sajnos néznem kellett egy új terméket.

Sokáig használt, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Sokáig használt, ezért 4 csillag.

horiniki

2019. április 9.

Talán kicsit szárítja a hajat, de tisztít, ez kétségtelen. Utána mindig használok valamilyen hajpakolást, így nem marad száraz érzése a hajamnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Jutka1989

2019. április 5.

Itteni javaslatok alapján vettem meg, nagy reményekkel. Az első 2-3 hajmosásnál szuper volt, szépen tisztított, de már akkor is kócolta a hajam végét, pedig használtam balzsamot és pakolást is. Most viszont már másnap brutál zsíros felül a hajam, nemhogy kitolta volna a hajmosást, inkább megrövidíti. A hajam vége nagyon száraz tőle hidratálással és hajolajjal is. Gyakorlatilag egy kb. a feléig zsíros és emiatt összetapadt/lelapult, és középtájtól pedig kócos kupacot csinál a hajamból......
Hajmosásnál nekem viszonylag sok kell ebből a hosszú hajamra (kb 60 cm) és alig habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.