Kallos

Ár:   550 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Egyéb

Szemöldök-és szempillafesték a szemöldök és a szempilla tartós festésére. Csak professzionális felhasználásra!

Kiszerelés: 15 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kozmakinga

2021. augusztus 3.

Én a múlt héten vettem a szemöldökömre. A csomagolása megváltozott. Nagyon könnyű használni, először festettem a szemöldököm vele. A barna árnyalatot vettem belőle. A bőrt egy nagyon picit be fogja, de másnapra le is kopik a bőrről. Szépen látszik a színe, nem foltos. Egy 100-as boltban jutottam hozzá 450 forintért. Teljesen megéri az árát, és sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Zelmora

2019. szeptember 26.

Kezdőknek (mint én) szerintem abszolút ideális, elégedett vagyok vele. Nem túl dús a szemöldököm és relatíve világos is a sötétbarna hajamhoz, a barna színt használva viszont elég hozzá egy kis szemöldökspirált használnom és kész a hangsúlyos szemöldök. Kb egy hétig tart a hatás, egyszerű használni, a bőrt picit befogja. Ha elfogy, valószínűleg kipróbálok majd mást, de úgy fest sokáig elég lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

beresregina95930

2019. június 18.

Szempillára használom. Nekem tökéletesen megfelel, tartós !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Szempillára használom. Nekem tökéletesen megfelel, tartós !

vszidonia

2018. november 25.

Évek óta magamnak festem a szemöldökömet. Eddig Venita Hennát használtam, de mivel nem kaptam, vettem egy ilyet. Nem kellett volna. Igazából semmit sem csinál. Pedig már többször próbáltam, és növeltem a hatóidőt is. Alapból barna a szemöldököm, de szeretem ha szép sötét. A bőrömről pedig már akkor lejön, amikor a vattakoronggal lehúzom a festéket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 25.

Laura16

2018. július 9.

3 napja van a szemöldökömön és még mindig nem kopott semmit. Az időre nagyon oda kell figyelni nehogy too much legyen a végeredmény. Ennyi pénzért megéri megvásárolni!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

prussycat

2017. december 22.

Feketét használok, a szálakat szépen befogja de egyébként a bőrt nehezen akarja. Könnyen kopik és foltosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Jucsi10

2017. november 20.

A fekete színt használom, a szemöldököm festem vele.
Elég tartós, napi 2 arcmosás mellett 3-4-5 naponta festem újra a szemöldököm.
A bőrömet kevésbé fogja be, onnan hamar lekopik, de elégedett vagyok vele.
Az árához képest jó termék.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

A fekete színt használom, a szemöldököm festem vele.
Elég tartós, napi 2 arcmosás mellett 3-4-5 naponta festem újra a szemöldököm.
A bőrömet kevésbé fogja be, onnan hamar lekopik, de elégedett vagyok vele.
Az árához képest jó termék.:)

canimbenim

2017. július 20.

Fekete színt használom a szemöldökömre. Nekem nem túl tartós. Szempillámra nem merem rá kenni,túl közel van a szememhez

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Fruzsi

2017. július 20.

A fekete színt használom a szempilláimra, 3%-os oxival 1:1 arányban keverve 10 p ható idővel, a barnát a szemöldökömre próbáltam ki 4 p hatóidővel, de picit sötét lett, így csökkenteni fogom. Nem kevésbé tartós, mint ami a kozmetikusnál készül, de sokkal olcsóbb, nekem nem probléma, hogy nekem kell megcsinálni. Teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Catn0va

2017. május 17.

A fodrászkellékesnél vettem barna színben. Egy üdítős kupakban keverem össze a 3 %-os Profil Pil developerrel (150 Forint volt). Nagyon szép, ütős szemöldököt kaptam! Sokkal karakteresebb az arcom, mint volt. Sajnos az eredeti szemöldököm nagyon világos, így be kellett festenem, mert nem volt szép. Feketét nem akartam venni a rézvörös hajszínem miatt, jól tettem, mert így a hajam színe harmonizál a szemöldökömével. Az eddigi legjobb szemöldökfestékem. Kifejezetten újravevős termék, mert Cruelty-free, továbbá olcsó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, 1-Dodecanol, Cinnamyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, 1-Dodecanol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, 1-Dodecanol, Steareth-21
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Steareth-21
Illatanyagok: 1-Dodecanol, Parfum/Fragrance, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.