Kallos

Ár:   155 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Evelyyn, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. április 1.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Könnyen adagolható krémhidrogén, tartós szempilla-és szemöldökfestéshez.

Audry1

2019. szeptember 6.

Szemöldökfestéshez vettem, bár én hennával próbálkoztam. valószínűleg ott a hennával lehetett a baj, ugyanis szinte semmit nem fogott be. Nem tudom, hogy ennek a színelőhívónak a használata mennyit számított, én kétszer próbálkoztam és nem vettem észre nagyobb változást. Ami volt az csak attól, hogy a második alkalommal plusz 20 percig hagytam rajta a festéket a szemöldökömön.
Emiatt egyelőre 3 csillagot kap tőlem, amíg ki nem kísérletezem, hogy mivel volt a fő gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

reginababa10

2016. június 13.

Teljesen elégedett voltam vele. Tartós szemöldökfestéshez használom, reflectocil festékkel és nekem a kettő együtt bevált. Olyan 500ft körül vásároltam egy fodrászkellékesben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.