Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: idna4, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Megszünteti a korpát és a kellemetlen viszkető érzést. Csökkenti a fejbőr szárazságát. Helyreállítja a haj és a fejbőr természetes hidratáltságát, véd a káros környezeti hatásokkal szemben.

ritusss90

2015. április 11.

Egy ideje a fejborom rettento problemas lett. Viszketes, hamlas, sebesedes, stb. Rengeteg sampont probaltam, koztuk a legdragabbakat is. Egyiksem csinalt SEMMIT. DE EZ EGY CSODA. 300ft-ert vettem es mar az elso hasznalat utan erezhetoen tisztabb lett a fejborom. Szinte megkonnyebbult. Honapok ota hasznalom, rendbe tette a fejborom. Viszont balzsamozast erosen igenyel.Nagyon orulok h hazahoztam, mostmar ő marad :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

ancsirigo

2014. október 10.

A "sárga tesója" után csalódás volt, mert rettenetesen szárítja a hajam, öblítés után összeáll csomóba. Balzsam nélkül kifésülhetetlen lenne.
Az illata jó, korpásodásra hajlamos hajamat kezdi rendbe szedni, kevésbé viszket a fejbőröm.
A szárító hatása miatt -2 csillag. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

A szárító hatása miatt -2 csillag. :/

bartaldora

2014. július 17.

Én is használtam ezt a sampont. Helyretette a hajamat, és talán a korpásodást is megszüntette. Viszont a viszketésre tökéletes.
És még az illata is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 17.

És még az illata is jó.

Gladys

2014. január 21.

Anyu próbálta, nem viszket a fejbőre és eltűntette a korpát, jól tisztít. Nekem almás illatúnak tűnik, ami hajmosás után is még érezhető. 1,10€ volt az ára 300ml-nek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

idna4

2012. október 2.

Nekem nem vált be! Nem igazán habzik és nem is érzem, hogy tisztítana. Hajmosás után elnehezedett volt a hajam. Ja és nem mellékesen nem szüntette meg a korpásodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.