Kallos

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: toteme3, Módosítva: 2015. január 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Lágy habja rózsa-, alga-, körömvirágkivonattal és vitamin komplex-szel tisztítja és felfrissíti bőrét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Adél Zsanna

2015. november 26.

Szinte már-már vadásztam ezt a termékcaládot miután rátaláltam itt!
A elyi fodrászkellékesben rá is találtam, amikor is jött velem ez a lemosó, a tonik és az éjszakai krém!
VISZONT.... ameddig a tonik szerelem addig a lemosóról nem tudom mit kellene gondoljak! Az illlata és az állaga szuper, jól fel is habzik de szárít! Húzódik utána a bőröm :( és mivel tisztázatlan, hogy emiatt vagy a krém miatt pattogtam-e ki így ezt ott is hagytam Anyukáméknál! Nem pontozom le, 4 * mert nem szárít és mert lehetséges, hogy hozzátett az irritációhoz ! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Szinte már-már vadásztam ezt a termékcaládot miután rátaláltam itt!

NellielTu

2015. november 24.

Jó arctisztító, kellemes az illata, puhább lesz tőle a bőröm, viszont nálam nem csökkentek a mitesszerek tőle, bár ezt nem is ígéri a gyártó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

toteme3

2015. április 24.

Amint kijött ez a termékcsalád a Kallos honlapján, azonnal felkeltette figyelmemet a leírásuk - nevezetesen a rengeteg növényi kivonat az összetevők között. Úgyhogy úgy döntöttem, karácsonyra meglepem magam az egész hóbelebanccal, mivel a legdrágább is 890 forint a Kallos webshopjában :) .
Mindegyik ilyen termék egy szép, letisztult dobozban kerül forgalomba, melynek a külső design-ja igen kellemes a szemnek. Nekem személy szerint valamiért a keletiesen letisztult jutott róla azonnal eszembe.
A dobozból való kivétel után egy egyszerű, pumpás adagolófejű "tubust" foghat kézbe az ember, melyen a képen is látható fényes címke fut körbe. Elsőre kicsit furcsa volt a pumpás fej, de adagolás és kezelhetőség szempontjábóltalán előnyösebb (különben mindegyik Sense termék ilyennel bír). Maga a gél kicsit hígabb állagúnak tűnt nekem, mint például a Himalaya Nim-es arclemosóé, de ez a hatásfokán mit sem ront, illetve színtelen és az illata sem túl erős. Egyáltalán nem szárít, használat után egy szerintem kellemes, de egyáltalán nem zsíros réteget hagy maga után - igaz a Himalaya-s termékek után kicsit szokatlan volt ez az érzés, de az kimondottan jó volt, hogy csak nagyon enyhén húzódott a bőröm, ami az én esetemben már inkább a hideg időjárásnak róható fel.
Az összetevők listája különösen tetszik, már régóta kerestem ilyen kíméletes és ápoló hatású arclemosót - remélem a hosszú távon hozzá fűzött reményeimet is beváltja. Az már csak hab a tortán, hogy parabén és színezék mentes, illetve állatokon nem tesztelték.

Update: olyan egy hónapja használom, és nagyon bevált. Nem szárítja a bőrömet, viszont kíméletesen tisztít, komótos fokozatossággal csökkentette a mitesszereim számát ill. kordában tartja azokat, és a kis begyulladt bőrterületeimet is megnyugtatta. Sőt, az orrfújástól kipirosodott bőrrészeket is szépen karban tartja a többi Kallos Sense termékkel együtt. Mivel maszk és bőrradír nincs a termékcsaládban, azokból idegenlégiós segítséget hívtam be, azokkal is szépen együtt muzsikál. Továbbra is megérdemli tőlem az öt csillagot. És el ne felejtsem: ilyen kellemes, lágy és természetesen rózsaillatú termékkel még sosem találkoztam. Számomra ez a termékcsalád telitalálat.

Update2: most kezdtem el használni a harmadik flakont, állandó helyre lépett jó hosszú időre. Ha az ember fenn hagyja egy kicsit "hatni" még jobb hatásfokkal tisztít ráadásképpen, mindenféle kellemetlen szárító hatás nélkül. Még mindig csak ajánlani tudom, az én esetemben eddig minden előbbi arclemosót kenterbe ver ár-érték arányban. Meg amúgy is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

hermelinke7

2015. március 26.

Ez is szerencsére olyan termék, ami olcsó, de jó is egyben. Kellemes az illata, jól tisztít, az elején minimálisan húzódott tőle a bőröm, de pár napi használat után az is megszűnt. A férjem is szokta használni néha, ő is rányomta az "ajánlom" pecsétet. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

lillabalogh7

2014. december 11.

Nekem eddig be vállt. Tisztának érzem tőle a bőröm. Jó puha lesz tőle. Kellemes rózsás az illata. És árban is jó. A tonikot is meg fogom venni hozzá. Nekem a kozmetikusom ajánlotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Lásd még: algakivonat.