Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: bigsista, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, élettelen hajra

nitacica

2020. február 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá mivel a sok zsíros hajra való sampontól száraz és sprőd lett a hajvégeim nagy része gondoltam ez rendbe hozza már az se érdekel ha hamarabb zsírosodik a hajam csak legyen puhább, selymesebb.
Hát csalódás volt ugyanis olyan csikorgósra szárította a hajamat hogy kifésülni is alig tudtam.
Hajmosást viszont kitolta vagy két nappal amin meglepődtem mert én pont hogy arra számítottam hogy ellenkező hatása lesz.
Akinek zsírosodásra hajlamos a haja viszont nem szárazabb a hajvége annak talán beválhat nekem sajnos nem jött be mert pont nem arra használt amire vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 17.

Barbika

2017. december 8.

Borzasztó rossz választás volt :( Direkt nagyobb kiszerelésű sampont akartam, és mivel a Latte hajpakolós tesója bejött a Kallosnak, így gondoltam nem nagyon lőhetek mellé. Sajnos mégis.. Az illata nem rossz, de kell vagy másfél 2 decinyi a fejemre, mire feltudom habosítani a hajamon. Mosás után marha száraz a hajam, balzsam nélkül semmilyen mód nem tudnám kifésülni. Két csillagot adok mégis neki, mert megmosni megmossa a hajam, igaz meg kell küldeni vagy fél flakonnyit rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Lilla90

(!)
2017. október 6.

Nagyon szeretem mióta ezt használom fényes és puha a hajam sokkal hidratàltabbnak érzem tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

gzsofi94

2016. január 31.

Nemrég kezdtem el használni, de mióta használom teljesen bevált. Szép fényes és puha lett tőle a hajam. Elég ha hetente 3x mosom meg a hajam, nem zsirositja. Sőt amikor már érzem, hogy zsirosodik akkor sem lehet annyira lartni, nem annyira feltűnő. Nem tudom, hogy emiatt a sampon miatt -e de biztos benne van ez is.:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Fanni91

2014. június 19.

Teljesen jó, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Teljesen jó, szeretem.

stella06

2014. január 24.

Jááj, nekem nagyon nem jó. Teljesen összetapasztja a hajam, nem tudom rendesen kimosni belőle. Ha utána balzsammal is átmosom (nem vicc, mindenhol be kell kennem vele, ha ezt a sampont használom), akkor tűrhető, de így is olyan furán merevek maradnak tőle a hajszálaim. Szerencsére nem került sokba (olyan 500 Ft körül volt egy liter, ha jól emlékszem), de szerintem fel fogok mosni vele, a hajamon nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

médea

2013. augusztus 10.

Selymes, fényes tőle a hajam. A normál hajamat egyáltalán nem zsírosítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Selymes, fényes tőle a hajam. A normál hajamat egyáltalán nem zsírosítja.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.