Kallos

Ár:   690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Audry1, az összetevőket feltöltötte: Cornflake22, Módosítva: 2021. január 13.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

• hidratálja és táplálja a bőrt
  • finommá és selymessé teszi a bőrt
  • védi a környezet káros hatásaitól

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kna

2020. február 1.

Gyorsan beszívódik, isteni narancsos illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Gyorsan beszívódik, isteni narancsos illata van.

Audry1

2019. szeptember 18.

Nagyon ki tud száradni a kezem akár jó időben is. Egyik kolléganőmtől kaptam ajándékba. Az illata isteni, egyből beleszerettem!
De a lényeg, hogy gyorsan beszívódik, egy ideig érződik a bőrön a finom narancs illat, viszont ezt inkább kisebb szárazságra ajánlanám. Télen körömvirág krémet használok, az segített eddig a legtöbbet. A hideg(ebb) időszakokban nem nyújt akkora szolgálatot és szerintem a hatása sem túl tartós. Amint bekenem a kezemet kisebb szárazságnál, már 1 óra után (ha kimegyek a levegőre hamarabb) szárazabb lesz újra. Nem olyan mértékben, mint előzőleg, de szárazabb.
Állagra nekem pont megfelelő, könnyen el lehet kenni, talán picit zsírosabb krém. Mennyiségileg annak, akinek sűrűn kell használnia bármilyen évszakban, nyilván nem túl elegendő. Akinek párszor kell előkapnia valamit, annak jó lehet, ha nem vár túl nagy hidratáltságot.
Elhasználom, mert ajándékba kaptam és finom az illata, de nem venném újra.
Azért adok 3 csillagot, mert egy kézkrém fő feladata az ápolás, hidratálás lenne, ez viszont ezt nem hozza részemről olyan mértékileg, mint elvárnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Elhasználom, mert ajándékba kaptam és finom az illata, de nem venném újra.

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.