Kallos

Ár:   690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

• hidratálja és táplálja a bőrt
  • finommá és selymessé teszi a bőrt
  • védi a környezet káros hatásaitól

Audry1

2019. szeptember 13.

Nagyon ki tud száradni a kezem akár jó időben is. Egyik kolléganőmtől kaptam ajándékba. Az illata isteni, egyből beleszerettem!
De a lényeg, hogy ápol, gyorsan beszívódik, egy jó ideig érződik a bőrön a finom narancs illat, viszont ezt inkább kisebb szárazságra ajánlanám. Télen körömvirág krémet használok, az segített eddig a legtöbbet. A hideg időszakokban nem nyújt akkora szolgálatot és szerintem a hatása sem túl tartós.
Állagra nekem pont megfelelő, könnyen el lehet kenni. Mennyiségileg annak, akinek sűrűn kell használnia bármilyen évszakban, nyilván nem túl elegendő. Akinek párszor kell előkapnia valamit, annak jó lehet, ha nem vár túl nagy hidratáltságot.
Elhasználom, mert ajándékba kaptam és finom az illata, de nem venném újra.
Azért adok 3 csillagot, mert egy kézkrém fő feladata az ápolás, hidratálás lenne, ez viszont ezt nem hozza részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Elhasználom, mert ajándékba kaptam és finom az illata, de nem venném újra.