Kallos

Ár:   490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: AnnamariaGalik, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Testápolók

Tápláló testápoló lotion a selymesen puha, hidratált, fiatalos bőrért. Ultrakönnyű textúrája brazil narancsolajjal, gazdag avokádóolajjal és bőrfiatalító vitamin komplexszel hidratálja és védi a bőrt, miközben fokozza a bőr rugalmasságát. Különleges brazil narancsolaj illata kényezteti és relaxálja az érzékeket.

Addika

2020. január 8.

Ez egy isteni testápoló száraz bőrre. Minden tusolás után krémeznem kell, mert nagyon száraz, feszül a bőröm. Főleg télen. Ez a krém pontosan azt nyújtja, amit vártam. Hónapokig használtam (talán fél évig is) az 1000 ml-es kiszerelést és még mindig van belőle. Újraveszem az fix! Tökéletesen hidratál, valóban ultrakönnyű, gyorsan beszívódik nyáron, nagy melegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

marysidehouse95

2018. november 12.

Nagyon híg állaga van, nem egy erős hidratálókrém.
Én a számítógép mellé tettem, és ha úgy van bekenem vele a kezem, mert nagyon finom illata van (a narancsos cukorkára emlékeztet), de hidratálni nem sokat hidratál.

A kallosnak inkább a hajtermékei tetszenek, illetve a smink cuccok között is akad pár jó dolog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon híg állaga van, nem egy erős hidratálókrém.

NikolettaP

2018. július 10.

Nekem ez a termék nagyon nem jött be, kellemetlenül erős narancs illata van. Az állaga nagyon híg, nekem picit gagyinak tűnt, pedig szeretem a Kallost, de szerintem hajcuccokban a legjobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

balkri

2018. január 1.

Ajándékba kaptam a tusfürdővel együtt. Maga az illat menyország! Nem vártam tőle sokat, de pozitív csalódás, remekül hidratál. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak