Kallos

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: babussh23, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Tápláló, vitalizáló sampon. Hatóanyagainak köszönhetően a haj ragyogó fényű, selymes és életerős lesz. Száraz és fénytelen hajra ajánlott.

Kiszerelés: 1000ml

Inana

2021. február 23.

Nekem ez egy nagyon bevált sampon.
Kellően habzik,tisztít,jó a
mennyisége.
Minőséginek sorolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Nekem ez egy nagyon bevált sampon.
Kellően habzik,tisztít,jó a
mennyisége.
Minőséginek sorolnám.

Flora1997

2020. szeptember 14.

Borzalmas... rettentően zsírosítja a hajtövet, a hajvéget viszont kiszárítja, az illata sem túl jó. A balzsamja is ugyanez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Toscana

2020. szeptember 13.

Őszintén nem tudom, hogy hol volt az eszem amikor megvettem... egy nulla, szárított, de nagyon. Az illata hát őszintén minden csak nem vanília szerintem... kézmosó szappan lett belőle és meg mindig nem fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Renyka

2020. augusztus 30.

Illata nagyon tetszik, a hajam tényleg fényes lesz tőle, de nem táplál, zsíros, csomós érzetet hagy maga után. Balzsamja ugyanez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

pappveronika30

2019. augusztus 15.

Nem régóta használom, de már most látom a hajamon, hogy sokkal fényesebb és puhább mint a többi Kallos vagy drogériás sampon után. Használtam már a kókuszos, keratinos, blueberry-s, banános sampont a Kallostol de ezt raknám a top első helyre. Alapból sok hajam van és nehezen lehet kezelni, de mintha most hogy ezzel mosok hajat sokkal jobban lehet beszárítani es kivasalni, fényesebb is és sokkal puhább, pedig balszamot még nem is használtam hozzá csak ezt a sampont. Nagyon megéri 600 forintért ez a nagy kiszerelés, én csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

PinkAlien

2018. március 14.

Nagyon szeretem. Tényleg pénztárcabarát és nagy kiszerelésű.
Illata engem nem a vaníliára emlékeztet, de ettől függetlenül finom.
Jól habzik és puha hajat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Nagyon szeretem. Tényleg pénztárcabarát és nagy kiszerelésű.
Illata engem nem a vaníliára emlékeztet, de ettől függetlenül finom.
Jól habzik és puha hajat varázsol.

Luckuska

2018. január 26.

Kézmosó szappanként végezte. Alul szárított, felül zsírosított. fölösleges vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

bubilany

2017. augusztus 24.

Puha és illatos lett tőle a hajam és imádom ezt a nagy kiszerelést! Pénztárcabarát.
Ja és nem utolsó sorban a Kallos márka állatkísérlet mentes!!!! :) <3 ezért kap egy nagy PLUSZT!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Jeghercegno89

2016. október 27.

Borzalmas a tapasztalatom vele. Zsíros és korpás lett tőle a hajam, a szárazságon pedig semmit sem segített. Nagyon nagy csalódás.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

koxy001

2016. augusztus 11.

A sampont és a balzsamot együtt használtam. Tisztít, nem nehezíti vagy zsírosítja a hajat, de az illatától rosszul voltam egy idő után. Pedig imádom a vanília illatot, viszont ez durván émelyítően mű. Nem is használtam el, kb. felénél átpasszoltam anyumnak aki elhasználta, de ő is egy idő után soknak találta. Kitartok a márka mellett, de ezt soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Vitaminok: Panthenol