Kallos

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: babussh23, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Tápláló, vitalizáló sampon. Hatóanyagainak köszönhetően a haj ragyogó fényű, selymes és életerős lesz. Száraz és fénytelen hajra ajánlott.

Kiszerelés: 1000ml

pappveronika30

2019. augusztus 15.

Nem régóta használom, de már most látom a hajamon, hogy sokkal fényesebb és puhább mint a többi Kallos vagy drogériás sampon után. Használtam már a kókuszos, keratinos, blueberry-s, banános sampont a Kallostol de ezt raknám a top első helyre. Alapból sok hajam van és nehezen lehet kezelni, de mintha most hogy ezzel mosok hajat sokkal jobban lehet beszárítani es kivasalni, fényesebb is és sokkal puhább, pedig balszamot még nem is használtam hozzá csak ezt a sampont. Nagyon megéri 600 forintért ez a nagy kiszerelés, én csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

PinkAlien

2018. március 14.

Nagyon szeretem. Tényleg pénztárcabarát és nagy kiszerelésű.
Illata engem nem a vaníliára emlékeztet, de ettől függetlenül finom.
Jól habzik és puha hajat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Nagyon szeretem. Tényleg pénztárcabarát és nagy kiszerelésű.
Illata engem nem a vaníliára emlékeztet, de ettől függetlenül finom.
Jól habzik és puha hajat varázsol.

Luckuska

2018. január 26.

Kézmosó szappanként végezte. Alul szárított, felül zsírosított. fölösleges vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

bubilany

2017. augusztus 24.

Puha és illatos lett tőle a hajam és imádom ezt a nagy kiszerelést! Pénztárcabarát.
Ja és nem utolsó sorban a Kallos márka állatkísérlet mentes!!!! :) <3 ezért kap egy nagy PLUSZT!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Jeghercegno89

2016. október 27.

Borzalmas a tapasztalatom vele. Zsíros és korpás lett tőle a hajam, a szárazságon pedig semmit sem segített. Nagyon nagy csalódás.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

koxy001

2016. augusztus 11.

A sampont és a balzsamot együtt használtam. Tisztít, nem nehezíti vagy zsírosítja a hajat, de az illatától rosszul voltam egy idő után. Pedig imádom a vanília illatot, viszont ez durván émelyítően mű. Nem is használtam el, kb. felénél átpasszoltam anyumnak aki elhasználta, de ő is egy idő után soknak találta. Kitartok a márka mellett, de ezt soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

HeniM

2016. február 4.

Nem jött be! A szokásos ,,megmostam a hajam" érzés, viszont elkezdett tőle hámlani a fejbőröm. Anyum samponjával mostam hajat, és azután nem hámlott, szóval ez volt a ludas! Azt hittem pedig, hogy a pakolásai jók, akkor ez is az lesz. Többet nem veszek, még jó, hogy nagyon olcsón vettem, így kevésbé fáj az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

jogobetty

2016. január 4.

Nem tudok rájönni, hogy milyen illata van, de nem vanília az biztos. Először jó volt, puha volt a hajam tőle, olyan normál átlagos "nincs vele baj" kategóriás sampon. Egy baj van vele, akkora a kiszerelés, hogy (azon kívül, hogy kád fölé hajolós hajmosóknak nehéz dolguk van a flakonnal) amikor a haj már hozzászokik és kvázi rezisztens lesz minden pozitív hatására, még akkor is van egy fél flakonnyi, tehát érdemes venni mellé másik sampont is, és ilyenkor őt kicsit pihentetni. Örülök, hogy végre elfogyott 2 hónapig biztos tartott, úgy, hogy majdnem minden nap mosom hátközépig érő hajamat + párom is besegített már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

minnike

2015. március 26.

A sampon és balzsam is épp most fogyott el és tényleg jó volt. : ) Az illata is kellemes és szép puha, fényes hajat eredményez, az ára pedig szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

kim88

2014. november 14.

Nevetseges aron vettem,400ft-ert 1litert. Felve kezdtem hasznalni, de nagyon kellemesen csalodtam benne. Habar en zsiros hajra hasznalom,abszolut nem zsirosit,3naponta mosok hajat. Jol habzik es kellemes az illata. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Vitaminok: Panthenol