Katy Perry

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Parfüm összetevők: frézia, jázmin, kókusz, barack, gardénia, bambusz, vanília

Katy Perry Purr & Meow fújósok
Ár: 1000 Ft együtt + pk , Eladó: perfumeaddict
Állapot: Kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy + postaköltség

CsinCsilla

2020. november 29.

Cica rajongóként természetesen nekem is kellett ilyen még a 20-as éveim elején :) Édeskés illata volt, amit nagyon szerettem, tökéletesen megfelelt az irodába, kicsit tükrözte a kislányos énemet. Akkoriban nagy parfümgyűjtő voltam, az üvegéért is oda-vissza voltam. Mai fejjel nem használnám, ennél mostmár komolyabb parfümöket használok, de azért jó emlékek fűznek hozzá, ezért jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Szanszi

2020. június 5.

Azt gondoltam, hogy ez tuti valami kis tini-illat, de nagyon kíváncsi voltam rá. Hiába...a cicaimádat. 😁
Nagyon kellemesen csalódtam! Finom, virágos-gyümölcsös illat, nőies, sokan dicsérték rajtam! És baromi tartós! Este is érzem még, meg-megcsap a finom illat, szerintem a hajamon marad meg nagyon tartósan. A rózsaszín tesójára is kiváncsi lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

vanillacake

2020. február 10.

Vakon rendeltem meg, nagyon kellett az üvege a macskaimádatom miatt.
Kifújáskor elég borzalmas, később viszont kellemes, kókuszos naptej illata lesz. Sajnos nem elég intenzív, alig lehet érezni, emiatt nem tudok 3 csillagnál többet adni.
A rózsaszín tesó tényleg sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Vakon rendeltem meg, nagyon kellett az üvege a macskaimádatom miatt.
A rózsaszín tesó tényleg sokkal jobb.

nyuszo

2019. július 28.

Ez a cica kevésbé tetszik rózsaszín társánál.
Olyannyira, hogy miután kibontottam, és megszagoltam, ahhoz sem volt kedvem, hogy magamra fújjam :(
Az viszont ennyiből is egyértelművé vált, hogy ez bizony egy tini illat.
Abból is a vadócabb, lázadóbb típusé.
Az üveg is egy színes, kaotikus tini szobába való inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 28.

Ez a cica kevésbé tetszik rózsaszín társánál.
Az viszont ennyiből is egyértelművé vált, hogy ez bizony egy tini illat.
Abból is a vadócabb, lázadóbb típusé.
Az üveg is egy színes, kaotikus tini szobába való inkább.

ZemanTimi

2019. július 16.

Nagyon szép az üvege és az illata is szuper. Sokan kérdezték hogy mi ez mert annyira jó.Tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Vaslady

2018. december 13.

A Meow jobban tetszik,igaz az vattacukor kategória,meg az üvege is cukibb.
Ő pedig a gyümölcsös virágos kategóriát erősiti.
Kifújás erős,de aztán szépen alakul,barackos-vaniliás-kókusz.
Nem túl bonyolult de egy celeb illathoz képest nem is rossz.
Azért pénzt nem fogok érte adni,bár a cicás üveg itt is csábit,viszont már nem gyártják szóval....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

A Meow jobban tetszik,igaz az vattacukor kategória,meg az üvege is cukibb.
Ő pedig a gyümölcsös virágos kategóriát erősiti.
Kifújás erős,de aztán szépen alakul,barackos-vaniliás-kókusz.
Nem túl bonyolult de egy celeb illathoz képest nem is rossz.

TimiK

2018. szeptember 4.

Nagyon szeretem a cicákat, így hát kötelező volt megrendelnem ezt a parfümöt :D Először a barack illata bűvölt el, aztán sajnos ez nem tartott sokáig, és előjöttek a kókuszos-vaníliás alapjegyek.. Ami nem baj, az is fincsi, csak tovább is jó lett volna élvezni a barackot :) A tartóssága nem az erőssége, nagyon hamar bőrközelivé válik :( A belbecs így csak három csillag, a külső öt, ezért az átlagot adom ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Reni666

2018. július 4.

Nagyon cuki , finom , nöies ,édeskés parfüm .
kellemes ,sokaig érezhető az illata .
sok van az üvegben : nekem a 100 ml van !
OLcso és nagyon jo !!! imadom .
megfogom venni a kistestvérét is :)
imadom a cicákat , ugyhogy macska mániásoknak tökéletes ez az parfüm :!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Nagyon cuki , finom , nöies ,édeskés parfüm .
kellemes ,sokaig érezhető az illata .
sok van az üvegben : nekem a 100 ml van !
OLcso és nagyon jo !!! imadom .
megfogom venni a kistestvérét is :)
imadom a cicákat , ugyhogy macska mániásoknak tökéletes ez az parfüm :!!!!

Anie

2018. május 5.

Cica mica csoda! Ma kaptam kézhez ezt a cukorba bújtatott finomságot. Nagyon kellemes, édes, csajos bújós illat, ami jegyezzük meg nem is illan el olyan könnyen. Ruhán, bőrön egyaránt ott marad órákon át. Az üvege pedig gyönyörű. Anyukám mikor meglátta, közölte, hogy ezt biza nem dobjuk majd el. :)) Most ő nagy kedvenc lett!!!

Update: már megvan egy ideje, de nem fogy. Túl tömény, talán majd ha lehül az időjárás képes leszek öklöndözés nélkül magamra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

draculina

2018. január 18.

Szerencsére csak termékmintám van belőle de rajtam konkrétan wc-szaga van, nagyon rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool