Katy Perry

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: minaya, Módosítva: 2014. november 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Parfüm összetevők: frézia, jázmin, kókusz, barack, gardénia, bambusz, vanília

Katy Perry Purr és Meow
Ár: 1200 Ft+pk/10 ml , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postán maradóra küldöm.
nyuszo

2019. július 28.

Ez a cica kevésbé tetszik rózsaszín társánál.
Olyannyira, hogy miután kibontottam, és megszagoltam, ahhoz sem volt kedvem, hogy magamra fújjam :(
Az viszont ennyiből is egyértelművé vált, hogy ez bizony egy tini illat.
Abból is a vadócabb, lázadóbb típusé.
Az üveg is egy színes, kaotikus tini szobába való inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 28.

Ez a cica kevésbé tetszik rózsaszín társánál.
Az viszont ennyiből is egyértelművé vált, hogy ez bizony egy tini illat.
Abból is a vadócabb, lázadóbb típusé.
Az üveg is egy színes, kaotikus tini szobába való inkább.

ZemanTimi

2019. július 16.

Nagyon szép az üvege és az illata is szuper. Sokan kérdezték hogy mi ez mert annyira jó.Tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Vaslady

2018. december 13.

A Meow jobban tetszik,igaz az vattacukor kategória,meg az üvege is cukibb.
Ő pedig a gyümölcsös virágos kategóriát erősiti.
Kifújás erős,de aztán szépen alakul,barackos-vaniliás-kókusz.
Nem túl bonyolult de egy celeb illathoz képest nem is rossz.
Azért pénzt nem fogok érte adni,bár a cicás üveg itt is csábit,viszont már nem gyártják szóval....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

A Meow jobban tetszik,igaz az vattacukor kategória,meg az üvege is cukibb.
Ő pedig a gyümölcsös virágos kategóriát erősiti.
Kifújás erős,de aztán szépen alakul,barackos-vaniliás-kókusz.
Nem túl bonyolult de egy celeb illathoz képest nem is rossz.

TimiK

2018. szeptember 4.

Nagyon szeretem a cicákat, így hát kötelező volt megrendelnem ezt a parfümöt :D Először a barack illata bűvölt el, aztán sajnos ez nem tartott sokáig, és előjöttek a kókuszos-vaníliás alapjegyek.. Ami nem baj, az is fincsi, csak tovább is jó lett volna élvezni a barackot :) A tartóssága nem az erőssége, nagyon hamar bőrközelivé válik :( A belbecs így csak három csillag, a külső öt, ezért az átlagot adom ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Reni666

2018. július 4.

Nagyon cuki , finom , nöies ,édeskés parfüm .
kellemes ,sokaig érezhető az illata .
sok van az üvegben : nekem a 100 ml van !
OLcso és nagyon jo !!! imadom .
megfogom venni a kistestvérét is :)
imadom a cicákat , ugyhogy macska mániásoknak tökéletes ez az parfüm :!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Nagyon cuki , finom , nöies ,édeskés parfüm .
kellemes ,sokaig érezhető az illata .
sok van az üvegben : nekem a 100 ml van !
OLcso és nagyon jo !!! imadom .
megfogom venni a kistestvérét is :)
imadom a cicákat , ugyhogy macska mániásoknak tökéletes ez az parfüm :!!!!

Anie

2018. május 5.

Cica mica csoda! Ma kaptam kézhez ezt a cukorba bújtatott finomságot. Nagyon kellemes, édes, csajos bújós illat, ami jegyezzük meg nem is illan el olyan könnyen. Ruhán, bőrön egyaránt ott marad órákon át. Az üvege pedig gyönyörű. Anyukám mikor meglátta, közölte, hogy ezt biza nem dobjuk majd el. :)) Most ő nagy kedvenc lett!!!

Update: már megvan egy ideje, de nem fogy. Túl tömény, talán majd ha lehül az időjárás képes leszek öklöndözés nélkül magamra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

draculina

2018. január 18.

Szerencsére csak termékmintám van belőle de rajtam konkrétan wc-szaga van, nagyon rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

bubilany

2017. december 17.

Egy mintát sikerült szereznem belőle és a testvéréből a Meow-ból.Ahogy elfogyott a minta rögtön rendeltem is mind a kettőből.Imádom az illatát, kevésbé édeskés-vaníliás mint a Meow, de elég hasonló a két illat.Szerintem egész tartós és a cicás üvege is teljesen elvarázsolt. Sokkal szebb mint a rózsaszín Meow üvege :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

ErikaErika2

2017. november 7.

Nagyon kis finom, nem olyan edes, mint a parja. Nekem az jobban tetszik, mert en vanilias edesillat parti vagyok, a ferjemnek viszont ez jon be inkabb. Ez gyumolcsos, en kortet vagy almat erzek, de meg kell, hogy mondjam nem vagyok egy nagy illatfelismero, hogy ez most ananasz, bors, meg csipkebogyo, amaz meg ambra vagy ibolya, bocsi. :) Az uvege gyonyoru, szebb, mint a rozsaszin, ha lehet mondani. Nagyon aranyos a ket cica am, ahogy kukucskalnak ki a szekrenyembol. Fiam a lelkemre csomozta, hogy majd adjam neki a kiurult uvegeket. Nagy macskarajongo. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

Luna1024

2017. augusztus 13.

Fújósom van ebből az illatból, amihez csere útján jutottam hozzá. Nekem kellemes csalódás, ámbár abszolút nem érzem magaménak. Bevallom, én is vártam a celebillatokra oly gyakran jellemző műanyag "gagyiságot", de a bőrömön szerencsére semmi ilyesmi nem bukkant elő: rajtam meglepően igényes, kellemes, ugyanakkor nem tolakodó. :) Kókuszos illat, ez a legdominánsabb összetevője, és érzek még némi vizes, megnyugtató bambuszt is, illetve olyasfajta krémességet, mintha vajat szagolgatnék! Magyarán rajtam ez egy nagyon enyhén édeskés (semmiképp sem édes, így nyárra is tökéletesen megfelelő!) vajas-kókuszos-bambuszos, talán enyhén gardéniás illat (bár utóbbi nem tudom, van-e benne). Se különösebben érdekesnek nem mondanám, se túlzottan egyedinek, rajtam ugyanis igencsak hasonlít a Versace Crystal Noir-ra - tulajdonképpen nekem a Purr egy kicsit kevésbé kókuszos, vízzel higított CN -, viszont lepontozni sem akarom, mert a maga ár- és illatkategóriájában ez egy igényes és hordható illat. Nekem legalábbis felüdülés, hogy nem megint egy szintetikus förmedvénnyel kellett találkoznom, pedig a drogériás illatok nagy része rajtam ilyen illatot produkál. :( Tartóssága átlagos/jó, hatósugara is van és árban is teljesen megfelelő, így aki nem akar/tud sokat költeni a parfümjére, mégis szeretne egyfajta ápoltságot sugárzó illatot, és/vagy a Crystal Noir olcsóbb alternatíváját keresi, annak jó szívvel ajánlom a Purr-t. :)
Így a végén pedig hadd ejtsek pár szót a parfüm legjobb részéről, ami maga AZ ÜVEG! :D Biztos ezren írták már előttem, de ez a sötétlila cica imádnivalóan cuki, csajos, és ebben a színben még gyönyörűbb, mint a Meow rózsaszínje! Lehet, hogy egyszerű vagyok, mint a bot, de én imádom az ilyen kis aranyos dolgokat, kortól függetlenül jólesik a lelkemnek, és számomra valamilyen szinten az üveg is hozzátartozik egy illat minőségéhez. Szóval nekem a külcsín nagyon tetszik, de olyan szinten, hogy elkezdtem gondolkodni azon, hogy csak ezért beszerzek valahonnan egy kis üvegnyi maradékot, mégha a benne lévő illattól nem is estem hasra. :D

Az üveg 5 pont, az illat számomra az "inkább jó, mint nem" kategória, tehát 3. Átlagolva kapja a 4 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool