Kaviczky

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rjudit, Módosítva: 2019. május 20.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolók

• Különleges hatóanyagai a hőmérséklet által eljutnak a bőr mélyebb rétegeibe, és belülről ápolják, hidratálják és feszesítik azt.
  • A kellemesen meleg anyag megnyitja a pórusokat és szabad utat biztosít a hatóanyagok intenzív áramlásának, szinte azonnal visszaadja a bőr fiatalos kontúrját.
  • Segíti a stressz oldását, csökkenti a feszültséget.

szepesie

2020. január 14.

Imádom! Nagyon finom és kényeztető érzés!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Imádom! Nagyon finom és kényeztető érzés!

babuss

2019. május 30.

Nagyon vártam már, hogy a Kaviczky is előrukkoljon egy masszázsgyertyával. És nem csalódtam, sőt, a legjobb, ami a piacon kapható!
Imádom a meleg olajos kényeztető hatását, olyan, mintha selyemmel simogatnám az arcom. Eredetileg a férjemnek vettem Valentin-napra, ő is nagyon örült az arcmasszázsnak ezzel a termékkel, de azóta lenyúltam és magamra is kenem, sima "krémként", bőrápolás céljából. Végülis a saját arcomat is könnyedén meg tudom masszírozni vele, és egy kiskanálnyi elég belőle. Ár-érték arányban nagyon hasznos, mert csak 7000 Ft kb, és iszonyat sokáig elég, ha kiskanalanként használja az ember... Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Squalene
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.