KBShimmer

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemesfalvi.adel, Módosítva: 2016. január 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

szaszkoj

2017. május 9.

Régóta kívánságlistás lakkok, úgyhogy végül rászántam magam a rendelésre, és szerencsére nem kellett megbánnom :D
A krémlakkok gyakorlatilag tényleg krémek, istenien fednek, a holó szépen holózik, a crelly pedig... Szerintem jelenleg a piacon a KBShimmernek vannak a legjobb crelly lakkjai. Izgalmas színkombókkal jönnek ki, és a minõség is kifogástalan. Nem lehet mellényúlni velük :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

malvada

2016. március 19.

Nagyon régóta vágytam már a KBShimmer lakkokra, és nemrég sikerült három színt beszereznem: Look on the nightside, Get clover it és You're so shellfish. Nagyon elégedett vagyok a minőségükkel és az ecsettel is könnyű a felvitel. Biztos, hogy nem ők voltak az utolsók, már gondolkodom további színek és fedőlakk vásárlásán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: cellulóz nitrát alap.