KBShimmer

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemesfalvi.adel, Módosítva: 2020. november 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

KBShimmer Oh My Gourd Körömlakk
Ár: 1900 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 1-szer próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
KBShimmer Sage it ain't so Körömlakk
Ár: 1700 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: néhány körmön próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

mariann33

2020. július 2.

Tökéletes minőség!
Két szóban minden benne van-állag,száradás,eltávolítás,színek,ecset,mennyiség...-nem is ragozom,öröm hogy végre ezzel a márkával is bővült idén nyáron a Nailland kínálata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Tökéletes minőség!

szaszkoj

2017. május 9.

Régóta kívánságlistás lakkok, úgyhogy végül rászántam magam a rendelésre, és szerencsére nem kellett megbánnom :D
A krémlakkok gyakorlatilag tényleg krémek, istenien fednek, a holó szépen holózik, a crelly pedig... Szerintem jelenleg a piacon a KBShimmernek vannak a legjobb crelly lakkjai. Izgalmas színkombókkal jönnek ki, és a minõség is kifogástalan. Nem lehet mellényúlni velük :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

malvada

2016. március 19.

Nagyon régóta vágytam már a KBShimmer lakkokra, és nemrég sikerült három színt beszereznem: Look on the nightside, Get clover it és You're so shellfish. Nagyon elégedett vagyok a minőségükkel és az ecsettel is könnyű a felvitel. Biztos, hogy nem ők voltak az utolsók, már gondolkodom további színek és fedőlakk vásárlásán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: cellulóz nitrát alap.