Kék-Lukács

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. július 6.

Kategória:   Egyéb

A Kék-Lukács Gomba-Stop krém kiválóan alkalmas a gombás bőrbetegségek, gombás fertőzések kezelésére, valamint a lábszag azonnali megszüntetésére.

6vilag

2020. május 1.

Néhány napja használom, illata rendkívül kellemes, enyhe gyógynövényes, és (számomra) intenzív fahéjas valamint teafa olajos beütéssel.
Hatását tekintve egyenlőre azt tudom mondani, hogy nekem sem izzad a lábam mellette, pedig az enyém eléggé tud. Sajnos egy lábkörmömmel kínlódom már egy ideje, szereztem rá egy jó kis körömgombát még a pedikűrösnél. Nos, nagyon várom az eredményt, hogy a gyógyszeres kezelést kiegészítve, segíteni fog. Ha igen, soha nem fogok megválni tőle. Felkenés után kicsit hűsít a krém, gyorsan beszívódik, nem hagy semmilyen nyomot, csak az intenzív illata marad meg. Eddig összességében szerintem igen jó, megelégedésemre szolgál. Még visszajövök folytatni az értékelést később is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 1.

Ivett0502

2013. január 5.

Tesómmal lábizzadás miatt kenjük, és arra tökéletesen bevált.A bőrgombára nem tudom hogy hat, mert az még nem volt egyikünknek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

szucslia

2011. szeptember 16.

Hát a bőrgombára nálunk nem vált be, viszont a bogár, szúnyog és pók csípéseket nagyon gyorsan lelohasztotta, és begyógyította. Kicsit erős az illata, de én szeretem, bár inkább estére érdemes vele kenekezni, ha nem akarjuk, hogy utánunk forduljanak... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem hivatalos INCI név. Természetes eredetű tartósítószer, mellyel elsőrosban a Kék-Lukács márka termékeiben találkozhatunk.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.