Kell a púder!

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2019. július 24.

Por állagú ásványi alapozó, ám bőrön mégsem porként viselkedik, hiszen nem ül meg a pórusok tetején, hanem könnyű krémként terül el egyenletessé téve a bőrfelszínt. Könnyű viseletet biztosít egész nap, nem nehezíti el a bőrt, sőt, természetes összetevőinek köszönhetően nem készteti a bőrt tiltakozásra (zsírosodásra) sem. Bőröd egész nap lélegezhet, mégis védve van a környezet káros hatásaitól. Használata egyszerű és gyors.

• Összetevői 100%-ban természetesek. Nem tartalmaznak szintetikus színezéket és illatanyagokat, petrokemikáliákat, parabéneket.
  • Természetes fényvédőt tartalmaz (SPF-15), ezáltal óvja a bőrt a nap káros sugaraitól.
  • Olajmentes, így minden bőrtípus számára tökéletes választás.
  • Állatkísérletek nélkül készült.
  • Praktikus csomagolásának köszönhetően biztos helye lesz kedvenc táskádban és ügyes zárjának köszönhetően és még attól sem kell tartanod, hogy esetleg kiömlik.
  • Egy műanyag kis retesz segítségével szabályozható, hogy mennyi por kerüljön felhasználásra.

CeCeDrake

2017. június 24.

Eleinte szerettem.
Aztán valami változott. 2 árnyalatban volt belőle, de bebüdösödtek, ahogy a pirosító is!
Így nem tudom használni. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Eleinte szerettem.
Így nem tudom használni. :-(

anneshirley

2016. december 31.

Sajnos nekem nem jött be. Egyáltalán nem tartós rajtam, és az árnyalat is túl sárgás a bőrömhöz. Félreraktam, fél évig nem használtam, majd amikor újra elővettem, fura, kellemetlen szaga volt az alapozónak. Nem tudom, hogy "megromlott"-e vagy ez a szag mindig ott volt, csak nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

sosebocsi

2016. október 23.

Hát én nem tudom úgy magasztalni, mint az előttem szólók... Az itteni vélemények miatt szereztem be egyet és aztán lehet túl nagy elvárással is indultam el emiatt...
Nincs meg az a bizonyos "láthatatlan" fedés (és igen, tudom a helyes felviteli technikát!), egyáltalán nem érintés álló, azonnal lejön , na és a diszkógömb effektus természetesen meg van...
INCl miatt jár a 3 csillag.
De ugyanezt megkapom olcsóbb alapozóktól hasonló összetevő listával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

INCl miatt jár a 3 csillag.
De ugyanezt megkapom olcsóbb alapozóktól hasonló összetevő listával.

Villango

2016. szeptember 29.

20 éves alapozó keresgélés után rájöttem hogy a por állagú ásványi alapozók az igazán nekem valók :) és elég sokfélét ki is próbáltam. Azért kap csak 4 csillagot, mert van tőle sokkal jobb árú, de ugyanilyen minőségű. Az esetemben leggyengébb pontot a megfelelő színt is megkapom a Yamuna-tól (vagy a még olcsóbb Benecos-tól), és hát ő is magyar.
(Nálam az összes ásványi porpúder ugyanolyan jól teljesített, csak a megfelelő árnyalat megtalálása volt a kérdés. Mind fantasztikus amúgy, de épp ezért ilyenkor már az ár dönt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

2016. szeptember 12.

Valahogy idegenkedtem eddig a por állagú alapozó gondolatától, de egy hónapja eljutottam odáig, hogy megrendeltem, mert az eddigi kedvenc nyári alapozómat újabban totál fullasztónak éreztem a hőségben (valószínűleg a szilikon miatt, mert több szilikonos termékkel is hasonló a tapasztalatom mostanában).
A felvitelhez nekem érdekes módon a KAP blender jött be leginkább, benedvesítem, nagyon alaposan kinyomkodon (száraz törölközőbe csavarva is, hogy éppen csak nedves legyen), majd a porból kiszórok a kupakba, belehempergetem a blendert, és onnan nyomkodom fel a bőrre. Ecsettel is felvihető, de nekem valahogy jobban tetszik az eredmény blenderrel. Meglepően jó a fedése, nem érzem, hogy bármi is van az arcomon, jól tartja a pirosítót. 30 fok feltt bizonyos idő múlva ő is átfénylik, de szerintem hőségben nem nagyon van olyan alapozó, ami matt marad. Por állaga ellenére felvive nem poros hatású. Szárítást egyelőre nem vettem észre, de mindig rendesen aláhidratálok, meg amúgy is a télen sivatagszáraz bőröm nyáron átmegy szinte zsírosba.
Összességében nagyon megszerettem ezt a terméket, megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Összességében nagyon megszerettem ezt a terméket, megérdemli az 5 csillagot.

laural

2016. augusztus 11.

Hihetetlen számomra, hogy egy por állagú alapozó ennyire szépen működik rajtam, de működik! Púder pénteken, Gabi segítségével találtam meg a megfelelő árnyalatot, és bevallom, még soha ennyire nem passzolt a bőrömhöz az alapozóm színe. Mintha ott se lenne. Gyönyörű, és 100%-ig természetes hatást sikerül vele elérnem úgy, hogy a bőröm messze nem tökéletes. Kora reggeltől estig rajtam volt, és érdemi változást nem vettem észre rajta, pedig nem korrigáltam napközben. Síma hidratálóra és színezett fényvédőre is próbáltam, mindkettőn működött. Mivel tartok tőle, hogy szárít, önmagában még sosem használtam. Nyáron eleve elég zsíros a bőröm, plusz mèg fényvédőt is hasznàlok, ezért azt hiszem ilyenkor veszem legnagyobb hasznát az ásványi alapozónak. Már csak annyi kívánságom lenne, hogy sose szűnjön meg ez a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

telelle

2016. április 10.

Leginkább az alattam levő vélemény győzött meg, hogy elmenjek Púder Péntekre (no meg, hogy itt van helyben), telitalálat volt. Aranyosak voltak nagyon, és szerencsére a bőröm is barátkozik a púderrel, gyönyörűen egységesíti és tényleg szebb lesz a bőröm, amikor lemosom! A tégely kialakítása (zárhatóság) is nagyon jó és valószínűleg sokáig ki is tart majd, ja és nem romlik meg, szóval minden szempontból eltalált darab. Ezen kívül a púderes marketing is poén :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

kamili07

2016. február 8.

Alapjában véve szeretem, mert szép amikor felviszem, lehet építeni több rétegben, mert a bőröm csillogását hosszabb időre visszafogja, mint az eddigi alapozóim (és sajnos anélkül nem szeretek utcára menni). De nekem valahogy nem olyan tartós, mint vártam. De lehet csak az én bőrömmel van a baj. Egy idő után minden lecsúszik róla. Napközben kicsit mindig igazítanom kell, de még így is azt mondom: nagyon jó kis cucc. És nem mellékes, hogy természetes összetevőkből áll így nem terhelem a bőrömet mérgekkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

moorm

2015. október 31.

Nagyon jó termék! Nehezebb használni, mint egy sima folyékony alapozót, de egy jó minőségű, lapos ecsettel egyenletesen lehet felvinni a bőrre. Sajnos mivel extra zsíros bőröm van, ezért néhány óra múlva lekopik az orromról. Normál bőrre viszont tökéletes választás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

sandor_zsofia

2015. október 21.

Rose 1 boldog tulajdonosa vagyok! Vízhiányos bőröm hidratáló vízpermet után tökéletesen viselkedik alatta, 8-10 óra után kicsit átfénylik, olyankor fújok rá a permetből még és sokkal jobb utána. Nekem a fedése több mint tökéletes, ha van egy két pattim kis ecsettel utána rámegyek a púderrel külön a pattira is, korrektorként is funkcionál. Egyedül azt nem tudom, hogy milyen ecsetet vegyek hozzá, mert ezt elfelejtettem megkérdezni , a vélemények meg megoszlanak. Van valakinek tuti ecset tippje a közép árkategóriában ?:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Fényvédők: Zinc Oxide
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.