Kell a púder!

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2019. július 24.

Por állagú ásványi alapozó, ám bőrödön mégsem porként viselkedik, hiszen nem ül meg a pórusok tetején, hanem könnyű krémként terül el egyenletessé téve a bőrfelszínt. Könnyű viseletet biztosít egész nap, nem nehezíti el a bőrt, sőt, természetes összetevőinek köszönhetően nem készteti a bőrt tiltakozásra (zsírosodásra) sem. Bőröd egész nap lélegezhet, mégis védve van a környezet káros hatásaitól.

• Kétféle bőrfinish: az Olivás színsor bőrfénnyel rendelkezik, a Peach színsor matt
  • Nem tartalmaznak szintetikus színezéket és illatanyagokat, petrokemikáliákat, parabéneket.

vivjenne

2021. április 15.

Imádom!
KAP-napok alatt csaptam le rá, vettem hozzá egy lapos alapozóecsetet is. Az Olive3 árnyalatot ajánlotta Gabi fotó alapján, és tökéletes lett, azzal a kitétellel, hogy nem számoltam a szelfikamerám torzító hatásával. Szóval Gabi irtó profi, csak én voltam béna 🙈 Katasztrófa így sem történt, mert éppen 1 árnyalatnyival sötétebb, mint kellene, szóval majd veszek egy Olive1 tesztert hozzá és elkeverem, később meg Olive2-t veszek.
Nagyon furcsa egyébként, hogy porból krémszerű állagú lesz, amikor belesimul a bőrömbe, amihez szükséges néhány perc, de utána gyönyörű a hatás. Szóval aki ódzkodna, hogy púderezze az arcát, az ne tegye, mert ez nem porként viselkedik.😊
Nagyon jól rétegezhető, én egyelőre csak leheletnyit viszek fel belőle, mert nincs szükségem erősebb fedésre, csak egységesítésre. Nagyon könnyű, tényleg nem érzem, hogy ott van. És szép a fedése, végre találtam jó bőrfényes terméket, nem szeretem, ha le van mattítva az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Imádom!

Anheszenamon

2020. november 15.

Nyáron nagyon szeretem a poralapozókat, mert kánikulában sem folynak le az arcomról. Nagyon szép, természetes hatást lehet elérni velük, és a zsíros bőrnek áldás. Nem tudom, hogy száraz bőrön hogyan mutat, gondolom alaposan alá kell hidratálni. Sűrű lapos fejű kabuki alapozóecsettel viszem fel. Erre a célra nekem három ecset vált be: a Sigma F80, a KAP lapos fejű alapozóecsete ami úgy néz ki mint az F80 és az Annabelle Minerals tömött kerekfejű ecsete. Nekem bevált ez az alapozó, nagyon szép a fedése és hatalmas kiszerelés ami sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

sosebocsi

2020. október 31.

Még mikor csak 1 éves lehetett vettem egyet. De nagyon nem vált be !
Ki választotta nekem tökéketes árnyalatot a hölgy, de nem egyszer megkaptam, mikor rajtam volt ,hogy fehérebb vagyok a szokásosnál is ! Na mondom remek.... Otthoni szobafényben jó volt, de icipici természetes fénynél valószínűleg a benne levő fehér púderszemek világítottak olyankor, ezt tudom csak elképzelni. Anyám is nem egyszer megjegyezte " fuuuu nagyon kifehérítetted magad!"
És igen, foltokban kopik és nem tartós !

Szín - 1
Tartósság - 1
Ár-érték - 1

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

Még mikor csak 1 éves lehetett vettem egyet. De nagyon nem vált be !
És igen, foltokban kopik és nem tartós !

Szín - 1
Tartósság - 1
Ár-érték - 1

saraanna

2020. október 19.

Sose használtam ásványi alapozót, egy ideje BB krémeket használok.
Az olive szín nekem a világos bőrömre betalált, valahogy egészségesebben nézek ki tőle. Szerintem természetesebb a hatás, de a szemem alatt a korrektorral még nem találtam ki, hogy hogy tudom szépen összedolgozni, hogy ne ott álljon a korrektor. Szóval még tanulom a használatát.
Az jó benne, hogy ahol marad kis pattanás utáni heg, oda kicsit többet teszek, és nem látszik.

Egyelőre 4 csillag, sajnos beleül az orromon a pórusokba, azt nem szeretem, oda külön kell korrektor. Pedig tettem alá primert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Sose használtam ásványi alapozót, egy ideje BB krémeket használok.

Mse

2020. május 29.

Szerintem aki nem szeret egy ásványi alapozót, az alapvetően a műfajt nem szereti. Én speciel nagyon szeretem a poralapozókat, főleg nyáron.
Kevés bőrhibám van (ha mégis, arra korrektort kenek), a pirosság jellemzőbb, néha előjön, de ez az alapozó is szépen elfedte.
Nem bírom elviselni a maszkos alapozókat, a bőröm sem bírja (EL Double Wear-t is csak vékonyan kenve viselem), millió high-endes alapozót is kipróbáltam, de jobban szeretem azokat, amik egységes fényt, bőrképet adnak. Ez is ilyen.
Ami a legjobban tetszik benne az az, ahogy - nem is tudom, hogyan fogalmazzak - belesimul a bőrbe, egyre szebben, és szebben. Az Olive1 árnyalat tökéletes a hófehér bőrömre. Szeretek utána permetet fújni, hogy eltüntesse a poros hatást, de igazából tök felesleges, nem poros a termék az ember arcán.
A KAP instagramján bemutatják, hogyan kell használni a poralapozót. Érdemes megnézni.
Én a KAP alapozó ecsetét használom a felvitelhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Én a KAP alapozó ecsetét használom a felvitelhez.

Jennie94

2019. szeptember 4.

Na jöttem felpontozni a termékét egy kicsit, de előtte elregélem az én véleményemet. A helyzet az hogy szeretem a márkát, szeretem a stickes alapozójukat, szeretem hogy magyar a márka és tetszik a letisztult dizájn. Követem instagrammon is ahol jóval előtte beharangozták hogy érkezni fog ez az ásványi por alapozó es hat megmondom öszintén vártam na. Egyrészt azért mert a KAP stickes alapozója volt az első olyan alapozóm ami vegre jól nezett ki rajtam, még úgy is hogy a színválasztásom nem volt teljesen tökéletes. Másrészt mert rengeteg jót hallottam az ásványi por alapozókról es ugy gondoltam, ha már a KAP rukkol egyel előre akkor megvárom azt. Így is történt, tűkön ülve vártam mikor kerül fel a webshoppa es szinte ahog felkerült meg is rendeltem Olive 2es árnyalatban. Na már most, nyilván nem tök hülyén akartam neki állni egy számomra ilyen full új dolognak, így láttam hogy az instán Gabi megmutatta hogy kell ezt felaplikálni magunkra. Elmondta hogy a legjobb hozza egy nagy, kerek fejű egyenes alapozó ecset, nyilván ő a saját márkájáét ajanlotta, nekem a Sigma f80 volt itthon így azzal kezdtem neki. Nekem egyebkent nagyon tetszik, egyetlen gondom vele hogy ez nem egy 3 perces sminkrutin alapozója lesz. Ide kell az idő, kell a türelem, kell a rutin, hogy akkor na hogy hogyan is kezdjek neki. És nekem ez az egyetlen gondom vele, hogy nekem reggel nincs 10 percem arra hogy jó alaposan belenyomogassam az arcomba az alapozót. Pedig ha az embernek van ideje rá akkor nagyon szépen meglehet csinálni, szép természetes bőrhatás érhető el vele

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

NovakneViki

2019. július 28.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ez a termék egy nagy trágya.
Hatalmas szakértelemmel kaptam egy olivás árnyalatot, amit elsőre furcsálltam, de bíztam az ottaniak szakértelmében. Rólam ez az alapozó egy rétegben foltosan kopik, több rétegben felépítve pedig olyan színt kölcsönöz az arcomnak, mint aki másodperceken belül elhányja magát.
Egy másik púderrel összekeverve használható, de ez már leírva is nonszensz nemhogy így használni. Főleg, hogy 8500 Ft, egy vicc, szerintem 500 ft-ot nem ér.

A másik problémám, vagyis inkább csalódásom, hogy elméletben utántölthető a doboz, gyakorlatban ez szerintem nem fog megvalósulni, mert esetemben nagyjából az ötödik használat után egy gyönyörű repedés jelent meg a dobozka púdertartály részén és a teljesség kedvéért azóta minden használatnál újabb és újabb repedés jelenik meg. Gondolom a legolcsóbb gagyi műanyagből van a tartóka, a vevőknek persze utántölthetőként van eladva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ez a termék egy nagy trágya.

Beauty27

2019. július 25.

Óriási csalódás. Sokan ajánlották...sem a színe,sem az állaga, sem a felvitele nem jött be..sem ecsettel sem blenderrel. Tönbször próbálkoztam..úgy döntöttem inkább tovább adom.. Túlárazott termék... nagyon : NEM.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.