Kell a púder!

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A KAP It mist be love! hidratáló arcpermet a benne található vízmegkötő anyagoknak (betainnak, a hialuronnak és a glicerinnek) köszönhetően elképesztően gyorsan hidratálja a bőrt. A zöldtea kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő, segít felébreszteni és fiatalon tartani a bőrt. Az aloe vera és a panthenol pedig nyugtató hatást fejt ki. Sminkfrissítőként és -fixálóként is alkalmazható.

A csomagolás újratölthető (125 ml-es utántöltő tasakok).

vivjenne

2021. március 15.

Ez volt az első KAP-termékem, és a szerelem az első másodperctől töretlen.
Előtte nem volt arcpermetem, így nincs összehasonlítási alapom, de nem is vágytam soha mást kipróbálni.
Az ára lehetne az egyetlen hátranya, de egyszerűen olyan multifunkciós termékké vált nálam, hogy abszolút megéri. (Mivel tartósan az életem része, és általában kettesével veszem az utántöltőt, így többnyire 20%-os akciók keretében szerzem be, így gazdaságosabb, és mindig kéznél van, ha kifogyna az üveg).
Vízhiányos, és ebből fakadóan kiszáradás miatt gyulladásra hajlamos bőröm van, és a tudatos rutinom kialakítása előtt ez volt az egyetlen módja, hogy hidratáltan és nyugodtan tartsam a bőröm egész nap. Megvan belőle a teljes és az utazó kiszerelés is, más a porlasztófeje, kicsit máshogy is használom a kettőt.
Most a rétegzős rutinomban a reggeli tonizálás lépés főszereplője, nem is tervezek más tonikot vagy permetet beépíteni, mert ő tökéletes. Egyébként égési sebek, dörzsölés miatt kialakult bőrpír, kisebb gyulladások (pl ha körömvágáskor megsértem a bőrt és gyulladással reagál), karcolások esetén már nem valamilyen körömvirágos kencéhez nyúlok, hanem hozzá. A férjemnek olyannyira kedvence lett, hogy kért saját utazó kiszerelést magának 😊 Ő hidratálásra, illetve a fejbőrére is használja, ez az egyetlen, ami tartósan segít a korpásodást rendben tartani.
Az utazó verzió finomabb porlasztóját napközben felülhidratálásra használom, illetve smink fölé kötelező nálam, így nem csak egységesebb vagy tartósabb lesz a sminkem, de puhább és hidratáltabb, természetesebb hatású lesz az arcom.
Az, hogy újratölthető, nálam 10 csillagot ér, illetve magyar márka, ami szintén fontos szempont a termékválasztásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Ez volt az első KAP-termékem, és a szerelem az első másodperctől töretlen.

Anheszenamon

2020. október 29.

Nem is tudom mit mondjak. Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, a Mac Fix+-t váltottam le miatta. Nem sminkfixálásra használom, hanem smink előtt, vagy este sminklemosás után felfrissíteni az arcomat. Az csomagolása minőségi, látszik, hogy nem egy olcsó termék. Megvan az utazó méret és a nagy kiszerelés is. A porlasztása mindkettőnek nagyon tetszik, bár az utazó méret finomabban fújja a permetet. Maga a termék viszont kakukktojás: persze nagyon kellemes érzés magamra fújni, frissít és talán hidratál is, de én semmi jótékony hatást nem vettem észre. Nem tapasztaltam gyulladáscsökkentő hatást, pedig direkt teszteltem amikor volt rajtam pattanás (és persze nekiestem nyomkodni) Se nem csökkentette a gyulladást, és nem is gyugtatta. Akár vizet is permetezhetnék magamra. Az ára meglehetősen húzós, még akkor is ha csak az utántöltőt veszem meg. Nagyon bíztam benne, hogy tényleg egy szent grál lesz, mert szívesen támogatnám a márkát, hiszen magyar, környezettudatos és a többi.... De nem tudom azt mondani, hogy tényleg jó és megéri az árát. A három csillagot is inkább az üveg miatt kap (majd töltök bele mást) és a kellemes érzésért, amit a fújkálás okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

dddalexa

2020. október 10.

Az 50 ml-es kiszerelést vásároltam meg, a termékkel önmagában nincs baj, még csak egyszer próbáltam, kellemes érzés, de a csomagolás! Melléfolyik, amikor kifújom. A porlasztás sem az igazi, valószínűleg ez valami csomagolás-hiba lehet. Ez egy drága termék, hogy lehet ilyen gagyi csomagolása??? A gyártó helyében én biztos visszavonnám a terméket és új csomagolást terveznék neki, mert ezt ennyi pénzért árulni roppant kínos szerintem. Nyilván ez hamar el fog fogyni így, mivel a fele a pumpa mellett kifolyik, soha többet nem veszem újra, ez biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Kamea

2020. augusztus 13.

Először az utazóméretet voltam kénytelen megvenni, mert amikor épp Bp-en tartózkodtam, a boltban nem tudtak a teljes kiszereléssel szolgálni. De annyi szépet és jót hallottam róla, hogy mindenképpen ki akartam próbálni.
Majd később egy elhamarkodott pillanatomban, hirtelen felindulásból megvásároltam a webshop-ból a teljes kiszerelést is. De ez egy hosszú történet… :)

Az utazó méretű üveg sokkal finomabban porlaszt, mint a nagyméretű társa. A teljes kiszerelésű flakon ugyanis elég erőteljesen fújja a permetet, így sminkfixálásra már csak ezért se használom, illetve a boltban is inkább csak smink alá javasolták. Ott meg csodákat egyáltalán nem művel. Kellemes érzés ráfújni az arcomra, meg minden, de látható hatást nem fejt ki. Csinos, gusztusos a kivitel, barátságosak az összetevők, de rendkívüli módon túlárazott ahhoz képest, hogy a pár percig tartó hűsítő hidratáltság-érzeten túl, konkrétan nem csinál semmit. Ennyi pénzért ne legyen már fényévekre a csodaszertől!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Ayase

2020. május 21.

Szeretem ezt a terméket. Szépen porlaszt a flakon, kellemes érzet a bőröm, nem irritál, kicsit hidratál, egységesíti a sminket. Mindent tud amit egy hidratáló permetnek tudnia kell. Az ára kicsit húzós, de az utántöltő már abszolút barátságos. Tetszik a koncepció maga, biztosan fogok még vásárolni utántöltőt. Sminkelés előtt is után is kiválóan használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

kittiszimonetta

2020. április 17.

Szuper kis termék, felváltva használom az Adrienne Feller Flora Aroma permettel, de őt inkább a reggeli tisztítás után, napi hidratáló permetnek szoktam bevetni. Iszonyú kellemes érzés, nem bántja az érzékeny bőrömet, és hamarosan kipróbálom sminkfixálónak is. Ha annak nem is válik be, hidratáló-frissítő permetként megkapja tőlem az 5*-ot, mert tényleg egésznap kellemes érzése van tőle a bőrömnek! Szépek az összetevői is, nekem egy permetbe nem kell extra illatanyag, meg semmi mű. Valószínű utántöltő lesz belőle, amiért külön hálás vagyok, mert így az üveget megtarthatom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Lencseee

2020. február 26.

En a mac fix+-t valtottam le erre. Ez csodalatosan porlaszt es nem kerul nagy mennyiseg az arcomra. A smink fele hasznalom, naponta tobbszor. Bejon. Es kulon orulok, hogy magyar termek, es meg Tindigo is aldasat adta ra🤣. Egyetlen negativuma az ara...ha az utantoltoje jeletosen olcsobb lesz, benne marad a rutinomban, ha hasonlo aron lesz, bizony alaposan meggondolom. A koreaiak altal keszitett mistek azert nem fajnak ennyire a penztarcamnak. 5 csillag, mert, amit igert (1 het hasznalat utan) betartja. De tenyleg luxus a rutinomban...
Update: Nagy pacsi a KAP-nak, hogy újratöltő vehető hozzá, valamint azért is, hogy a szép üveg végtelen ideig újrahasznosítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

lenizsu

2020. február 10.

Szeretem a terméket. Utazó méretben vettem meg. A szórófeje nem működik. Egy csíkban kiköpi a terméket, nem porlaszt. Pedig felráztam. Első fújásra is ilyen volt, ezért kénytelen voltam áttölteni egy Essence pumpás fixáló spray dobozába, ami utántöltés után is szépen porlaszt. Kár érte, pedig jó termék is lehetne. Ennyi pénzért már várnék egy jobb szórófejet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Norcika79

2019. december 20.

A Kap csomagban az utazó változat volt benne. Eddig nagyon szeretem. Mérete praktikus és a táskában is elfér. Frissít és nem hagy zsíros utóérzetet. Szerencsére az én szórófejem tökéletesen működik. Az arcápolási rutinom része. Ha kiürül biztos megveszem az utántöltőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 20.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

Nagyon-nagyon szeretem. Mindenre IS ezt használom. Hidratál, felfrissít, egységesít, tartósít... Nyáron pedig leégést kezeltem vele, és azonnal segített. Amíg lesz és Gabi csinálja, addig ezt a terméket mindig újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silk Amino Acids, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol