Best of Beauty 2019

Kell a púder!

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2018. március 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A KAP It mist be love! hidratáló arcpermet a benne található vízmegkötő anyagoknak (betainnak, a hialuronnak és a glicerinnek) köszönhetően elképesztően gyorsan hidratálja a bőrt. A zöldtea kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő, segít felébreszteni és fiatalon tartani a bőrt. Az aloe vera és a panthenol pedig nyugtató hatást fejt ki. Sminkfrissítőként és -fixálóként is alkalmazható.

A csomagolás újratölthető (125 ml-es utántöltő tasakok).

VargaKata15

2019. május 9.

Nagyon szereten reggel es este is az arckrememmel egyutt a borombe maszirozni, hidrataltabbnak erzem utana a boromet. A csomagolasa nagyon igenyes, az hogy vegre nem muanyag flakon, luxus erzetet kelt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

danyadi77

2019. május 8.

Szeretném szeretni, de nem megy. Igyekszem a reggeli rutinba beépíteni frissítésként, próbalom elhasználni, megszeretni. Úgy érzem, semmi pluszt nem ad, ha kimarad, az se tünik fel..Sminkfixálasra nem vált be, a smink porosságat talan elveszi, de nem rögzít
Az adagolóján is lehetne javítani, szerintem nem porlaszt eléggé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Az adagolóján is lehetne javítani, szerintem nem porlaszt eléggé.

petoandika

2019. március 24.

Imádom a zöld teás és aloe verás termékeket, ebben mindkettő van, úgyhogy alig vártam, hogy kipróbálhassam. Mostmár elfogyott egy ideje egy üveg (nagyobb kiszerelés) és nemsokára újra is fogom töltetni.
Nyilván lehet nélküle élni, de szerintem egy tök jó kis pluszt tud adni akár az arcápolási rutinhoz, akár a sminkeléshez. Kifejezetten jó érzés használni, arctisztítás után szeretem a legjobban, megnyugtató hatása van.
Sminkelés után pedig eltünteti a poros hatást, kellemesen felfrissíti az arcot. Szemhéjfestékhez is kipróbáltam, tökéletesen működik vele, intenzívebb, fényesebb hatást tudok elérni.
Tetszik az üvege is, egyedül attól tartok, hogy a műanyag kupak fogja megadni magát, de amíg nem történik meg, addig fölöslegesen parázom ettől. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Katia88

2019. március 19.

Hidratál, hamar beszívódik, általában vizes bőrre fújom hogy a vízzel együtt nyelje el a bőröm. Kiadós adag, reggeli rutinba építve, 5-6 fújás mellett is kitart hónapokig. Környezetbarát hiszen üzletben újratölthető. Minusz csillagot az ára miatt kap, mivel ilyen minőséget, koreai, japán termék is tud nyújtani, olcsóbban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

manoka92

2019. március 19.

Hát az a helyzet, hogy nagyon szerettem volna szeretni, de vegyesek az érzéseim.
Lassan elérek az üveg aljára (nagy kiszerelés), de nem érzem azt, hogy nem tudok nélküle élni. Nem igazán vált be sem a smink fixálására, sem hidratálásra.
Nekem kombinált, néhol zsíros, főként vízhiányos bőröm van, de a használata után 1-2 órával úgy éreztem, hogy kb mindenhol átfénylik és ragacsos a bőröm, pedig nem használok belőle nagyon sokat.
Szeretem, hogy sminkelés után, ha használok alapozót, akkor a "porosságot" eltünteti, de kb ennyi. :(
És szerintem nem porlaszt szépen a fújóka, nekem kifejezetten kellemetlen érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Emrana

2019. február 20.

Imádom! Életem befektetése😍 Szabineanál láttam még instán, és rögtön beszereztem én is. Szépen ápol, és fixálja a sminket. És tényleg esőállóvá tudja tenni a sminket 🙈

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Niobe28

2019. január 18.

Nagyon vártam az első találkozásunkat, sajnos csalódnom kellett, többet vártam a vélemények alapján.
Reggel és este használom arctisztítás után. Fújás után úgy érzem, hogy beszívódott, minden szuper, aztán egy óra múlva fényes és zsíros az arcom.
Hidratál.........hát nem tudom, annyira ezt sem érzem. Érezni annyit érzek, hogy mintha kicsit puhább lenne a bőröm, de ennyi. Fixálásra nem használtam, de nem is érzem rá a késztetést. El fogom használni, de nem hiszem, hogy meg fogunk barátkozni egymással, ezt nagyon sajnálom az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Kristalymolylepke

2018. november 10.

Gyönyörű összetétel... igah az ára húzós de a hatása kárpotol.
A bőröm nagyon érzékeny... ez a cucc pedig szépen megnyugtatja.... és utana olyan finom puha lesz. Nem bántam meg h megvettem. Az illatáról nem tudok nyilatkozni, én azt nem igazán érzem.
Smink fixálásra nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Gyönyörű összetétel... igah az ára húzós de a hatása kárpotol.
Smink fixálásra nem vált be.

janka.s

2018. október 21.

Szeretem nagyon, bar behatarolhatatlan nekem a tenyleges hatasa -mint majdnem minden mistnek- . Szepek az osszetevok, szimpatikus a marka (hajrahazai!🤘), igenyes es nem mellesleg kornyezetkimelo az ujratoltheto uvege. Fujom amugy, ha kell ha nem, mert iszonyat jol esik, na :-D De osszesegeben csak akkor erzem igazan a jo hatasat, ha frissen megtisztitott (foleg hamlasztas utani) borre fujom, akkor nagyon finoman hidratal es nyugtat, elokeszit a tovabbi szerumoknak, kremeknek. Sminkfixalasra nem feltetlenul a legjobb, de nem rovom fel hibanak, mert nalam ez masodlagos (es lehet, hogy masnak meg tokre bevalik erre is). Biztosan veszek meg utantoltot! (plane ha megint lesz valami jo kis 20%os kedvezmeny :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Nashuaaa

2018. október 18.

Nem igazán tudom mit gondoljak a hatásáról, de az érzés, amit kiváltott belőlem, az az, hogy nem szeretem. Pedig akartam szeretni. Imádom a fújós dolgokat, amikbe nem kell belenyúlkálni, kezet mosni, meg minden, hanem csak fújok kettőt és kész, mehetünk. Az a baj, hogy nagyjából ennyi jót tudok róla elmondani :( Gyönyörű a külseje és szépek az összetevői, ezek is az előnyei közé tartoznak, én megsem szeretem. Használtam hidratáló permetként, magában csak úgy a make up mentes napokra, hogy mégis legyen valami plusz a bőrömnek is. Használtam smink előtt, smink után, fixálásra, a porosság eltüntetésére, vagy csak úgy felfrissíteni a nap folyamán. Egyikre sem vált igazán be. Magában ragacsos érzetet hagy kicsit és fényes lesz tőle az arcom, konkrétan zsírosít. Néha még kis kiütések is lettek rajtam, de mivel nem 1000%, hogy ettől, bár gyanús, nem sorolom a hibái közé. A sminkkel ugyanazt teszi, átfényesedik tőle, sokkal jobban, mint magától, fixálni viszont nem fixál. Még próbálgatom, meg nyilván elhasználom, de ha csak nem mutat valami nagy változást, akkor biztos nem veszem újra, mert jelenleg nagyon nem szeretem és csak elhasználás miatt fújkálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silk Amino Acids, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol