Kell a púder!

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 3500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2014. augusztus 7.

Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 3500 Ft

A Kell a púder! pirosítók a legkiválóbb természetes alapanyagokból készültek. Rétegelhetők, így egy pirosítót többféleképpen is hordhatunk, alkalomtól, hangulatunktól függően a lágytól az egészen intenzív árnyalatig. Könnyű textúrájú, kényelmes és tartós viselet egész napon át.

• Összetevői 100%-ban természetesek. Nem tartalmaznak szintetikus színezéket, szintetikus illatanyagokat, petrokemikáliákat, parabéneket.
  • Természetes fényvédőt tartalmaz (SPF-15), ezáltal óvja a bőrt a nap káros sugaraitól.
  • Olajmentes, így minden bőrtípus számára tökéletes választás.
  • Állatkísérletek nélkül készült.
  • Praktikus csomagolásának köszönhetően biztos helye lesz kedvenc táskádban, és ügyes zárjának köszönhetően és még attól sem kell tartanod, hogy esetleg kiömlik.
  • Egy műanyag kis retesz segítségével szabályozható, hogy mennyi por kerüljön felhasználásra.
  • A pirosító felviteléhez többfajta sminkecset is használható, én leginkább a lapos ecsetet használom, mivel tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy ez az ecsetforma teszi lehetővé, hogy a pirosítót maradéktalanul a bőrödre helyezd fel, pazarlás nélkül.
  • Por állaga miatt könnyű alkalmazása, a bőrhibákkal rendelkezők számára inkább a matt, míg a makulátlan bőrűek számára a szatén típus egyaránt ajánlott

Ár: 3390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz

sosebocsi

2020. október 31.

Egyik rózsaszín árnyalat van meg. Borzasztó óvatosan kell vele bánni, mert bohóc hatást okoz ! Nagyon oda kell figyelni, emiatt macerás.
Nem érintés álló. (pl maszk leszedi, maradtam MAC-nél és az állja a sarat 👍 )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

Nem érintés álló. (pl maszk leszedi, maradtam MAC-nél és az állja a sarat 👍 )

fankitown

2020. január 31.

2 éve vagyok boldog tulajdonosa egy Hannah árnyalatú pirosítónak és még mindig rengeteg van belőle. A préselt pirosítók szerintem a nyomába se érhetnek ennek a terméknek, imádom, nagyon pigmentált, tartós és természetes. Amióta megvan, nem használok mást és remélem, sokáig nem is lesz erre szükség :)

Update: Most fog lassacskán elfogyni, ami azt jelenti, hogy szűk 2,5 évet bírt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Update: Most fog lassacskán elfogyni, ami azt jelenti, hogy szűk 2,5 évet bírt.

Szanszi

2018. március 26.

Egy kedves KrémMániás lánytól sikerült vennem kettőt is ebből a szépségből. :) Peach és Nature. Álom mind a kettő! Hangyaagynyi(mstindigo imádlak!!!! :) ) kell csak belőle, de tényleg! Iszonyatosan pigmentált, vigyázni kell vele, ki kell tapasztalni az ecsetet és a mennyiséget. Szerintem örök életre elég lesz ez az adag. Biztosan ki fogok még próbálni valami rózsás árnyalatot is.
Vegán, természetes, tartós. I love KAP! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Vegán, természetes, tartós. I love KAP! ❤️

Hajnacinci

2017. június 14.

A Peach színű fényes pirosítóját az itteni vélemények alapján szereztem be, és örülök hogy rábeszéltetek:-). Valóban remek jó highlighternek, de most nyáron rászoktam arra, hogy reggel keverek egy nagyon minimálisat az arcomra kerülő napozó krémbe, - mert hogy a BB krémemben nincs fényvédő- majd ezek után kenem fel a BB-t. Olyan szép nedves, fényes, fiatalos;-) hatású lesz tőle a bőröm. Plusz, a kontúr és pirosító fölé még egy pár porszemnyit fölteszek fényesítésként. Tényleg csak nagyon kevés kell belőle mert erősen pigmentált! Abszolút elégedett vagyok a végeredménnyel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 14.

rayeri

2017. május 24.

Először a Rosegarden-t szereztem be, de túl rózsás az én bőrtónusomhoz, fel is tettem eladásra. Majd elmentem Gabihoz és az ő tanácsára megvettem a Nature-t és highlighternek a Peach-et. Ez utóbbi az összeset magasan veri!!! Ott tartok, hogy magában is csak ezt használom, annyira illik a már nyáriasba hajló arcszínemhez, a selymes fénye pedig csodásan mutat az arccsonton (a teljesen matt arc nekem amúgy sem gyerebe). Juj de szeretem!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

anneshirley

2017. február 7.

Mivel nem kedvelem a csillámos pirosítókat, ezért nagyon örülnék, ha a KAP-nál fordított lenne a matt és a szatén pirosítók aránya; utóbbiból ugyanis nagyon szép választék van, míg az előbbiből jelenleg csak 3 árnyalat kapható. Na szóval, én a Rosegarden nevezetű matt árnyalat tulajdonosa vagyok. Elvileg (mint ahogy a név is mutatja) egy rózsaszínes dologról van szó, rajtam azonban kissé jellegtelen barackszínűvé változik át. A szín teljesen vállalható és hordható, de egyrészt nem az, amire számítottam, másrészt hiányzik az a "hűha!" élmény, amit keresek. Ettől függetlenül ez nem egy rossz pirosító, nagyra értékelem a minimalista összetevőlistáját, és meglehetősen tartós is. Erősen pigmentált, úgyhogy világosabb bőrű hölgyeményeknek azt ajánlom, hogy könnyű kézzel adagolják.

UPDATE: A KAP alapozómhoz hasonlóan ez is bebüdösödött. Kuka és mínusz két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

telelle

2016. április 14.

Beleszerettem a Peach árnyalatba, a fénye feldobja az arcot, de nem lesz természetellenes, és a színe... mondanám, hogy ilyet kerestem régóta, de sokáig nem használtam pirosítót (kivörösödtem én magamtól is), csak egy nemrég szerzett essence pirosítóm van ezen kívül, az cuki és szeretem (trendkiadás), de ez igazán az én színem. Leheletvékonyan elég felvinnem és milyen sokat dob az összképen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

kleio

2016. január 27.

Púder Péntek alkalmával látogattam el Gabihoz, aki hihetetlen segítőkész volt. Nem terveztem, hogy pirosítót is vásárolok, ám mikor megláttam magam a tükörben tudtam, hogy nem hagyhatom ott. Eddig nem igazán használtam pirosítót, mert mindegyiktől olyan bohóc hatása lett az arcomnak, és látványosan mű lett a végeredmény. Ám a Nature árnyalattal olyan, mintha valóban ilyen lenne az arcom - ami az én sápadtkás bőrömnél nagy szó- élettelivé vált tőle tőle a tükörképem és persze én magam is. Egyértelműen tökéletes, s ezt az is bizonyítja, hogy már anyukám is szemet vetett rá. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

laural

2016. január 24.

A matt nature árnyalatra esett a választásom (Gabi tanácsára), és igen, ezzel a KAP termékkel is maximálisan meg vagyok elégedve! KAP pirosítóecsettel nagyon könnyű felvinni, gyönyörű, természetes, egyáltalán nem lesz bohócos az összhatás, persze akarattal biztosan azt is el tudnám érni. Mióta használom, jóval több "de jól nézel ki"-típusú dícséretet zsebelek be :) Azt hiszem később majd beruházok még egy fényes peach árnyalatra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

2015. november 6.

5 színből rendeltem mintát még a Glamour-napos kedvezményes áron, Plum, Marmelade, Peach, Biscuit és Rosegarden. Hol is kezdjem? :-) A Rosegarden nagyon természetes, egészséges pírt ad, sötétebb bőrtónusra nem ajánlom, nekem még pont jó és nekem a fehérnél picit sötétebb, de azért világos a bőröm. Túladagolni, bohócpírt festeni ezzel a színnel azért nehéz. A Biscuit egy nagyon szép barackos-karamelles, ez sem kifejezetten sötétnek mondható árnyalat, fényesebb mint a Rosegarden, ezzel is szépen lehet dolgozni. A Marmelade a favoritom eddig, színében ez hasonlít leginkább a természetes arcpírom árnyalatához, egybeolvad vele, és gyönyörű szaténes fénye van. Eszméletlenül pigmentált, tényleg csak 1 molekulányi kell belőle és azt is jól el kell dolgozni, különben itt garantált a bohócarc. Szóval ez már kicsit pepecselősebb az előző két árnyalatnál. A Plum és a Peach árnyalatokat még nem próbáltam, így róluk külön nem tudok írni, de a három már használt árnyalat alapján azt tudom mondani, hogy nagyon jó minőségű termékről van szó, mint említettem erősen pigmentáltak, viszonylag tartósak is (de a pirosító tartóssága mindig függ attól is, hogy milyen minőségű alapozóra visszük fel). A hátránya hogy a sötétebb árnyalatok pont a pigmentáltság miatt kicsit macerásabb felvitelt kívánnak, tényleg nagyon-nagyon kis mennyiség kell és azt alaposan eloszlatni, kontúrokat eldolgozni. A mennyiség is nagyon rendben van, ahhoz képest, hogy egy használat mennyi igényel a mintányi 0,5 gramm is rengetegnek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 6.

Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891