Kell a púder!

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Kiszerelés:   3,4 g

Préselt pirosító, igazi neszesszerbarát kiszerelésben. Gyönyörűen pigmentált, elég egy leheletnyi is belőle.

4 árnyalatban elérhető:

• Adobe: Meleg barna színével igazi jolly joker, nem csak pirosításhoz, hanem árnyékoláshoz is szuper választás.
  • Flirt: A KAP csapat személyes kedvence. Igazi üde pírt lehet vele készíteni az almácskákra.
  • Rose Bud: Mályvába hajló rózsaszín tónus.
  • Hush Pink: A legcukibb babarózsaszín, amit valaha láttatok.

Hipoallergén, parabénmentes, ásványi olajtól mentes, talkummentes.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

Akciósan szereztem be az Adobe árnyalatot, Gabi ajánlotta még korábban nekem, és annyira nagyon jó, hogy hagytam meggyőzni magamat. Imádom ezt a színt: pirosítónak és bronzosítónak is. Melegebb árnyalat, de valahogy működik az én világos bőrömön ez a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

babyface

2019. április 23.

imádom ezeket a pirosítókat! jelenleg 2 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok (Adobe, Rose Bud) a Flirt is beszerzés alatt van csak sajnos most hiánycikk... :( az iszonyúan csillámos, eldolgozhatatlan NYX pirosítóm után igazi felüdülés mindkettő. a finishük matt, nagyon kevés kell belőlük mert kellően pigmentáltak ugyanakkor lehetetlen őket szerintem eltúlozni (én mondjuk KAP-os pirosító ecsettel viszem fel őket) mióta ezeket használom az arcszínem sokkal természetesebb, üdébb egyszerűen jó tükörbe nézni! :) biztos hogy újra fogom őket venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

szilvia.bano

2019. február 19.

A Flirt árnyalatban van meg, csere útján jutottam hozzá itt a Krémmánián. Jól pigmentált, így kevés is elég belőle és feltehetőleg sokáig ki fog tartani, szép a színe, tartós is. Ennek ellenére teljes áron nem vettem volna meg, mivel elég kis kiszerelésű. Van egy The Balm pirosítóm, majdnem ugyanez az árnyalat, viszont kétszer annyi van benne és kuponos napokon a 20%-os Müller kuponnal nem kerül sokkal többe, mint ez. Főleg ha még hozzászámítjuk a kb. 900 Ft-os szállítási költséget, minthogy a KAP termékeket csak rendelni lehet. Szóval jó, tetszik, de van más pirosító is, ami arányosan jobban megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Preciosa

2018. július 2.

A hush pink van meg, ami a világos, hideg tónusú bőrömre ideális nappali, természetes pirosítónak. Szinte lehetetlen "túltolni", annyira finom színe van, de közben meg pigmentált, és ez ki is tart nap végig! Jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Ada85

2018. január 12.

Rose Bud színű pirosító boldog tulajdonosa vagyok. Csak annyit tudok róla mondani, hogy amióta megvan, nem kell más. Minden nap használom, nagyon pigmentált, csak egy leheletnyi kell az almácskákra és kész. Természetes, üde és nekem egész nap kitart. Kicsi, úgyhogy bárhol elfér, sztem amíg élek kitart 😁😁😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.