Kell a púder!

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   matt: 1,7 g, szatén: 2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kiszerelés:   matt: 1,7 g, szatén: 2 g

Hű és állandó társad lesz a neszeszerben. Az utántöltőket két és három darabos tokokba tudod belerendezni, kedved szerint csereberélheted őket.

Szatén Legszebb színeket hoztuk el nektek, amiket bátran kombinálhattok. Használatuk könnyű, gyönyörűen fed, szuperül lehet satírozni.

Matt Elképesztően pigmentált. Könnyen lehet vele dolgozni. A szatén és a matt textúra kiválóan kombinálható.

• Hipoallergén
  • Parabén mentes
  • Ásványi olaj mentes
  • Talk mentes
  • Mesterséges színezék mentes

Ár: 5000 , Eladó: pannid
Állapot: A Peach Topaz árnyalat párszor használt, a Dark Brown érintetlen, Helyszín: Budapest, fizetés: 4. és 13. kerületben személyesen, egyéb helyekre posta vagy Foxpost a vevő terhére.
Kell A Púder! Préselt Szemhéjpúder trió, tokkal együtt
Ár: 8000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Képen látható , Helyszín: --, fizetés: --
Niobe28

2019. március 11.

Lehet, hogy én vártam tőle túl sokat, de nekem nagyon nem jött be. :( A brushed velvet, peach topaz és gold minx szatén árnyalatok vannak meg. Gyakorlatilag nem tudok fölvenni festéket semmilyen módon, olyan érzésem van, mintha túl keményre lenne préselve. És a pigmentáltságától sem vagyok elájulva, akárhány rétegben viszem föl, egyszerűen nem látszik....A barna is alig látszik a szemhéjamon, sem bázissal, sem anélkül. A tokjában gyönyörűek a színek, de ahogy elkezdem használni mindig rájövök, miért is nem nyúlok utána többször reggelente. Több esélyt adtam neki, és ezidáig mindig arra jutottam, hogy ennyi pénzért többet kellene nyújtania. Mivel magyar márka én is nagyon szerettem volna szeretni, de nem úgy alakult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

betti0207

2019. január 14.

Szatén színekben van ilyen szemhejfestekem, ezert az árért kritikán aluli a színek minősége. Szerintem némelyik termékuk túlárazott, ebben az arkategóriaban nem ezt vártam. Van amelyik termekuk jó minőségű,de azt hiszem nem fogok több termeket kipróbálni tőlük, a Mac is hasonló arkategória, fényévekkel jobb minőséggel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 14.

BK19

2018. szeptember 10.

Nagyon érdekes,hogy ilyen sok embernek nem vált be a Peach Topaz. Nekem ebből a préseltből, még csak az van meg. És én nagyon imádom. Annyi,hogy én először ecsettel felviszek egy réteget (egészen a mélyítőig), és én utána van,hogy ujjal belenyúlok( én nem tudtam,hogy ezt nem lehet) és feltapogatom. De volt már,hogy a lapos ecsettel szárazon egy réteg. Majd a következő réteg úgy kerül fel,hogy fújok az ecsetre vagy az arcpermetből, vagy fújtam már rá milani fixáló spray-t is. Ami éppen kéznél volt. És, így (mind a három "technikával") nagyon szép az eredmény. Nekem, inkább a sunset név jut eszembe a szememen, mint a peach topaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

brethalia

2018. augusztus 12.

2017. 12. 14.

Sajnos eddig nekem nagy csalódás ez a termék, pedig úgy szerettem volna szeretni. :(

Black Fridayen összeállítottam magamnak egy hármas panelt - akciósan, -30%-kal is kb. 8500 forintba került, tehát nagyjából high-end árnak számít már.
A színek gyönyörűek - jól kombinálhatók; hétköznapi és kicsit különlegesebb színek is vannak benne.
A Peach Topaz színre azóta hajtok, mióta kijöttek ezek a termékek - mellé beválogattam még alap/satír színnek a Pink Bisquet, illetve mélyíteni a Mauve Quartz színt. (Hozzáteszem, utóbbi zalla kommentje miatt keltette fel az érdeklődésemet. :D )

A válogatásból a Mauve Quartz 5/5 pontos, nagyon szép, pigmentált, szépen eloszlatható (érdekesség: nagyon hasonlít a MAC Satin Taupe színre).
A másik két szín viszont hatalmas csalódás. Alapra viszem fel, ráadásul a márka saját lapos ecsetével, de egyszerűen nem látszik kb. semmi. Az ecseten látszik a szín, a szememen pedig nem, hiába mártom bele tízszer és csinálom húzó vagy ütögető/nyomkodó mozdulatokkal a festést. Sok-sok építgetés hatására is alig látszik. A satírozószínnek még el is nézném ezt, hiszen nem ez az elsődleges célja, de a Peach Topaz nagyon nagy csalódás, főleg ennyire pénzért. :(

Nem tudom, hogy én csinálok-e valamit rosszul, de nem hiszem, nem vagyok teljesen kezdő a szemfestés témában.
Remélem, sikerül kicsit megbarátkoznunk és hamarosan visszajöhetek frissíteni a véleményemet, de ez a válogatás egyelőre csak 2 csillag nekem.

2018. 08. 12.

Az elmúlt fél évben nagyon sokszor nyúltam ezért a kis palettáért, és hát sikerült megszeretnem, szóval kap még +2 csillagot. :)
A Peach Topazzal továbbra sem sikerült megbarátkozni, ezt a színt ritkán használom - azonban Gabi adott egy ötletet instagramon, néha emiatt highlighterként használom. Semmi extra, de amúgy sem szeretem a túl sok csillogást, szóval nem bánom.

A Mauve Quartz továbbra is szerelem, a Pink Bisquet pedig a kicsit tömöttebb, masszívabb RT satírozóecsetemmel jól működik, szóval kezdem megbocsátani neki, hogy az elvártnál gyengébben pigmentált.

Már csak azt sajnálom, hogy nincs több hideg színű festék. Remélem, bővítik még a színkínálatot, mert tőlem kapott egy második esélyt a termék! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

2017. 12. 14.

2018. 08. 12.

mpkriszta

2018. augusztus 7.

Itt vásároltam egy kedves krémmániás hölgytől KAP trió Pink Bisque, Peach Topaz, Mauve Quartz árnyalatban tükrös kompaktban. A tok minősége szuper, masszív anyagból táskabarát kivitel! De mit tartalmaz a belső? Három gyönyörű szín, ami igazán harmóniában van egymással, mindennapi, szolíd sminkhez tökéletes lenne. De, a Pink Bisque szín nagyon gyenge, szinte nem is látszik, pedig szemhéjalapozóra használom. A másik kettő egy álom. Tartós, szépen satírozható, nagyon szép árnyalatok. A pink miatt levonok egy csillagot, mert úgy gondolom ebben az árkategóriában elvárható a minőség, mégha az árnyalat bőrközeli is. Keresem az új színt a palettába, mert a tok és a másik kettő szemhéjpúder tényleg nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

zalla

2018. február 3.

Update: Sajnos nagy szomorúsággal, de vissza kellett jönnöm lepontozni a terméket. A Mauve Quartz és a Dark Brown továbbra is a kedvencem, viszont a Peach Topazzal és Brushed Velvettel küzdelem az élet. Az előbbi inkább topper, utóbbi pedig csak nagy harc árán kerül fel az ecsetre és a szemhéjamra. Összességében nem tartom jónak, hogy ennyire nagy különbség van az árnyalatok között, főleg, hogy egyre több márka kínál jó minőségű alternatívát. Ennek ellenére azt mondom, hogy 1-1 jól választott árnyalat továbbra is jó vétel.

Nagyon nagyon jó termék! Panes kiszerelés esetében a külcsíny kevéssé mérvadó, mint az, hogy milyen palettába fér bele... A mérete a Mac-essel egyező, de a márkánál nagyon csinos kis tokokat is lehet venni. Mivel bizonytalan voltam az árnyalatokat illetően, egy Púder Péntek során leteszteltem őket, és nem csalódtam. Igaz, hogy nincs két tucat árnyalat, de ami van az nagyon az nagyon jól kombinálható, alap smink szettbe beépíthető. A szaténok szépen terülnek. A kedvenc árnyalatom a Mauve Quartz, amit magában is feltehetek, máris összeszedettebbnek nézek ki. A matt barna árnyalat brutálisan pigmentált, ennek ellenére nagyon szépen eldolgozható (de a kevesebb több elvet figyelembe véve inkább érdemes kevés terméket felvenni az ecsettel... :) ). A Peach Topazzal párosítva nagyon szép őszi sminket lehet vele összehozni. A termék maga alappal tartós, 8-10 órát gond nélkül kibír. Az ára szerintem elfogadható (főleg, hogy az árnyalatok nem divatszínek, évekig jó szolgálatot tesznek). Számomra 5 csillagos a termék. Az egyetlen dolog, amire Gabi szerint ügyelni kell, hogy csak ecsettel szabad belenyúlni a panekbe. Mivel nem volt gond az ecsetes felvitellel és eldolgozással, így szerintem ez nem nagy probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.