Kell a púder!

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: franciska.papp18, Módosítva: 2018. október 10.

A KAP Time to Prime olajmentes, bőrfeltöltő, -kiegyenlítő, hidratáló primer. Kiváló alapot nyújt por vagy folyékony alapozóhoz. Könnyed, légies textúrájának köszönhetően hamar felszívódik és kevésbé fényesedik át a bőr.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

Rá kellett jönnöm, hogy bármennyire is szilikonos primereket ajánlanak nekem a kombinált bőrömre, ez a hidratáló alap sokkal-sokkal jobb. És nagyon sokat számít, ha ezt használom, sokkal tartósabb a sminkem. Abszolút must have termék számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

okroseva

2019. november 7.

Nekem nem vált be sajnos. Olyan érzés, mintha megcsúszna rajta az alapozó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Nekem nem vált be sajnos. Olyan érzés, mintha megcsúszna rajta az alapozó.

Nashuaaa

2019. november 4.

Primerként sajnos nem hozta, amit szerettem volna, nem is nagyon mutatott rajta szebben az alap, mint máson és tovább sem igazán tartott (a póruseltüntetéssel nagyon rosszul áll, viszont ezt nem is ígéri, szóval emiatt nem vonok le csillagot). Úgyhogy első használat után gondoltam elhasználom, mint kvázi hidratálót. Második használatra annyira csípni és égetni kezdte a bőrömet, hogy konkrétan le kellett mosnom fényvédőstől mindenestől, ami még sose fordult velem elő. Másodszorra is csípett, de kevésbé, így akkor magamon hagytam, de mivel nem lett szebb vagy tartósabb a sminkem tőle, így nem gondoltam, hogy megérné a csípő-égető érzést, ami tuti nem jelez jót. Nem tudom mi okozza a gondot, lehet, hogy a fényvédővel (COSRX) lépett reakcióba, nem tudom, de akkor sem okés. Úgyhogy nem is próbálkozom tovább, továbbadok rajta.
Az illata nem kellemes, kicsit fura is, de engem önmagában nem zavar, ha egy termék jó. A csomagolás szerintem olcsó hatást kelt, főleg egy ilyen árkategóriás terméknél, de ez is olyan, hogy ha maga a termék működne, nem érdekelne.
Azért nem egy pont, mert az összetevői szépek és külön nagyon szeretem, hogy újratölthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

VargaKata15

2019. május 9.

Az elso primer, aminek latom ertelmet. Szepen megtartja az alapozot, nem maszik el es konnyebb rajta eldolgozni. Az egyetlen hibaja a csomagolas, idegesito az aprob fekete maszatokban eltuno felirat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Lencseee

2019. április 17.

Jo, de az illata valami borzaszto felkeneskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Jo, de az illata valami borzaszto felkeneskor.

petoandika

2019. március 24.

Kellő használat után mostmár merek véleményt írni róla. Őszintén szólva én primernek kicsit kevésnek érzem, inkább mondanám egy minimál összetevős hidratálónak, amit olcsóbban is be tudok máshonnan szerezni.
Működik mindenféle alapozóval, nálam egyáltalán nem kukacosodik, hamar beszívódik. A száraz részekkel egész jól megbirkózik (kombinált a bőröm), de azért nem egy csodaszer szerintem.
A pórusokkal semmit nem csinál, valamint ugyanúgy átfényesedik vele minimálisan a bőröm, mint a használata nélkül. Kicsit többet vártam tőle.
Semmilyen illata nincsen, ez számomra pozitívum, nem szeretem az illatos termékeket.
A csomagolása nekem nem igazán tetszik, kicsit olyan gagyi hatása van. A lezárható feje és adagolója viszont tetszik, szóval kicsit kettős érzések kavarognak bennem ezzel kapcsolatban.

Egy szó, mint száz: Érdekelt, ezért kipróbáltam, valószínűleg újravenni nem fogom, mert tudok nélküle élni.
(Meg kell említenem, hogy az viszont nagy piros pont, hogy lehet kapni utántöltőt hozzá.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Katia88

2019. március 19.

Én nem érzem az illatát, illetve a felirat sem kopik szerencsére. Aki ilyet tapasztal annak javaslom hogy acetonnal szedje le mindet, mielőtt az összes a kezén landolna darabokban. Sosem voltam primer hívő, mindig úgy éreztem, hogy csak rám akarnak sózni valami plust, csakhogy költsem a pénzem, és még csak véletlen se kapjon levegőt a bőröm. De ez számomra tökéletes. Nem érzem hogy rajtam lenne, mégis szépen egyemlít, és tökéletesen viselkedik eddig rajta minden alapozom (L'oreal, MAC Face and Body, Catrice HD, Lancome Miracle). Nem minedgyikkel bír ugyan napi 14 órát (MAC), de 8-at elvisz bármelyikkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

skin

2019. február 7.

Nem rossz primer teszi a dolgát. Én az illatát is szeretem a zöld kávéra hasonlít.
Azonban ennyi pénzért elvárná az ember hogy a flakon felirat ne váljon le.
Dobozban tárolom állítva és nem ér hozzá semmi mégis levált , a KAP felirat már rég nem látható rajta.
Nem tudom,hogy ez egyedi hiba vagy más is tapasztalt ilyet?
Tudom,hogy a terméket kell értékelni ,de nem tudok elvonatkoztatni attól a tényről hogyha megfogom a flakont a tenyerem tele lesz apró fekete felirat maradványokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 7.

Azonban ennyi pénzért elvárná az ember hogy a flakon felirat ne váljon le.
Nem tudom,hogy ez egyedi hiba vagy más is tapasztalt ilyet?

danyadi77

2019. február 4.

Szépen mutat rajta az alapozó, szépen el lehet oszlatni és kevés kell belőle. Az "illatát" nem bírom, de el lehet viselni. Egyre jobban szeretem, valószínű újravásárolom, ha elfogy. Egy dologra kell figyelnem. Kellő időt kell hagyni a hidratálás után, különben kukacosodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

Anheszenamon

2019. január 30.

Nem a legolcsóbb primer, de nekem nagyon bevált. Pedig nem hittem a primerek hatásában, de a KAP megcáfolta ezt. 20%-os akció keretében rendeltem meg, és így abszolút megérte nekem. Minden alapozó sokkal szebben, természetesebben mutat rajta, és tovább is tartanak az arcomon. Ezáltal a bronzosító, pirosító és highlighter sem tűnik el az arcomról az alapozóval együtt estére. Nagyon jól hidratál, tényleg egy kis pumpálás elég belőle. Szerintem sokáig ki fog tartani még napi használat mellett is. Nálam újravevős, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Hidratálók: Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2