Kell a púder!

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Sminkek szájra

Ásványi alapú rúzs, mely ápolja és védi az ajkaidat a természetes fényvédő hatással rendelkező shea vajnak köszönhetően. A termék fő ereje a shea vajban rejlik, amely egész napos használat után is megbízhatóan véd, valamint ápolja, táplálja az ajkakat, hiszen gazdag számos, a bőr számára elengedhetetlen vitaminban, valamint hatékony a sejtregenerációban, illetve a sebgyógyításban is.

dnsmakeup

2015. május 21.

Hát én a legnagyobb jóindulattal próbáltam ki, de eleve illatmentes (ezért nem értem a csudijó illatot). Vagy beszáradtat kaptam, vagy ilyen kemény mindegyik. Mindenesetre visszaküldtem és jófejek voltak, mert kicserélték. Teszem hozzá, hogy ugyan olyat kaptam, szóval szerintem ezek azok a típusú minerál termékek, melyek illatmentesek és kemények. Több féle típusú minerál rúzs van. Ez a keményebbek közé tartozik. Akinek ez bejön, annak lehet ez tetszik.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Berberis

2015. január 19.

Nekem a Funny girl van meg, ami egy szép, visszafogott, mindennapi árnyalat. Még csak kétszer viseltem, de azt már elmondhatom, hogy nem szárít és még rajtam is, aki képtelen figyelni a rúzsára, kimondottan tartós volt. (Óvatoskodás nélkül elfogyasztottam egy tiramisut, és ittam rá több pohár vizet is, majd 1 órával később csodálkozva vettem észre a tükörben, hogy még mindig rajtam van. :)) Valóban elég kemény állaga van, így többször is át kell húzni, de engem ez nem zavart. Lehet, hogy kipróbálok majd más színeket is. Kacérkodtam a Skyfall-lal, ami csodás, de még nem érzem elég bevállalósnak magam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

mstindigo

2014. december 21.

Nekem a rúzs nem annyira jött be. A lovely árnyalat színe gyönyörű, és különleges, ilyet nem találni drogériában, viszont nagyon keménynek éreztem, és kicsit nehéz volt felvinni a számra. De a színe azért kárpótolna, ha az enyém lenne. :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Kovács Zsu

2014. szeptember 13.

Remekül hidratál, nem kell óránként újra rúzsozni :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Remekül hidratál, nem kell óránként újra rúzsozni :-)

sztygirl

2014. augusztus 12.

Egyszerűen imádnivaló! Ha kell ha nem kenem magamra. Pihe- puha lesz tőle az általában nagyon száraz ajkam és nem mellesleg csudijó illata van :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil