Kell a púder!

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 2500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 2500 Ft

A selymes állagú Kell a púder! ásványi szemhéjporoknak nagyon magas a pigment tartalma, valamint kizárólag természetes összetevőket tartalmaznak. Használhatjuk őket akár szárazon ecsettel, vagy, ha fémesebb, metálosabb hatást szeretnénk elérni, akkor felvihetjük vizesen is. Por állaga lehetővé teszi, hogy két színt összekeverve létrehozzunk egy új színt, használatuk nagyon egyszerű, könnyen felvihetőek, keverhetőek, árnyalhatóak.

• Összetevői 100%-ban természetesek. Nem tartalmaznak szintetikus színezéket és illatanyagokat, petrokemikáliákat, parabéneket.
  • Természetes fényvédőt tartalmaz (SPF-15), ezáltal óvja a bőrt a nap káros sugaraitól.
  • Olajmentes, így minden bőrtípus számára tökéletes választás.
  • Állatkísérletek nélkül készült.
  • Praktikus csomagolásának köszönhetően biztos helye lesz kedvenc táskádban és ügyes zárjának köszönhetően és még attól sem kell tartanod, hogy esetleg kiömlik.
  • Egy műanyag kis retesz segítségével szabályozható, hogy mennyi por kerül felhasználásra.
  • A szemhéjpúder felviteléhez a lapos tetejű púderecsetet javaslom, mivel ez az ecsetforma teszi lehetővé, hogy a port maradéktalanul a bőrödre helyezd fel.
Magyar sminkmárkát teszteltünk!

Ár: 2490 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz
Ár: 1800 Ft- az összes egyben 8000 Ft. , Eladó: hevero12
Állapot: Van amelyik csak swatcholt, van amelyiket max 2-szer használtam., Helyszín: Budapest- lehel tér környéke, fizetés: Akár személyesen, de szívesen postázom is.
Ár: 1000 Ft/db vagy 4000 Ft egyben , Eladó: Szanszi
Állapot: Próbált , Helyszín: Kecskemét, fizetés: Személyesen, banki utalás után posta/Foxpost
brethalia

2018. augusztus 12.

2017. 02. 10.

Akciósan vettem, rögtön két színt is belőle. Kicsit megbántam, mert egyáltalán nem tudok bánni velük. :(
Remélem, majd frissítem a leírást és a csillagokat később, saját bénaságból nem szeretnék egy terméket sem lehúzni...

Alappal sem nagyon ragadt meg a por, pedig több rétegben is felvittem, hol keveset, hol már egészen sokat, de lepergett... Csak egy viszonylag halvány folt maradt meg. A színek nagyon szépek, de az összedolgozásuk nem sikerült nekem, a végén egy homogén paca lett belőle, pedig olvastam az itteni ötleteket is és próbálkoztam többször is. :(

2018. 08. 12.

Őszintén szólva el is felejtettem, hogy van nekem ilyenem. :D De amikor megtaláltam, adtam neki még egy esélyt.
Ahogy többen is írták, időigényesebb a felvitele. Kell hozzá türelem, esetleg arcpermetes/vizes, lehetőleg profi ecset, és máris működik. :) Nedves laposecsettel ütögettem fel a festéket, a széleket satírozó ecsettel finomítottam.

KAP plusz 2 csillagot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

2017. 02. 10.

2018. 08. 12.

KAP plusz 2 csillagot. :)

mujerconfused

2018. augusztus 2.

Én most találtam meg a KM boxos mintácskát és nagyon elégedett vagyok vele, ha nem lennék tele ritkán használt szemhéjpúderekkel, már rendelném is de visszafogom magam :D Gyönyörű a szín, ecsettel tényleg könnyű eldogozni és abszolút nem potyog. Nekem sajnos nagyon zsíros a bőröm, szval nem bír ki egy napot, de ujjal jól lehet javítani a csíkozódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Black Fairy

2018. április 3.

Szintén Awesome mintám volt, a termék minősége felér az árnyalat nevéhez...Csodálatosan használható, nem pergős (a kényelmetlen tasak ellenére xD), tartós, nem ráncba ülő, intenzíven pigmentált termékről van szó.
Az ára a teljes kiszerelésnek nekem sok (lévén, hogy egyik szín se hiánypótló a kollekciómban), viszont ha leltek egy különleges színt a kínálatban, ami nélkül úgy érzitek nem teljes a sminkkészlet, javaslom megvételre, mert teljesen reális az ár-minőség aránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Annie25

2018. március 5.

Egy kis mintám volt belőle (awesome szín), amit elhasználtam és nagyon megszerettem, ezért beszereztem belőle a teljes kiszerelést. Nagyon szép színe van, könnyű felvinni ecsettel és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Livius87

2017. november 18.

Sajnos csalódás, pedig sokat vártam tőle... Sem csúcsminőséget, sem erős pigmentáltságot nem tapasztaltam. A Catrice szemhéjpúderem (kb. harmad ennyiért) többet tud, tartósabb. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

dzsanki

2017. november 8.

Gyönyörű szín, kiemeli a szemet, tartós, könnyű felvinni, erősen pigmentált, finom por állagú, de nem csúszkál, nem pereg, én mindenféle szemhéjalap nélkül használom, és este is szép még. Most rendeltem belőle egész kiszerelést, a km dobozos mintát 6x tudtam használni végül. Az fontos, hogy ferde tetejű ecsettel jó felvinni, azzal nagyon könnyű dolgozni, pikkpakk megvan a smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

fokid1

2017. június 23.

KM boxból van az enyém is. Egyáltalán nem használok szemsminket a hétköznapokon, de azért próbálgattam. Jól pigmentált és szépen eldolgozható, bár azért kell vele dolgozni. Igazából annyival nem volt másabb állagra, tartósságra vagy pigmentáltságra, mint a drogériás szemhéjpúdereim úgyhogy nem hiszem hogy vennék belőle.
(egyébként a kis zacskóból átvarázsoltam a masszázsgyertya tégelyébe, így praktikusabb a tárolása :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

Csucsi08

2017. június 19.

Mintát volt szerencsém kipróbálni. Valóban jól pigmentált, bár én matt párti vagyok, azért olykor egy gyöngyházas, szatén árnyalat is felkerül a szememre. Szívesen használtam, azonban én egyszerűen nem tudok ennyi pénzt kiadni egyetlen színért :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Nynoncsii

2017. június 7.

Nagyon jó állaguak, jól pigmentáltak . nem egy színem is van tölűk és még lesz is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Heloise

(!)
2017. május 8.

Engem nem riasztott meg a minta tasak, ecsetet belemártva teljesen jó és egyszerű volt használni. Csak ilyen bézs és föld színekkel sminkelek már évek óta, úgyhogy nagyon örültem a színválasztásnak. Szatén van ráírva, én mégis csillámosnak mondanám, a szatén egy selymesebb és eltérőbb textúrájú. Ebben nagyon apró, leheletnyi csillámok vannak, ami aztán bőrön nem olyan intenzív, szépen rásimul a szemhéjra. Nem pereg, nem potyog, és bázissal egész nap tartós. Ez az "Avesome" árnyalat kicsit taupe-os, hidegebb, neutrális tónusú, ezért is univerzális, tényleg a "mindenkinek jól" áll kategória.
Kellemes csalódás nekem, a MAC mániám mellett végre egy magyar smink termék ami tényleg felkeltette az érdeklődésem! Csak az a szívfájdalmam, hogy olyan kevés volt abban a tasakban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 8.

Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891