Kell a púder!

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2018. november 19.

Kiszerelés:   1,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, lágy, vízálló formula. Önmagában rúzs nélkül is megállja a helyét. Száradás után nem hagy nyomot, nem kenődik el, nem fakul.

• Parabénmentes
  • IIlatanyagmentes
  • Állatkísérletek nélkül készült

6 árnyalatban elérhető

Tindelou

2019. június 26.

Online rendeltem, és Naked Balett és Guava árnyalatokat szereztem be. Sajnos először a Balett dobozában is Naked volt, én meg persze egyből kipróbáltam mindet, tehát javaslom, hogy előbb nézzetek meg hogy tényleg az az a szín -e amit rendeltetek, mert így már nem tudtam visszaküldeni. De orvosoltuk már a dolgot, nem reklamáció, csak figyelemfelhívás.
Tehát a termék, felkenes után sötétedik, érdemes várni pár percet mert a Naked kb olyan kylie jennerestére sötétedik és hideg tónusú is, a Balett ami most már végre az enyém, barackosabb színű a Guava az meg rózsaszín hétköznapra viselhető, nem vad, de már nem nude.
A textúraja elég különleges, nem hasonlít egyetlen egy vízálló szajceruzára sem, csak a felvitelnél. Amikor megszárad és besötetedik akkor olyan lesz mintha egy nagyon vékony réteg jó minőségű folyekony rúzs lenne a számon. És úgy is viselkedik, nem kenődik, max. lemorzsolódik, ha le akarom törölni, illetve évesnél olajos ételeket nem bírja. Néha meg ivás után, meg ha megnyalom a számat, elkezd ragadni, ekkor hajlamos a megkopni. Azt a lerobbanthatatlan hatást én annyira nem látom. Én 4 és 5 közé tenném a csillagot, még próbálgatom azért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 26.

Lencseee

2018. december 18.

Ez valami csoda. Lerobbanthatatlan, ahogy az előttem szóló mondá:-) Egyszerűen beivódik az ajkakba, mint egy tinta, de nem szárít, és tökéletes alapot képez a KAP rúzsokhoz;-) Vettem egyet a boltban, és most levadásztam itt másik két árnyalatot, és míg gyártani fogják, addig én ezt használom, mert tökéletes az ár-érték aránya. Nem olcsó, de cserébe tartós, kellemes viselet. Pont ezt várom egy szájceruzától!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

Katia88

2018. december 2.

Amit ígér hozza. Mattra szárad és lerobbanthatatlan. Kicsit keveslem a színkínálatot, a Naked árnyalatot vettem meg, ami nekem túl világos lett. Felteszem termékeim közé, akit érdekel csapjon le rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.