Kelsey Berwin

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Verona5, az összetevőket feltöltötte: chamo, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Bőrszerű, orientális illat férfiaknak.

♂ Kelsey Berwin Huberta EdP - fújós
Ár: 700 Ft - 5 ml /// 1000 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület , fizetés: Foxpost, Postán maradó vagy Személyesen

emb1p3

2020. november 24.

A 'milyen illattal lepjem meg a férjem, miután megint megszüntették, amit használt'-hajszához kerestem inspirációt a krémmániás férfiszakaszt olvasgatva, és Huberta volt a legzavarbaejtőbb a mintáim között. Nekem uniszexnek tűnik, a szárazsága izgalmakat ígér, de nekem nagyon furcsa az az édes akkord, ami vitathatatlanul dominálja az illatot. Nem olyan könnyű, mint az iso-e super, de kicsit emlékeztet rá, olyan nagyon puhán szantálos, elvileg fréziás (de engem jobban emlékeztet egy cukorkásabb ibolya-megfogalmazásra, tehát nem a Balenciaga Paris vetiveres, zöldebb ibolyájára, hanem az Ormonde Woman, Lush V, Guerlain Insolence családjába tartozóra), de valahogy a természetben semmiképpen nem létező, kémcsőben fogant édesség ez. Ahogy egy olyan földönkívüli képzeli valami furcsább virág, mondjuk a nőszirom vagy a golgotavirág illatát, akinek korábban úgy általánosságban elmesélte egy ember, hogy milyen a puha, édeskés virágpára. Engem határozottan zavar ez az akkord. Elég agresszív, nagy szillázsú is összességében a Huberta, ez se segít az óvatos barátkozásban. Nem értem, de 4-5 próba után fel is adtam a talány megfejtését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

chamo

2019. május 29.

Ó máj gád. :) Első illataim között volt, amibe beleszagoltam, valamiért beleraktam az első mintás csomagomba. Már akkor is tetszett, de félreraktam, mentem a többire, így feledésbe merült. Egy év után, kb. 100 tesztelt illattal később, fórumokat olvasva rábukkantam, és eszembe jutott, hogy hű, ez nagyon jó volt, így elővettem a maradék mintát, és azonnal beleszerettem. Ezért meg is érdemli, hogy Ő legyen az első hozzászólásom tárgya :)
Hogy milyen az illat? Szárazan virágos, mint amikor beleszagol az ember a virágba, már-már erősen virágporosan száraz, mellette fás, ami szintén száraz. Semmi lédússág, csak a szárazság. De mégis annyira friss, hogy ez egy remek nyári illat. Nekem legalábbis, aki szinte sose hord klasszikus értelemben vett nyári illatot. Semmi istállószagú oud, semmi dohányos-bőrös oud akkord, szóval európai orrnak sem nagyon megterhelő. Szerintem...

Az ára egy Széchenyi körül mozog, a tartóssága viszont ott van a szeren 1-2 fújással is. Kiváló ár-érték arány. Szerintem csajok is kipróbálhatják :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

fragmann

Korcsoport: >54
2019. április 4.

idézet magamtól,"Not..no"-n közzétett véleményemből:

" 3 év használat után azt mondhatom, a Huberta arab illataim egyik legjobbika, imádom! Egyszerre klasszikus és modern, füstös-oudos, fűszeres, enyhén virágos-levendulás frisseséget, tisztaságot sugárzó maszkulin gyönyörűség...minden említett összetevő ott van az illatban, idő és bőrtípus/-állapot kérdése, hogy melyik kerül éppen előtérbe..Csodás! Túladagolni nem szabad!! " - WF Enigmát nem ismerem, de mivel a Hubertában se'bőr, se'málna, se'tömjén, az összehasonlítás nekem ezotériába hajlik... :)) - A Huberta számomra egy nagyon jellegzetes, egyedi, "must-to-have" illat, kiérdemelte, hogy "signature" kelléke legyen megjelenésemnek! Köszönet és tisztelet az Alkotóknak! :)))

Összetevők:

Alap : agarfa, cédrus, guajakfa, pacsuli, szantálfa
Fe j : édes tónusok, frézia, levendula, virágos tónusok
Szív : gyöngyvirág, rózsa

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

idézet magamtól,"Not..no"-n közzétett véleményemből:

Összetevők:

Alap : agarfa, cédrus, guajakfa, pacsuli, szantálfa
Fe j : édes tónusok, frézia, levendula, virágos tónusok
Szív : gyöngyvirág, rózsa

Verona5

2017. december 3.

Kaptam egy mintát a számomra eddig ismeretlen Huberta-ból. Nagyon keveset lehet tudni erről a márkáról, a gyártás évét és az összetevőket sem találom sehol. Szerintem egy az egyben megegyezik a Wayid Farah Enigmával (még az is lehet, hogy ugyanaz a gyártó, csak szegmentálja a piacot), ami unisex illatnak van hirdetve, én inkább nőinek mondanám így európai orral. Az Enigmát nagyon szeretem, málnás, bőrös, leszáradásában meleg tömjénes, fűszeres. Megkaptam már rá, hogy wc illatosító, meg, hogy túlfűszerezett. De ez ne vegye el senki kedvét, mert szerintem egy nagyon különleges illat, kilóg a mai töményédesvanilia felhők sorából és ez biztató! :) Mindkettőt ki kell próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Anise Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geranial, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Lyral

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.