Kemi Blending Magic

Ár:   €340   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alsace, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2021. május 18.

Ár:   €340
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: oud, cédrus

Szívjegyek: karamel, castoreum, gurjan balzsam, civet

Alapjegyek: vanília, szantálfa, fás jegyek

Ár: 2,5ml/ 2.200ft 5ml/ 4.200ft 10ml/ 8.000ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Ár: 2350 Ft, 4700 Ft, 7800 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 2ml, 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Alsace

2020. december 21.

Egy nagyon kedves Krémmániás Hölgytől jutottam hozzá fújósként Kemihez. Először féltem tőle, számomra nehezen elképzelhető illatnak tűnt, ugyanakkor nagyon vonzott maga felé. A leírása szerint Kemi nevét az ókori Egyiptomtól kölcsönözte (Kême) mely messzeföldön híres volt a varázslóiról. Kemi elragad magával egy titkozatos animális és gourmand dimenzióba.

Rajtam először nagyon állatias, majdhogynem istállószagú volt, meg is ijedtem, de egyet már megtanultam a niche parfümökről, elsőre semmiképp sem szabad ítélkezni. Leszáradása után az istállószag eltűnt, átadta magát egy nagyon mély, komplex illatnak, nem tudok igazán kiemelni semmit, olyan finom összhangban voltak az illatjegyek, de megpróbálom mégis. Édeskés karamelles illat, amit tompítottak az állatias jegyek, kikukucskált a vanília, a legvégén egy kellemes vaníliaillat maradt, ezt viszont egyértelműen kiéreztem :)
Igazi "illatkoktél" bűbájos varázslat, amit titokban kevernek ki a pajtában. Nagyon megszerettem, bármikor viselném, hihetetlenül tartós, sokoldalú illat, minden cseppje maga a varázslat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.