Kemon

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eventually, Módosítva: 2018. április 18.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4 990 Ft

Hajolaj, amely fokozza a haj szépségét. A kamélia olajjal gazdagított összetétel hidratálja és védi a hajat. A hajat lággyá, ragyogóvá és könnyen kifésülhetővé teszi.

Ár: 4 990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 vagy kiszállítással: 1390 Ft

koryka

2021. március 8.

Szuper termék, száraz és nedves hajra is használom minden hajmosás után. Jó illatú és jól ápolja a száraz hajvéget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Martincsa

2020. január 17.

Száraz s nedves hajom is szoktam használni. Jó illatú, puha lesz a hajam. Már a második flakont használom, nagyon sokáig elég. A hajvégeim is szépek lettek, hiaba szőke, nem tört.
Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Csak ajánlani tudom :)

hovirag

2019. április 15.

Körülbelül egy éve használom már a terméket, nekem nagyon bejött. A hajam sokkal kifésülhetőbb, selymesebb és fényesebb is. Az illata nagyon tetszik, nem túl tolakodó, kellemes.
A Kemon Liding termékeket nagyon szeretem, mivel mind az összetevői szimpatikusak, mind a hajamon tapasztalt hatásai. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.