Kérastase

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mellonin, Módosítva: 2017. március 20.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Többfunkciós olaj, 99%-ban természetes eredetű összetevőkkel. Az omega 6 és 9 összetevőkben gazdag avokádó olaj és jojoba olaj segít fényessé és puhává varázsolni a hajat, míg a rozmaring olaj segít megőrizni mindezt. Édes narancs illattal megfűszerezve. Használható testre, kézre is.

abicicaaa

2019. december 26.

Erosen tularazott termek. Siman meglehet venni a benne talalhato olajokat es osszekutyulni, es ezen az aron 5x ennyi termeket kapunk.
Tenyleg egy csepp eleg belole, mert elneheziti a hajat nagyon. Nekem az egyszeru hidegen sajtolt argan olaj sokkal jobban bejott. Hajmosas elotti pakolaskent tudnam meg elkepzelni.
Az illatatol rosszul vagyok, de ez egyeni preferencia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

Az illatatol rosszul vagyok, de ez egyeni preferencia.

Zauditu

2019. november 19.

Szoszosebb hajra való, vékony szálú hajat nehezíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Szoszosebb hajra való, vékony szálú hajat nehezíti.

Gabinyo21

2019. január 12.

Nagyon megtetszett az illata, puha, konnyen fesulhetove valik tole a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Nagyon megtetszett az illata, puha, konnyen fesulhetove valik tole a hajam.

rekav11

2019. január 11.

Ajándékba kaptam, ennyi pénzért sosem venném meg. Nekem nem csodaszer. Igen, teszi a dolgát, ápol, könnyen fésülhetővé teszi a hajat, talán fényesebb, puhább is picit tőle, de nem érzem csodaszernek, ráadásul nekem vmiért nagyon nehezen kiöblíthető, ha pedig nem sikerül teljesen, elnehezíti a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Angel13

2017. szeptember 25.

Nagyon finom, nyugtató az illata. Fényessé, puhává teszi a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Nagyon finom, nyugtató az illata. Fényessé, puhává teszi a hajat.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.