Kérastase

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laregina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 10.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

"Hidratációs sampon, amelyet kifejezetten a szőkített vagy melírozott haj ápolására fejlesztettük ki. Intenzíven erősíti a hajszálakat, és alaposan eltávolítja a szennyeződéseket a hajból, biztosítva ezzel a haj tündöklő és ragyogó megjelenését. A mosás során mélyreható hidratálást biztosít a hajnak, helyreállítja a hajszálak sérült helyeit, lágyítja és nyugtatja a festés után érzékeny hajat, támogatja a szőke szín káprázatos fényét, hatékonyan védi a hajat az oxidációtól."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

annasara82

2021. november 8.

Eléggé hamvasítja a hajamat, viszont sokkal tovább bírja azóta mosás nélkül. A hajam azóta nagyon dús és a végei sem töredeznek. Egyetlen problémám, hogy a hajam most lilás-szürkének tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 8.

stylo

2021. augusztus 27.

A termekcsaladbol ezt a sampont a balzsamot es a hovedot hasznalom minden nap. A tobbit is kiprobaltam, de nekem ez a harom a napi rutinom resze. (ha nem mosok reggel hajat, es nem lovom be minden nap, sajnos vallalhatatlanul nezek ki, foleg edzes utan....) Csillogo, egeszseges a hajam. Puha es nem sargul be. Annyira bevalt, hogy szerintem amig csak szoke vagyok(orokke) es amig kapni lehet(remelem amig csak elek) nem hasznalok mast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

laregina

2021. január 8.

Ez nem hamvasito sampon, hanem az ultra-violet verzioja az, aminek a flakonja nem atlatszo lila.
Az atlatszo lila flakonos BAIN LUMIÈRE SAMPON egy apolo sampon szoke hajra, ami megvedi a hajszint, de ennek nincs hamvasito hatasa a leirasok szerint es ez valoban igy van.
Szepen tisztit, jol habzik es apolja a hajat mikozben nem neheziti el, nem hagy zsiros hatast maga utan, kellemes illatu.
A sampon utan ajanlatos hasznalni az ultra-violet maszkot ami hamvasit, a ketto egyutt szep eredmenyt ad, karacsonyi csomagban is igy arultak a termeszetes hamvasitasert. Platina szokeknek a hamvasito sampon ajanlott a hamvasito maszkkal bar szerintem az mar jobban szaritja a hajat, igazabol nekem ez a kombinacio bevalt ezzel a samponnal, igy is hatasos a hamvasitas (a maszkkal) es az apolas mar az elso alkalom utan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Pocok7

2020. december 16.

Az én hajammal ez semmit nem csinált, nem lett hamvasabb, nem lett szebb a színe.. mintha nem is használtam volna semmit.. az én hajamnak ettől több kell úgy tűnik, ez miatt nem is pontoznám le annyira, ha legalább valami minimál hatása lenne, de mivel tényleg semmi.. Talán eredeti szőke hajra jó lehet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid